• Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250Gr.
-33%

Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250 g.

SKU-koodiBI4003488000254
Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250 g on ravintolisä, joka sisältää entsyymejä ja fermenttejä, jotka auttavat parantamaan viljan ruoansulatusta. Se on kehitetty edistämään suoliston terveyttä ja parantamaan ravintoaineiden imeytymistä. Tämä tuote voi olla sopiva vaihtoehto niille, jotka haluavat parantaa ruoansulatustaan ja yleistä hyvinvointiaan.
Normaalihinta €5,00 2,0 € / 100gr
Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,50
Säästät: -€2,50
2,0 € / 100gr
Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250Gr.
Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250 g.
Normaalihinta €5,00 2,0 € / 100gr
Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,50
Säästät: -€2,50
2,0 € / 100gr

 

 
Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250 g on ravintolisä, joka sisältää entsyymejä ja fermentteja. Se on tarkoitettu parantamaan ruoansulatusta ja ravintoaineiden imeytymistä elimistöön. Tätä tuotetta käytetään edistämään ruoansulatuksen terveyttä ja lievittämään ruoansulatushäiriöiden oireita, kuten turvotusta ja närästystä. Se voi olla hyödyllinen myös henkilöille, joilla on ruoka-aineintoleransseja tai ruoansulatusherkkyyttä.

Ainesosat

Tämän tuotteen tärkein vaikuttava aine on Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal.