• Inovance Flexivance 210Gr.
-29%

Inovance Flexivance 210 g.

SKU-koodiIN8412002039339

Jauhemuotoinen ravintolisä, jonka ainesosina ovat kollageeni, C- ja D-vitamiinit, mangaani ja kupari.

Normaalihinta €39,62 18,87 € / 100gr
Alennushinta €39,62 Normaalihinta €55,60
Säästät: -€15,98
18,87 € / 100gr
Inovance Flexivance 210Gr.
Inovance Flexivance 210 g.
Normaalihinta €39,62 18,87 € / 100gr
Alennushinta €39,62 Normaalihinta €55,60
Säästät: -€15,98
18,87 € / 100gr

 

 

Inovance FLEXIVANCE tarjoaa huolellisesti valikoituja ainesosia: - Merikollageeni (kala) Peptan®- C-vitamiini, joka toimii kollageenisynteesin kofaktorina ja jolla on antioksidanttivaikutus- Sinkki, proteiinisynteesin kofaktori- Merimagneesium proteiinisynteesin tehostamiseksi- D-vitamiini luun tiheyden, immuunijärjestelmän ja lihasten toiminnan varmistamiseksi.

Allergeenit: Kala

Koostumus

Yksi 7 g:n annos päivässä sisältää: naudan kollageenipeptidejä: 5,0 g, hydroloitua kalakollageenia: 1,0 g, C-vitamiinia: 40,0 mg (50,0 %*);D-vitamiini: 2,5 µg (50,0 %*); mangaani: 0,30 mg (15,0 %*); kupari: 0,15 mg (15,0 %*)

Käyttöohjeet

7 g päivässä, mieluiten aamulla.