• Ifigen Selenium Oligopharm , 150 ml
-15%

Ifigen Selenio Oligopharm, 150 ml

SKU-koodiIF8436032152318
Ifigen Selenio Oligopharm on ravintolisä, joka suojaa elimistöä vapaiden radikaalien aiheuttamalta hapettumisvauriolta sekä haitalliselta ympäristösäteilyltä. Pakkaus sisältää 150 ml.
Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,17
Säästät: -€2,97
11,47 € / 100ml
Ifigen Selenium Oligopharm , 150 ml
Ifigen Selenio Oligopharm, 150 ml
Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,17
Säästät: -€2,97
11,47 € / 100ml

 

 
Ifigen Selenio Oligopharm on ravintolisä, joka suojaa elimistöä vapaiden radikaalien aiheuttamalta oksidatiiviselta vaurioitumiselta sekä haitalliselta ympäristösäteilyltä. Ifigen on kasviperäisten tuotteiden tuotemerkki, jonka luonnontuotteet on valmistettu yhdessä Sveitsin parhaista laboratorioista, ja niissä on tiivistetty kasvien vaikuttavat aineet ja välttämättömät rasvahapot.