Kokoelma:

Respiratory system

  • Heel Angineel Propolis, 20ml
    -10%

    Heel Angineel Propolis, 20 ml

    Normaalihinta €5,10 25,5 € / 100ml
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €5,69
    Säästät: -€0,59
    25,5 € / 100ml
  • Heel Angineel Lemon 24 tablets
    -28%

    Heel Angineel Limón 24 tablettia

    Normaalihinta €5,00 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,99
    Säästät: -€1,99
    0,21 € / 1ud
  • Juanola Adult Cough Syrup 150 ml
    -50%

    Juanola-yskänlääke aikuisille 150 ml

    Normaalihinta €7,20 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €14,33
    Säästät: -€7,13
    4,8 € / 100ml
  • Juanola Children Cough Syrup 150 ml
    -54%

    Juanola Yskä Lapsille -siirappi 150 ml

    Normaalihinta €7,20 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €15,62
    Säästät: -€8,42
    4,8 € / 100ml
  • Inmunoferon Flulenza Throat Spray 20 ml
    -16%

    Inmunoferon Flulenza kurkkusuihke 20 ml

    Normaalihinta €9,10 45,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,81
    Säästät: -€1,71
    45,5 € / 100ml
  • Bie3 Special Smoking Decongestant 1.5 G 25 F
    -9%

    Bie3 Tukkoisuutta lievittävä valmiste, erityisesti tupakoitsijoille, 1,5 g, 25 kpl

    Normaalihinta €4,20 280,0 € / 100gr
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,43
    280,0 € / 100gr
  • Phonal Natura Propolis Spray, 15ml
    -12%

    Phonal Natura Propolis-suihke, 15 ml

    Normaalihinta €6,90 46,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,83
    Säästät: -€0,93
    46,0 € / 100ml
  • BRONCHOTOS Pediatric Syrup 200 ml
    -5%

    BRONCHOTOS lasten siirappi 200 ml

    Normaalihinta €6,80 3,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    3,4 € / 100ml
  • Sterimar Hygiene & Wellness 100 ml
    -29%

    Sterimar Hygienia ja hyvinvointi 100 ml

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€3,62
    9,0 € / 100ml
  • Rinastel Aloe V Chamomile Nasal Spray, 125 ml
    -8%

    Rinastel Aloe V Kamomilla-nenäsumute, 125 ml

    Normaalihinta €7,50 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €8,13
    Säästät: -€0,63
    6,0 € / 100ml
  • Juanola Sore Throat
    -22%

    Juanola Kurkkukipu

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€1,93
    7,0 € / 1ud
  • Aquilea Throat 20 tablets
    -13%

    Aquilea Garganta 20 tablettia

    Normaalihinta €7,60 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,72
    Säästät: -€1,12
    0,38 € / 1ud
  • Sediflu Throat 15 Pasti
    -5%

    Sediflu Kurkkupastillit 15 kpl

    Normaalihinta €7,50 7,5 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    7,5 € / 1ud
  • Sediflu Throat Spray 15 Ml
    -10%

    Sediflu kurkkusuihke 15 ml

    Normaalihinta €12,50 83,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€1,39
    83,33 € / 100ml
  • Tongil Pure Curcuma 10000 Mg , 40 capsules
    -26%

    Tongil Estado Puro Curcuma 10 000 mg, 40 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€5,71
    0,41 € / 1ud
  • Faricron 30 Tablets
    -28%

    Faricron 30 tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€5,24
    0,45 € / 1ud
  • 100%Natura Curcufit , 60 capsules
    -13%

    100 % Natura Curcufit, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,80
    Alennushinta €34,80 Normaalihinta €40,21
    Säästät: -€5,41
  • Equisalud Holomega N-Acetyl - L-Cysteine , 50 capsules
    -14%

    Equisalud Holomega N-asetyyli-L-kysteiini, 50 kapselia

    Normaalihinta €19,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €22,61
    Säästät: -€3,11
    0,39 € / 1ud
  • Bioforce Santasapine Syrup , 200 ml
    -17%

    Bioforce Santasapina -siirappi, 200 ml

    Normaalihinta €14,80 7,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,85
    Säästät: -€3,05
    7,4 € / 100ml
  • Dietisa Sundiet Bt Plus , 250 ml
    -12%

    Dietisa Sundiet Bt Plus, 250 ml

    Normaalihinta €11,60 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,14
    Säästät: -€1,54
    4,64 € / 100ml
  • Dimefar Decol 570 Mg , 30 capsules
    -9%

    Dimefar Decol 570 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €15,52
    Säästät: -€1,32
    0,47 € / 1ud
  • Integralia Constifin Syrup , 500 ml
    -10%

    Integralia Constifin -siirappi, 500 ml

    Normaalihinta €21,30 4,26 € / 100ml
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€2,49
    4,26 € / 100ml
  • Lcn Inmunorespir , 40 capsules
    -27%

    Lcn Inmunorespir, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€3,56
    0,24 € / 1ud
  • Dietisa Sundiet Bt Plus , 500 ml
    -20%

    Dietisa Sundiet Bt Plus, 500 ml

    Normaalihinta €20,20 4,04 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€5,10
    4,04 € / 100ml
  • Plameca Protectium Pectoral Adult , 250 ml
    -9%

    Plameca Protectium Pectoral aikuisille, 250 ml

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€1,35
    5,2 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Proponorm , 120 capsules
    -12%

    Intersa Aprolis Proponorm, 120 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,76
    Säästät: -€2,76
    0,18 € / 1ud
  • Herbora Propolactiv Plus , 30 tablets
    -11%

    Herbora Propolactiv Plus, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,30 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,48
    Säästät: -€1,18
    0,31 € / 1ud
  • Lavigor Somniplant , 40 capsules
    -14%

    Lavigor Somniplant, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,35
    0,37 € / 1ud
  • Mimasa Lotus ( Lotus Root Powder ) , 200 gr
    -31%

    Mimasa Lotus (lotusjuurijauhe), 200 g

    Normaalihinta €36,90 18,45 € / 100gr
    Alennushinta €36,90 Normaalihinta €53,42
    Säästät: -€16,52
    18,45 € / 100gr
  • Marnys Propoleo 1000 Mg + Echinacea 1000 Mg , 90 capsules
    -20%

    Marnys Propoleo 1000 mg + Echinacea 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €57,80 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €57,80 Normaalihinta €71,87
    Säästät: -€14,07
    0,64 € / 1ud