Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Biotona Hemp Seed Hemp Seed 300Gr. Bio
    -34%

    Biotona - hampunsiemenet 300 g, luomu

    Normaalihinta €11,70 3,9 € / 100gr
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,16
    3,9 € / 100gr
  • Biotona Maca Raw 200Gr. Bio
    -24%

    Biotona Maca Raw 200 g, luomu

    Normaalihinta €12,70 6,35 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€4,04
    6,35 € / 100gr
  • Biotona Wheat Grass Raw Wheat Juice 200Gr. Bio
    -5%

    Biotona Wheat Grass Raw -vehnänorjamehu 200 g, luomu

    Normaalihinta €24,70 12,35 € / 100gr
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€1,30
    12,35 € / 100gr
  • Biotona Superfibres 300Gr. Bio
    -34%

    Biotona Superfibres 300 g Bio

    Normaalihinta €15,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,86
    5,0 € / 100gr
  • Biotona Buckwheat Buckwheat Wheat 300Gr. Bio
    -33%

    Biotona - Tattari 300 g, luomua

    Normaalihinta €7,20 2,4 € / 100gr
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €10,71
    Säästät: -€3,51
    2,4 € / 100gr
  • Biotona Moringa Raw 200Gr. Bio
    -44%

    Biotona Moringa Raw 200 g, luomu

    Normaalihinta €19,20 9,6 € / 100gr
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €34,29
    Säästät: -€15,09
    9,6 € / 100gr
  • Biotona Goji Berries 250Gr. Bio**
    -37%

    Biotona Goji-marjat 250 g. Luomu**

    Normaalihinta €14,40 5,76 € / 100gr
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€8,46
    5,76 € / 100gr
  • Biotona Superberries 250Gr. Bio
    -36%

    Biotona Superberries 250 g. Luomu

    Normaalihinta €14,60 5,84 € / 100gr
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€8,26
    5,84 € / 100gr
  • Biotona Hemp Protein Hemp 300Gr. Bio
    -36%

    Biotona Hemp Protein -hamppuproteiini 300 g. Luomu

    Normaalihinta €12,40 4,13 € / 100gr
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€6,89
    4,13 € / 100gr
  • Biotona Black Chia 1000Gr. Bio
    -36%

    Biotona Black Chia 1000 g, luomu

    Normaalihinta €15,00 1,5 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €23,43
    Säästät: -€8,43
    1,5 € / 100gr
  • Biotona Reishi Complete Raw 150Gr. Bio
    -33%

    Biotona Reishi Complete Raw 150 g. Luomu

    Normaalihinta €27,00 18,0 € / 100gr
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€13,00
    18,0 € / 100gr
  • Biotona Sea Buckthorn Juice 500Ml. Bio Vegan
    -38%

    Biotona-viherpihlajanmarjamehu 500 ml. Bio, vegaaninen

    Normaalihinta €16,00 3,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €25,71
    Säästät: -€9,71
    3,2 € / 100ml
  • Biotona Pumpkin Protein Raw Pumpkin Protein 300Gr Bio
    -34%

    Biotona Pumpkin Protein Raw -kurpitsaproteiini 300 g, luomu

    Normaalihinta €15,20 5,07 € / 100gr
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,66
    5,07 € / 100gr
  • Biotona Curcuma Raw Powder 200Gr. Bio
    -36%

    Biotona Curcuma -raakajauhe 200 g. Luomu

    Normaalihinta €9,60 4,8 € / 100gr
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€5,40
    4,8 € / 100gr
  • Biotona Begginers Matcha Eco 80Gr.
    -36%

    Biotona Begginers Matcha Eco 80 g

    Normaalihinta €23,70 29,63 € / 100gr
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €37,14
    Säästät: -€13,44
    29,63 € / 100gr
  • Biotona Sencha+Matcha Green Tea 70Gr. Bio Vegan
    -32%

    Biotona Sencha+Matcha -vihreä tee 70 g. Luomu, vegaaninen

    Normaalihinta €21,48 30,69 € / 100gr
    Alennushinta €21,48 Normaalihinta €31,43
    Säästät: -€9,95
    30,69 € / 100gr
  • Biotona Aloe Vera+Pulp Juice 1L. Bio Vegan
    -20%

    Biotona Aloe Vera + hedelmäliha-mehu 1 l. Luomu, vegaaninen

    Normaalihinta €19,50 1,95 € / 100ml
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €24,37
    Säästät: -€4,87
    1,95 € / 100ml
  • Biotona Superfruits Raw 150Gr. Bio
    -31%

    Biotona Superfruits Raw 150 g. Luomu

    Normaalihinta €27,40 18,27 € / 100gr
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €39,87
    Säästät: -€12,47
    18,27 € / 100gr
  • Biotona Barley Grass Barley 150Gr.
    -14%

    Biotona Barley Grass -ohra 150 g.

    Normaalihinta €18,30 12,2 € / 100gr
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€3,06
    12,2 € / 100gr
  • Biotona Superboost 150Gr. Bio
    -36%

    Biotona Superboost 150 g. Bio

    Normaalihinta €20,10 13,4 € / 100gr
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €31,43
    Säästät: -€11,33
    13,4 € / 100gr
  • Biolasi Pianto Classic 300Ml.
    -32%

    Biolasi Pianto Classic 300 ml.

    Normaalihinta €46,20 15,4 € / 100ml
    Alennushinta €46,20 Normaalihinta €67,45
    Säästät: -€21,25
    15,4 € / 100ml
  • Scientiffic Nutrition Daily-Vit, 60 tablets
    -38%

    Scientiffic Nutrition Daily-Vit, 60 tablettia

    Normaalihinta €9,20 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€5,70
    0,15 € / 1ud
  • Biocop Green Tea Bancha 3Years Roasted 75Gr. Bio
    -37%

    Biocop Bancha-vihreä tee, 3 vuotta vanha, paahdettu, 75 g, luomu

    Normaalihinta €4,40 5,87 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €6,99
    Säästät: -€2,59
    5,87 € / 100gr
  • Biocop Green Tea Sencha 75Gr. Bio
    -19%

    Biocop Sencha-vihreä tee, 75 g, luomu

    Normaalihinta €7,50 10,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,27
    Säästät: -€1,77
    10,0 € / 100gr
  • Erbenobili Rhalax Grani Compost Laxative 25G
    -36%

    Erbenobili Rhalax Grani -lannoite, laksatiivi, 25 g

    Normaalihinta €8,10 32,4 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€4,47
    32,4 € / 100gr
  • Bioserum Cistoren Plus , 20 capsules
    -10%

    BioSérum Cistoren Plus, 20 kapselia

    Normaalihinta €13,20 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,69
    Säästät: -€1,49
    0,66 € / 1ud
  • Bioserum Antarkrill Omega 3 , 60 pearls
    -7%

    BioSérum Antarkrill Omega 3, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,10 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €31,37
    Säästät: -€2,27
    0,49 € / 1ud
  • Bioserum Herbetom 3 Ff , 250 ml
    -11%

    BioSérum Herbetom 3 Ff, 250 ml

    Normaalihinta €14,30 5,72 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €16,08
    Säästät: -€1,78
    5,72 € / 100ml
  • Biover Bhealthy Vitamin D3 Plus 45 Capsules
    -32%

    Biover Bhealthy D3-vitamiini Plus 45 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €26,93
    Säästät: -€8,53
    0,41 € / 1ud
  • El Oro De Los Andes Cocoa Powder 250Gr. Eco
    -5%

    El Oro De Los Andes -kaakaojauhe 250 g, luomu

    Normaalihinta €10,90 4,36 € / 100gr
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    4,36 € / 100gr