• Etixx Eaa 260Gr.
-13%

Etixx EAA 260 g

SKU-koodiET5407005693162
Etixx Eaa 260 g on ravintolisä, joka sisältää välttämättömiä aminohappoja lihasten palautumisen tukemiseen ja urheilusuorituskyvyn parantamiseen. Se koostuu korkealaatuisista aminohapoista, jotka auttavat korjaamaan ja uudistamaan lihaskudoksia intensiivisen harjoittelun jälkeen. Lisäksi tämä tuote voi edistää proteiinisynteesiä ja auttaa ylläpitämään sopivaa typpitasapainoa kehossa.
Normaalihinta €27,50 10,58 € / 100gr
Alennushinta €27,50 Normaalihinta €31,50
Säästät: -€4,00
10,58 € / 100gr
Etixx Eaa 260Gr.
Etixx EAA 260 g
Normaalihinta €27,50 10,58 € / 100gr
Alennushinta €27,50 Normaalihinta €31,50
Säästät: -€4,00
10,58 € / 100gr

 

 
Etixx Eaa 260 g on ravintolisä, joka on suunniteltu toimittamaan elimistölle välttämättömiä aminohappoja. Nämä aminohapot ovat keskeisiä proteiinien synteesille ja lihasten kehitykselle. Tätä tuotetta käyttävät pääasiassa urheilijat ja kovaa liikuntaa harrastavat henkilöt, sillä se auttaa parantamaan lihasten palautumista, lisäämään kestävyyttä ja edistämään lihasten kasvua. Lisäksi Etixx Eaa 260Gr voi olla hyödyllinen myös niille, jotka haluavat noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja varmistaa välttämättömien aminohappojen riittävän saannin.

Käyttöohjeet

Etixx Eaa 260Gr:n käyttöohje on ottaa 13 gramman annos (2 ruokalusikallista) sekoitettuna veteen tai hedelmämehuun, mieluiten harjoituksen jälkeen. Suositeltua päivittäistä annosta ei tule ylittää.

Ainesosat

L-leusiini: L-isoleusiini: L-valiniini: inuliini: L-lysiinihydrokloridi: L-fenyylialaniini: L-treoniini: happamuudensäätöaine: sitruunahappo: L-metioniini: L-histidiinihydrokloridi: luonnolliset aromit: väriaine: karoteeni: L-tryptofaani: makeutusaineet: stevioliglykosidit, sukraloosi: paakkuuntumisenestoaine: piidioksidi: emulgointiaine: lesitiinit.

Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me