• Paracelsia Paracelsia 46 Diurance 250Ml.
-25%

Paracelsia Paracelsia 46 Diurance 250 ml.

SKU-koodiPA8436007800466
Diurance Paracelsia Paracelsia 46 on tuote, joka edistää virtsateiden terveyttä.
Normaalihinta €40,29 16,12 € / 100ml
Alennushinta €40,29 Normaalihinta €53,72
Säästät: -€13,43
16,12 € / 100ml
Paracelsia Paracelsia 46 Diurance 250Ml.
Paracelsia Paracelsia 46 Diurance 250 ml.
Normaalihinta €40,29 16,12 € / 100ml
Alennushinta €40,29 Normaalihinta €53,72
Säästät: -€13,43
16,12 € / 100ml

 

 
Diurance Paracelsia Paracelsia 46 on tuote, joka edistää virtsateiden terveyttä.

Koostumus

Sisältää ainesosia, jotka edistävät munuaisten toimintaa ja lievittävät virtsateiden vaivoja.