Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Betula Somnia 30Cap.
    -30%

    Betula Somnia 30 kapselia.

    Normaalihinta €16,99 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €16,99 Normaalihinta €24,27
    Säästät: -€7,28
    0,57 € / 1ud
  • Betula Isogyn 45Cap.
    -40%

    Betula Isogyn 45 kapselia.

    Normaalihinta €21,70 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €35,97
    Säästät: -€14,27
    0,48 € / 1ud
  • Betula Omnia Omega 3 60Cap.
    -30%

    Betula Omnia Omega 3, 60 kapselia.

    Normaalihinta €21,88 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,88 Normaalihinta €31,26
    Säästät: -€9,38
    0,36 € / 1ud
  • Betula Magnesium 150Mg. 90Cap.
    -7%

    Betula Magnesium 150 mg, 90 kapselia.

    Normaalihinta €22,40 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€1,71
    0,25 € / 1ud
  • Betula Multi Bet 60Cap.
    -8%

    Betula Multi Bet 60 kapselia.

    Normaalihinta €22,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€1,80
    0,37 € / 1ud
  • Betula Vita-C 500 90Cap.
    -37%

    Betula Vita-C 500, 90 kapselia.

    Normaalihinta €16,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €25,53
    Säästät: -€9,33
    0,18 € / 1ud
  • Betula Florabet 20 30Cap.
    -30%

    Betula Florabet 20, 30 kapselia.

    Normaalihinta €30,80 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €44,29
    Säästät: -€13,49
    1,03 € / 1ud
  • Betula Vita D 2500Ui 90Cap.
    -38%

    Betula Vita D 2500 IU, 90 kapselia.

    Normaalihinta €17,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €27,60
    Säästät: -€10,50
    0,19 € / 1ud
  • Betula Ginkgozin 3000 60Cap.
    -39%

    Betula Ginkgozin 3000, 60 kapselia.

    Normaalihinta €16,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €26,91
    Säästät: -€10,41
    0,28 € / 1ud
  • Betula Vitamin D 4000 90Cap.
    -30%

    Betula D-vitamiini 4000, 90 kapselia.

    Normaalihinta €22,00 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €31,37
    Säästät: -€9,37
    0,24 € / 1ud
  • Betula Omega 3+D 60Caps.
    -19%

    Betula Omega 3+D 60 kapselia.

    Normaalihinta €35,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €43,25
    Säästät: -€8,25
    0,58 € / 1ud
  • Betula Ocubet 30Cap.
    -14%

    Betula Ocubet 30 kapselia.

    Normaalihinta €22,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €25,44
    Säästät: -€3,44
    0,73 € / 1ud
  • Betula Coenzyme Q10 100Mg 30Cap.
    -30%

    Betula Koentsyymi Q10 100 mg 30 kapselia.

    Normaalihinta €21,91 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €21,91 Normaalihinta €31,30
    Säästät: -€9,39
    0,73 € / 1ud
  • Betula Coenzyme Q10 30Mg 60Cap.
    -30%

    Betula Koentsyymi Q10 30 mg 60 kapselia.

    Normaalihinta €19,86 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,86 Normaalihinta €28,37
    Säästät: -€8,51
    0,33 € / 1ud
  • Betula Coenzyme Q10 200Mg 30Cap.
    -5%

    Betula Koentsyymi Q10 200 mg 30 kapselia.

    Normaalihinta €35,50 1,18 € / 1ud
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €37,37
    Säästät: -€1,87
    1,18 € / 1ud
  • Betula Vitex Complex 30Cap.
    -7%

    Betula Vitex Complex 30 kapselia.

    Normaalihinta €26,20 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €28,32
    Säästät: -€2,12
    0,87 € / 1ud
  • Betula Iodine 150Mcg 180Comp.
    -5%

    Betula Jodi 150 mcg 180 tablettia

    Normaalihinta €14,69 14,69 € / 1ud
    Alennushinta €14,69 Normaalihinta €15,46
    Säästät: -€0,77
    14,69 € / 1ud
  • Betula Zinc 15Mg. 180Comp.
    -7%

    Betula Zinc 15 mg, 180 tablettia.

    Normaalihinta €16,00 16,0 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€1,26
    16,0 € / 1ud
  • Betula Vitamin C 1000Mg 90Comp.
    -8%

    Betula C-vitamiini 1000 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €21,20 21,2 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€1,75
    21,2 € / 1ud
  • Betula Fos-Plant Complex 250Gr.
    -5%

    Betula Fos-Plant Complex 250 g.

    Normaalihinta €31,30 12,52 € / 100gr
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€1,65
    12,52 € / 100gr
  • B'Green Menodu Plus 30 capsules
    -11%

    B'Green Menodúo Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€2,25
    0,59 € / 1ud
  • B'Green Phytodefens Kids Syrup, 250 ml
    -7%

    B'Green Phytodefens Kids -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€0,95
    4,84 € / 100ml
  • Bio-Recherche Neoselen Selenium+Vitamins+Omega 3+6 90Cap
    -19%

    Bio-Recherche Neoselen Seleeni + vitamiinit + omega-3 ja -6, 90 kapselia

    Normaalihinta €31,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €38,57
    Säästät: -€7,37
    0,35 € / 1ud
  • Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250Gr.
    -33%

    Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250 g.

    Normaalihinta €5,00 2,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€2,50
    2,0 € / 100gr
  • Biolasi Kanne Brottrunk With Apple 330Ml. Bio
    -31%

    Biolasi Kanne Brottrunk, omena, 330 ml. Luomu

    Normaalihinta €3,90 1,18 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,64
    Säästät: -€1,74
    1,18 € / 100ml
  • Biover Multivitamins 30 Tablets
    -55%

    Biover-monivitamiinit, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €22,29
    Säästät: -€12,29
    0,33 € / 1ud
  • Biover Omega 3 (Fish Oil) 60 Pearls.
    -38%

    Biover Omega 3 (kalöljy) 60 kapselia.

    Normaalihinta €14,90 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€9,31
    0,25 € / 1ud
  • Biover Valerian Forte 45 Capsules
    -30%

    Biover Valeriana Forte 45 kapselia

    Normaalihinta €27,25 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €27,25 Normaalihinta €38,93
    Säästät: -€11,68
    0,61 € / 1ud
  • Biotona Pomegranate Juice 500Ml. Bio Vegan
    -30%

    Biotona Granaattiomenamehu 500 ml. Bio, vegaaninen

    Normaalihinta €19,50 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €27,86
    Säästät: -€8,36
    3,9 € / 100ml
  • Biotona Black Chia Seed 400Gr. Bio
    -35%

    Biotona Black Chia Seed 400 g. Luomu

    Normaalihinta €8,20 2,05 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €12,71
    Säästät: -€4,51
    2,05 € / 100gr