Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Fenioux Red Vine 540 Capsules
    -29%

    Fenioux Punaviini 540 kapselia

    Normaalihinta €51,36 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €51,36 Normaalihinta €72,09
    Säästät: -€20,73
    0,1 € / 1ud
  • Fenioux Omega 3 200Small Pearls
    -40%

    Fenioux Omega 3 200 kapselia

    Normaalihinta €23,90 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €39,77
    Säästät: -€15,87
    0,12 € / 1ud
  • Fenioux Konjac 60 Capsules
    -24%

    Fenioux Konjac 60 kapselia

    Normaalihinta €13,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €17,73
    Säästät: -€4,23
    0,23 € / 1ud
  • Fenioux Macasoyam 200 Capsules
    -26%

    Fenioux Macasoyam 200 kapselia

    Normaalihinta €46,40 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €46,40 Normaalihinta €62,97
    Säästät: -€16,57
    0,23 € / 1ud
  • Fenioux L-Glutamine 120 Capsules
    -35%

    Fenioux L-glutamiini 120 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €25,04
    Säästät: -€8,84
    0,14 € / 1ud
  • Fenioux Spraypolis 30Ml.
    -14%

    Fenioux Spraypolis 30 ml.

    Normaalihinta €16,50 55,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€2,75
    55,0 € / 100ml
  • Fenioux Tensicalm Nf 90 Capsules
    -31%

    Fenioux Tensicalm Nf 90 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €41,44
    Säästät: -€12,94
    0,32 € / 1ud
  • Fenioux Arti-Msm 200 Capsules
    -27%

    Fenioux Arti-Msm 200 kapselia

    Normaalihinta €30,80 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €42,07
    Säästät: -€11,27
    0,15 € / 1ud
  • Fenioux Vitamin D3 2000Ui 20Ml.
    -43%

    Fenioux D3-vitamiini 2000 IU 20 ml.

    Normaalihinta €18,00 90,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €31,33
    Säästät: -€13,33
    90,0 € / 100ml
  • Fenioux Selenium Complex 300Mg. 30 Capsules
    -31%

    Fenioux Selenium Complex 300 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €39,13
    Säästät: -€12,13
    0,9 € / 1ud
  • Fenioux Acerola 600 X3 Tubes 42 Tablets Mast.
    -31%

    Fenioux Acerola 600, 3 putkiloa, 42 tablettia, Mast.

    Normaalihinta €20,80 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €30,30
    Säästät: -€9,50
    0,5 € / 1ud
  • Fenioux Coenzyme Q10 Forte 30 Capsules
    -29%

    Fenioux Koentsyymi Q10 Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €30,61
    Säästät: -€8,91
    0,72 € / 1ud
  • Fenioux Curcuma Proactif 90 Capsules
    -24%

    Fenioux Curcuma Proactif 90 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €18,73
    Säästät: -€4,53
    0,16 € / 1ud
  • Fepa Ener Q 10 , 30 capsules of 200 mg
    -11%

    Fepa Ener Q 10, 30 kappaletta 200 mg:n kapseleita

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €21,57
    Säästät: -€2,27
    0,64 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Policosanol 60 Capsules
    -40%

    Fepadiet Fepa-Policosanol 60 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €25,14
    Säästät: -€9,94
    0,25 € / 1ud
  • Fepa Black Garlic , 60 capsules
    -12%

    Fepa Musta valkosipuli, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€2,04
    0,24 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Taurimag 60 Capsules
    -37%

    Fepadiet Fepa-Taurimag 60 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €23,07
    Säästät: -€8,47
    0,24 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Colcimag 400Gr.
    -39%

    Fepadiet Fepa-Colcimag 400 g.

    Normaalihinta €23,30 5,83 € / 100gr
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €38,50
    Säästät: -€15,20
    5,83 € / 100gr
  • Fepa Flexicartil , 30 sachets
    -10%

    Fepa Flexicartil, 30 pussia

    Normaalihinta €24,50 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €27,08
    Säästät: -€2,58
    0,82 € / 1ud
  • Fepa Minervit Complex , 60 capsules
    -21%

    Fepa Minervit Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,32
    Säästät: -€5,02
    0,32 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Prosiluet 60 Capsules
    -29%

    Fepadiet Fepa-Prosiluet 60 kapselia

    Normaalihinta €37,00 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €51,87
    Säästät: -€14,87
    0,62 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Alpha Lipoic Acid R-Ala 60Chap
    -25%

    Fepadiet Fepa – alfalipoiinihappo R-Ala 60 kapselia

    Normaalihinta €38,95 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €38,95 Normaalihinta €51,93
    Säästät: -€12,98
    0,65 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-B100 Complex 40 Capsules
    -37%

    Fepadiet Fepa-B100 Complex 40 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €26,43
    Säästät: -€9,73
    0,42 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Probiotic 10 Capsules
    -43%

    Fepadiet Fepa-Probiotic 10 kapselia

    Normaalihinta €8,20 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €14,29
    Säästät: -€6,09
    0,82 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Prosiluet 20 Capsules
    -33%

    Fepadiet Fepa-Prosiluet 20 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€8,11
    0,81 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Ester C 800Mg Liposome 20 Capsules
    -33%

    Fepadiet Fepa-Ester C 800 mg, liposomiformaatti, 20 kapselia

    Normaalihinta €8,40 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€4,17
    0,42 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Reuteri 20 Capsules
    -28%

    Fepadiet Fepa-Reuteri 20 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €25,21
    Säästät: -€7,01
    0,91 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Vitamin C + Flavonoids 60 Tablets
    -34%

    Fepadiet Fepa – C-vitamiini + flavonoidit, 60 tablettia

    Normaalihinta €15,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€7,99
    0,26 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Vitamin B9 40 Capsules
    -33%

    Fepadiet Fepa-B9-vitamiini 40 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €25,07
    Säästät: -€8,37
    0,42 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Taurine Liposomed 500Mg. 60 Capsules
    -38%

    Fepadiet Fepa-Taurina Liposomada 500 mg. 60 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €32,50
    Säästät: -€12,40
    0,34 € / 1ud