Kokoelma:

Respiratory system

  • Bioserum Alerbalance , 250 ml
    -21%

    BioSérum Alerbalance, 250 ml

    Normaalihinta €15,50 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€4,10
    6,2 € / 100ml
  • Trepatdiet Propolaid Swiss Honey Soft Tabs , 20 grams
    -5%

    Trepatdiet Propolaid - pehmeät sveitsiläiset hunajatabletit, 20 g

    Normaalihinta €8,10 40,5 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€0,43
    40,5 € / 100gr
  • Trepatdiet Propol C Effervescent 1000Mg , 20 tablets
    -14%

    Trepatdiet Propol C -poretabletit 1000 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €16,40 16,4 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€2,65
    16,4 € / 1ud
  • Trepatdiet Propolaid Propolgola Peppermint , 30 tablets
    -20%

    Trepatdiet Propolaid Propolgola Menta, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,20 14,2 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €17,66
    Säästät: -€3,46
    14,2 € / 1ud
  • Tegor Naturbiox Forte , 20 vials
    -18%

    Tegor Naturbiox Forte, 20 ampullia

    Normaalihinta €26,80 1,34 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €32,65
    Säästät: -€5,85
    1,34 € / 1ud
  • Granero S Pylbac 60 pearls , 60 pearls
    -18%

    Granero S Pylbac 60 kapselia, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,30 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€2,41
    0,19 € / 1ud
  • Abad Inmuvit , 10 ml x 14 vials
    -16%

    Abad Inmuvit, 10 ml x 14 ampullia

    Normaalihinta €15,10 151,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€2,79
    151,0 € / 100ml
  • Cfn Quelater 910 Mg , 120 capsules
    -17%

    Cfn Quelater 910 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €55,00 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €55,00 Normaalihinta €66,02
    Säästät: -€11,02
    0,46 € / 1ud
  • Salus Salullant Llanten , 250 ml
    -23%

    Salus Salullant Llanten, 250 ml

    Normaalihinta €14,00 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,27
    Säästät: -€4,27
    5,6 € / 100ml
  • V.Byotic Nac Formula , 180 capsules of 828 mg
    -5%

    V.Byotic Nac Formula, 180 kapselia, 828 mg

    Normaalihinta €35,40 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €37,26
    Säästät: -€1,86
    0,2 € / 1ud
  • Nale A Topic , 60 v capsules
    -17%

    Nale A Topic, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,50 30,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€6,30
    30,5 € / 1ud
  • Ifigen Elixir 4 Seasons , 250 ml
    -19%

    Ifigen Elixir 4 vuodenaikaa, 250 ml

    Normaalihinta €26,30 10,52 € / 100ml
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €32,60
    Säästät: -€6,30
    10,52 € / 100ml
  • Trepatdiet Propolaid Propolgola Oral Spray , 20 ml
    -19%

    Trepatdiet Propolaid Propolgola suusuihke, 20 ml

    Normaalihinta €15,40 77,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €18,97
    Säästät: -€3,57
    77,0 € / 100ml
  • Equisalud Black Cumin Oil 1000 Mg , 120 capsules
    -21%

    Equisalud Musta kuminaöljy 1000 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €29,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €37,40
    Säästät: -€7,80
    0,25 € / 1ud
  • Intersa Aprolis Yemoprolis , 500 ml
    -19%

    Intersa Aprolis Yemoprolis, 500 ml

    Normaalihinta €19,80 3,96 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,44
    Säästät: -€4,64
    3,96 € / 100ml
  • Sakai Gargola , 30 pearls
    -18%

    Sakai Gargola, 30 helmiä

    Normaalihinta €8,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€1,94
    0,3 € / 1ud
  • Mahen Al-18 , 125 ml
    -8%

    Mahen Al-18, 125 ml

    Normaalihinta €24,30 19,44 € / 100ml
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €26,32
    Säästät: -€2,02
    19,44 € / 100ml
  • Tongil Apilcol Gola Spray , 25 ml
    -17%

    Tongil Apilcol Gola -suihke, 25 ml

    Normaalihinta €8,80 35,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€1,83
    35,2 € / 100ml
  • Trepatdiet Propolaid Flu , 10 sachets
    -7%

    Trepatdiet Propolaid Flu, 10 pussia

    Normaalihinta €12,70 1,27 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €13,64
    Säästät: -€0,94
    1,27 € / 1ud
  • Tongil Nivelgastric , 40 capsules
    -21%

    Tongil Nivelgastric, 40 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,07
    Säästät: -€4,37
    0,42 € / 1ud
  • Terpenic Essential Oil Maritime Pine Bio , 100 ml
    -16%

    Terpenic: Luonnonmukainen merimännyn eteerinen öljy, 100 ml

    Normaalihinta €30,80 30,8 € / 100ml
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €36,69
    Säästät: -€5,89
    30,8 € / 100ml
  • Internatur Bronat Rep Syrup , 250 ml
    -17%

    Internatur Bronat Rep -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €18,50 7,4 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €22,31
    Säästät: -€3,81
    7,4 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Leriform Adult , 180 ml
    -15%

    Intersa Aprolis Leriform Aikuisille, 180 ml

    Normaalihinta €14,10 7,83 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,59
    Säästät: -€2,49
    7,83 € / 100ml
  • Dherbos Siroaler Niguelone , 250 ml
    -10%

    Dherbos Siroaler Niguelone, 250 ml

    Normaalihinta €19,85 7,94 € / 100ml
    Alennushinta €19,85 Normaalihinta €22,08
    Säästät: -€2,23
    7,94 € / 100ml
  • Montstar Bronsini Choc , 10 vials
    -5%

    Montstar Bronsini Choc, 10 ampullia

    Normaalihinta €13,70 1,37 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,42
    Säästät: -€0,72
    1,37 € / 1ud
  • Sakai Gargola Spray Plus Propolis , 30 ml
    -17%

    Sakai Gargola Spray Plus Propolis, 30 ml

    Normaalihinta €11,70 39,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,17
    Säästät: -€2,47
    39,0 € / 100ml
  • El Naturalista Herbocentro, Herbal Mixture, 100 G
    -7%

    El Naturalista Herbocentro, yrttiseos, 100 g

    Normaalihinta €25,50 25,5 € / 100gr
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €27,48
    Säästät: -€1,98
    25,5 € / 100gr
  • El Naturalista Herbofroma, Herbal Blend, 100 G
    -25%

    Herbofroma Naturalista, yrttiseos, 100 g

    Normaalihinta €20,70 20,7 € / 100gr
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €27,48
    Säästät: -€6,78
    20,7 € / 100gr
  • 100%Natura Resiliens Protect, 30 Capsules
    -38%

    100 % Natura Resiliens Protect, 30 kapselia

    Normaalihinta €25,50
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €40,85
    Säästät: -€15,35
  • Airbiotic Re-7 Ab Complex, 60 Capsules
    -16%

    Airbiotic Re-7 Ab Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €33,06
    Säästät: -€5,26
    0,46 € / 1ud