Kokoelma:

Respiratory system

  • Aquilea Mucus -siirappi 200 ml
    -26%

    Aquilea Mucus -siirappi 200 ml

    Normaalihinta €9,30 4,65 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,58
    Säästät: -€3,28
    4,65 € / 100ml
  • Plantis Eco Propolis Alcohol Free 50 ml
    -6%

    Plantis Eco - alkoholiton propolis 50 ml

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€0,82
    23,6 € / 100ml
  • Plantis Oroligo Mouth Spray with Erysimum 30 ml
    -5%

    Plantis Oroligo -suusuihke, jossa on Erísimoa, 30 ml

    Normaalihinta €15,10 50,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    50,33 € / 100ml
  • Plantis Chaga Eco 45 capsules
    -5%

    Plantis Chaga Eco 45 kapselia

    Normaalihinta €19,70
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €20,74
    Säästät: -€1,04
  • Propolina Nasal Spray 30 ml
    -5%

    Propolina nenäsumute 30 ml

    Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,55
    35,0 € / 100ml
  • Propolina Syrup with Propolis 200 ml
    -5%

    Propolina - propolis-siirappi 200 ml

    Normaalihinta €18,30
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €19,26
    Säästät: -€0,96
  • Propolina Syrup with Propolis 500 ml
    -5%

    Propolina - propolis-siirappi 500 ml

    Normaalihinta €36,40
    Alennushinta €36,40 Normaalihinta €38,32
    Säästät: -€1,92
  • Propolina Oral Spray 30 ml
    -8%

    Propolina suusuihke 30 ml

    Normaalihinta €10,20 34,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,11
    Säästät: -€0,91
    34,0 € / 100ml
  • Propolina Oral Spray Eco 30 ml
    -17%

    Propolina Eco-suusuihke 30 ml

    Normaalihinta €8,30 27,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€1,70
    27,67 € / 100ml
  • Propolina Infant Syrup 150 ml
    -5%

    Propolina lasten siirappi 150 ml

    Normaalihinta €11,91
    Alennushinta €11,91 Normaalihinta €12,54
    Säästät: -€0,63
  • Tosfaes Melprotect Adult Syrup 180 ml
    -24%

    Tosfaes Melprotect -siirappi aikuisille 180 ml

    Normaalihinta €10,20 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€3,17
    5,67 € / 100ml
  • Neo Echinacea 45 Capsules
    -29%

    Neo Echinacea 45 kapselia

    Normaalihinta €8,80
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,60
  • Neo Golden Sun 45 capsules
    -29%

    Neo Sol de Oro, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,60
    0,2 € / 1ud
  • Neo Propolis Spray 25 ml
    -39%

    Neo Spray Propolis 25 ml

    Normaalihinta €6,30 25,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€3,98
    25,2 € / 100ml
  • Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml
    -26%

    Neo Adult™ Tosmucil 150 ml

    Normaalihinta €7,80 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,70
    5,2 € / 100ml
  • Neo Adult Df Defence 150 ml
    -26%

    Neo Adult Df Defense 150 ml

    Normaalihinta €7,80 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,70
    5,2 € / 100ml
  • Neo Mico Alr, 60 capsules
    -10%

    Neo Mico Alr, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €42,42
    Säästät: -€4,32
    0,64 € / 1ud
  • Neo Bismuto, 50 kapselia
    -27%

    Neo Bismuto, 50 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€4,05
    0,22 € / 1ud
  • Neo Neogrip Plus, 30 capsules
    -21%

    Neo Neogrip Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€2,37
    0,3 € / 1ud
  • B-Green Phytogrip 600 Respiratory Tract 12 sachets
    -22%

    B-Green Phytogrip 600 Hengitystiet 12 pussia

    Normaalihinta €10,10 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,97
    Säästät: -€2,87
    0,84 € / 1ud
  • B-Green Phytotox Respiratory Tract Syrup 250 ml
    -12%

    B-Green Phytotox -siirappi hengitysteille 250 ml

    Normaalihinta €11,50 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€1,55
    4,6 € / 100ml
  • B-Green Phytotox Respiratory Tract Spray 30 ml
    -13%

    B-Green Phytotox -suihke hengitysteille 30 ml

    Normaalihinta €10,60 35,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,15
    Säästät: -€1,55
    35,33 € / 100ml
  • Pharysol Spray 30 ml
    -15%

    Pharysol-suihke 30 ml

    Normaalihinta €8,50 28,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,03
    Säästät: -€1,53
    28,33 € / 100ml
  • Aquilea Propolis Spray 50 ml
    -22%

    Aquilea Propolis-suihke 50 ml

    Normaalihinta €8,20 16,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,49
    Säästät: -€2,29
    16,4 € / 100ml
  • Juanola Propolis Syrup 150 ml
    -20%

    Juanola Propolis-siirappi 150 ml

    Normaalihinta €10,10
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,59
    Säästät: -€2,49
  • Ialumar Isotonic Nebuliser 100 ml
    -25%

    Ialumar -isotoninen sumutin 100 ml

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€2,55
    7,7 € / 100ml
  • Juanola Propolis Orange Soft Tabs, 24 tabs
    -39%

    Juanola pehmeät propolis-pastillit, appelsiini, 24 pastillia

    Normaalihinta €4,80
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €7,81
    Säästät: -€3,01
  • Máyla Pharma Echinacea 30 capsules
    -36%

    Máyla Pharma Echinacea 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €21,89
    Säästät: -€7,79
    0,47 € / 1ud
  • Vitatuss 200ml – Cough relief syrup with plant extracts
    -25%

    Vitatuss 200 ml – Kasviuutteita sisältävä yskänlievittävä siirappi

    Normaalihinta €11,50 5,75 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,35
    Säästät: -€3,85
    5,75 € / 100ml
  • Aquilea Breathe Spray 20ml
    -14%

    Aquilea Respira -suihke 20 ml

    Normaalihinta €8,60 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€1,39
    43,0 € / 100ml