Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Espadiet Calaguala 90Comp.
    -17%

    Espadiet Calaguala 90 tablettia

    Normaalihinta €29,60 29,6 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €35,75
    Säästät: -€6,15
    29,6 € / 1ud
  • Espadiet L-Arginine Plus 300Gr.
    -12%

    Espadiet L-Arginiini Plus 300 g.

    Normaalihinta €35,30 11,77 € / 100gr
    Alennushinta €35,30 Normaalihinta €40,17
    Säästät: -€4,87
    11,77 € / 100gr
  • Espadiet Multi Man Extra 90Caps Axium
    -10%

    Espadiet Multi Man Extra 90 kapselia. Axium

    Normaalihinta €20,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€2,26
    0,23 € / 1ud
  • Espadiet Royal Jelly+Hypericum Bn-Star 20Amp.
    -30%

    Espadiet Kuningatarhyytelö + Mäkikuisma Bn-Star 20 amp.

    Normaalihinta €25,40 25,4 € / 1ud
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €36,50
    Säästät: -€11,10
    25,4 € / 1ud
  • Espadiet Royal Jelly Junior Active 20Amp.
    -20%

    Espadiet Royal Jelly Junior Active 20 ampullia.

    Normaalihinta €24,90 24,9 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €31,28
    Säästät: -€6,38
    24,9 € / 1ud
  • Espadiet Jalea Infant Star Omega 20Vials
    -30%

    Espadiet Infant Star Omega -hyytelö, 20 ampullia

    Normaalihinta €21,10 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €30,07
    Säästät: -€8,97
    1,06 € / 1ud
  • Espadiet Coenzyme Q10 90Pearls
    -20%

    Espadiet Koentsyymi Q10 90 kapselia

    Normaalihinta €45,84 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €45,84 Normaalihinta €57,38
    Säästät: -€11,54
    0,51 € / 1ud
  • Etixx High Protein Vanilla 1Kg.
    -21%

    Etixx High Protein Vanilja 1 kg.

    Normaalihinta €67,30 6,73 € / 100gr
    Alennushinta €67,30 Normaalihinta €85,25
    Säästät: -€17,95
    6,73 € / 100gr
  • Etixx High Protein Chocolate 1Kg.
    -23%

    Etixx High Protein Chocolate 1 kg.

    Normaalihinta €65,60 6,56 € / 100gr
    Alennushinta €65,60 Normaalihinta €85,25
    Säästät: -€19,65
    6,56 € / 100gr
  • Etixx Isotonic Forest Fruit 1Kg.
    -19%

    Etixx Isotonic Forest Fruit 1 kg.

    Normaalihinta €24,80 2,48 € / 100gr
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €30,50
    Säästät: -€5,70
    2,48 € / 100gr
  • Etixx Energy Sport Barritas Turron 12Uds.
    -14%

    Etixx Energy Sport -turron-patukat, 12 kpl.

    Normaalihinta €29,92 2,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,92 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€5,07
    2,49 € / 1ud
  • Etixx Sport Gummies Caffeine Citrus 12Uds.
    -27%

    Etixx Sport Gummies Kofeiini-sitrushedelmä 12 kpl.

    Normaalihinta €25,40 2,12 € / 1ud
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€9,59
    2,12 € / 1ud
  • Etixx Ernergy Sport Marzipan Bars 12Pcs.
    -15%

    Etixx Ernergy Sport -energiapalat, marseilla, 12 kpl.

    Normaalihinta €29,70 2,48 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€5,29
    2,48 € / 1ud
  • Etixx Isotonic Energy Gel Apple Flavour 12Ud.
    -19%

    Etixx Isotonic Energy Gel, omenanmakuinen, 12 kpl

    Normaalihinta €28,20 2,35 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€6,79
    2,35 € / 1ud
  • Etixx Double Carb Energy Blueberry Gel 12Udsx60Ml.
    -10%

    Etixx Double Carb Energy -mustikkageeli, 12 kpl x 60 ml.

    Normaalihinta €32,30 53,83 € / 100ml
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €35,79
    Säästät: -€3,49
    53,83 € / 100ml
  • Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4Kg.
    -13%

    Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4 kg.

    Normaalihinta €47,90 3,42 € / 100gr
    Alennushinta €47,90 Normaalihinta €54,99
    Säästät: -€7,09
    3,42 € / 100gr
  • Etixx Recovery Pro Line Chocolate 1,4Kg.
    -13%

    Etixx Recovery Pro Line Chocolate 1,4 kg.

    Normaalihinta €47,90 3,42 € / 100gr
    Alennushinta €47,90 Normaalihinta €54,99
    Säästät: -€7,09
    3,42 € / 100gr
  • Etixx L-Glutamine 300Gr.
    -23%

    Etixx L-glutamiini 300 g.

    Normaalihinta €20,40 6,8 € / 100gr
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €26,58
    Säästät: -€6,18
    6,8 € / 100gr
  • Etixx Night Protein 600Gr.
    -21%

    Etixx Night Protein 600 g

    Normaalihinta €43,40 7,23 € / 100gr
    Alennushinta €43,40 Normaalihinta €55,00
    Säästät: -€11,60
    7,23 € / 100gr
  • Etixx Isotonic Blackcurrant Effervescent 3Udsx10
    -16%

    Etixx Isotonic mustaherukka-poretabletit, 3 kpl x 10

    Normaalihinta €24,99 24,99 € / 1ud
    Alennushinta €24,99 Normaalihinta €29,81
    Säästät: -€4,82
    24,99 € / 1ud
  • Etixx Isotonic Lemon Effervescent 3Udsx10Comp.
    -23%

    Etixx Isotonic Sitruuna-poretabletit, 3 pakkausta à 10 tablettia.

    Normaalihinta €23,30 23,3 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €30,25
    Säästät: -€6,95
    23,3 € / 1ud
  • Etixx Eaa 260Gr.
    -13%

    Etixx EAA 260 g

    Normaalihinta €27,50 10,58 € / 100gr
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €31,50
    Säästät: -€4,00
    10,58 € / 100gr
  • Etixx Sport Gummies Cola 12Packs
    -19%

    Etixx Sport Gummies Cola 12 kpl

    Normaalihinta €28,20 2,35 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€6,79
    2,35 € / 1ud
  • Etixx Isotonic Podwer Orange/Mango 1Kg.
    -17%

    Etixx Isotonic -jauhe, appelsiini/mango, 1 kg.

    Normaalihinta €25,40 2,54 € / 100gr
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €30,50
    Säästät: -€5,10
    2,54 € / 100gr
  • Etixx Sweet & Salty Oat Bar 12Sticks
    -19%

    Etixx Sweet & Salty Oat Bar 12 patukkaa

    Normaalihinta €28,20 28,2 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€6,79
    28,2 € / 1ud
  • Etixx Hydro Salts Tab 45Comp.
    -12%

    Etixx Hydro Salts Tab, 45 tablettia

    Normaalihinta €22,80 22,8 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€3,19
    22,8 € / 1ud
  • Etixx Energy Sport Barritas Frutos Rojos 12Uds.
    -19%

    Etixx Energy Sport -energiabaarit, punaiset marjat, 12 kpl.

    Normaalihinta €28,20 2,35 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€6,79
    2,35 € / 1ud
  • Etixx Recovery Shake Chocolate Flavour 1500Gr.
    -8%

    Etixx Recovery Shake, suklaamaku, 1500 g.

    Normaalihinta €47,20 3,15 € / 100gr
    Alennushinta €47,20 Normaalihinta €51,05
    Säästät: -€3,85
    3,15 € / 100gr
  • Etixx Carnitine 1000 30Cap.
    -15%

    Etixx Karnitiini 1000, 30 kapselia.

    Normaalihinta €23,50 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,76
    Säästät: -€4,26
    0,78 € / 1ud
  • Etixx Creatine 3000 90Comp.
    -32%

    Etixx Kreatiini 3000, 90 tablettia.

    Normaalihinta €31,00 31,0 € / 1ud
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €45,38
    Säästät: -€14,38
    31,0 € / 1ud