• Intersa Belly Oil 50Ml.
-24%

Intersa Belly Oil 50 ml.

SKU-koodiIN8413568014655
Intersa Belly Oil 50 ml on nutrikosmeettinen tuote, jota käytetään vatsan ihon hoitoon ja kosteuttamiseen. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan ihon kimmoisuutta ja ehkäisemään venytysmerkkien muodostumista raskauden aikana tai painonlaskun tai -nousun yhteydessä. Öljyä levitetään vatsalle kevyellä hieronnalla, mikä antaa miellyttävän tunteen ja jättää ihon pehmeäksi ja joustavaksi. Se on ravintolisä, jota voivat käyttää raskaana olevat naiset tai kuka tahansa, joka haluaa ylläpitää vatsan ihon terveyttä ja kauneutta.
Normaalihinta €12,60 25,2 € / 100ml
Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,63
Säästät: -€4,03
25,2 € / 100ml
Intersa Belly Oil 50Ml.
Intersa Belly Oil 50 ml.
Normaalihinta €12,60 25,2 € / 100ml
Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,63
Säästät: -€4,03
25,2 € / 100ml

 

 
Intersa Belly Oil 50 ml on nutrikosmeettinen tuote, jota käytetään vatsan ihon hoitoon ja kosteuttamiseen. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan ihon kimmoisuutta ja ehkäisemään venytysmerkkien syntymistä raskauden aikana tai painonlaskun tai -nousun yhteydessä. Öljy levitetään vatsalle kevyellä hieronnalla, mikä antaa miellyttävän tunteen ja jättää ihon pehmeäksi ja joustavaksi. Se on ravintolisä, jota voivat käyttää raskaana olevat naiset tai kuka tahansa, joka haluaa ylläpitää vatsan ihon terveyttä ja kauneutta.

Koostumus

Prunus Armeniaca / Helianthus Annus / Oenothera Biennis / Citrus Limonum / Cymbopogon Citratus / Pogostemon Cablin / Foeniculum Vulgare / Citrus Sinensis / Salvia Officinalis / Cupressus Sempervirens / Vetiveria Zizanioides / Tocopherol / Limoneno / Geraniol / Linalol / Citronelol / Isoeugenol / Metileugenol (enintään 0,002 %).

Käyttöohje

Intersa Belly Oil on vartaloöljy, joka on kehitetty erityisesti raskauden aikaiseen ihonhoitoon. Levitä pieni määrä öljyä vatsan iholle ja hiero sitä kevyesti pyöreillä liikkeillä, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, kuten ruusunmarjaöljyä, makeamanteliöljyä ja vehnänalkioöljyä, jotka auttavat kosteuttamaan ja ravitsemaan ihoa, ehkäisemään venytysmerkkien muodostumista ja säilyttämään ihon kimmoisuuden. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan käyttämään tuotetta päivittäin, mieluiten suihkun tai kylvyn jälkeen.