• Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4Kg.
  • Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4 kg.
  • Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4 kg.
  • Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4 kg.
  • Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4 kg.
-13%

Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4 kg.

SKU-koodiET5407005692752
Etixx Recovery Pro Line Banana on jauhemuotoinen ravintolisä, joka on kehitetty edistämään lihasten palautumista intensiivisen harjoituksen jälkeen. Se sisältää hiilihydraattien ja proteiinien sekoitusta, joka auttaa korvaamaan harjoituksen aikana menetettyjä ravintoaineita sekä edistää lihasten palautumista ja kasvua. Sen herkullinen banaanin maku tekee siitä miellyttävän nauttia jokaisen harjoituskerran jälkeen.
Normaalihinta €47,90 3,42 € / 100gr
Alennushinta €47,90 Normaalihinta €54,99
Säästät: -€7,09
3,42 € / 100gr
Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4Kg.
Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4 kg.
Normaalihinta €47,90 3,42 € / 100gr
Alennushinta €47,90 Normaalihinta €54,99
Säästät: -€7,09
3,42 € / 100gr

 

 
Etixx Recovery Pro Line Banana 1,4 kg on ravintolisä, joka on suunniteltu tukemaan lihasten palautumista intensiivisen harjoituksen jälkeen. Se sisältää hiilihydraattien, proteiinien ja elektrolyyttien yhdistelmän, joka auttaa korvaamaan harjoituksen aikana menetetyt ravintoaineet sekä edistää lihasten korjautumista ja uudistumista. Tämä tuote sopii erinomaisesti urheilijoille, jotka haluavat nopeuttaa palautumistaan ja maksimoida suorituskykynsä harjoituksissa ja kilpailuissa.

Käyttöohjeet

Sekoita 1 annos (50 g) tuotetta 500 ml:aan vettä tai rasvatonta maitoa. Suositellaan nautittavaksi välittömästi intensiivisen liikunnan jälkeen lihasten palautumisen tehostamiseksi.

Ainesosat

Maltodekstriini, heraproteiini-isolaatti (maito), sakkaroosi, fruktoosi, aromi (banaani), natriumkloridi, sakeutusaineet (ksantaanikumi, sakkaroosilla standardoidut karrageenit), väriaine (karoteeni), L-leusiini.