• Betula Fos-Plant Complex 250Gr.
-5%

Betula Fos-Plant Complex 250 g.

SKU-koodiBE8437017402398

Fosfatidylseriini-lisäravinne muistin ja keskittymiskyvyn tukemiseen.

Normaalihinta €31,30 12,52 € / 100gr
Alennushinta €31,30 Normaalihinta €32,95
Säästät: -€1,65
12,52 € / 100gr
Betula Fos-Plant Complex 250Gr.
Betula Fos-Plant Complex 250 g.
Normaalihinta €31,30 12,52 € / 100gr
Alennushinta €31,30 Normaalihinta €32,95
Säästät: -€1,65
12,52 € / 100gr

 

 

Fos-Plant Complex on Betulan ravintolisä, joka sisältää fosfatidylseriini-kompleksia ja kasviuutteita aivotoiminnan ja keskittymiskyvyn tukemiseksi.

Koostumus

Betula, fosfatidylseriini- ja kasvikompleksi

Käyttöohje

Ota 1 ruokalusikallinen päivässä sekoitettuna veteen tai aterian yhteydessä.

Apteekkarin neuvo

Betulan Fos-Plant Complex on hyödyllinen muistille ja keskittymiskyvylle. Kysy apteekkariltamme, jos tarvitset apua tässä asiassa.