Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Bioserum Herbetom 1 Hb, 250 ml
    -22%

    BioSérum Herbetom 1 Hb, 250 ml

    Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,08
    Säästät: -€3,78
    5,32 € / 100ml
  • Bio3 Organic Chamomile 25 Filters x 1,5 grams
    -27%

    Bio3 Luomukamomilla 25 suodatinta x 1,5 g

    Normaalihinta €2,40 160,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,30
    Säästät: -€0,90
    160,0 € / 100gr
  • Bie3 Intestinal Transit 25 Filters
    -17%

    Bie3 Suoliston toiminta 25 suodatinta

    Normaalihinta €5,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,39
    Säästät: -€1,09
    0,21 € / 1ud
  • Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 50 capsules
    -21%

    Arkopharma Arkolevura Saccharomyces boulardii, 50 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€2,33
  • Arcid Heartburn & Reflux , 24 sticks
    -14%

    Arcid – happamuus ja refluksi, 24 annospussia

    Normaalihinta €11,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,78
    Säästät: -€1,88
    0,5 € / 1ud
  • Arcid Heartburn & Reflux , 12 sticks
    -17%

    Arcid – happamuus ja refluksi, 12 annospussia

    Normaalihinta €8,20 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,69
    0,68 € / 1ud
  • Aquilea Chamomile Digestive Properties Infusion 20 Sachets
    -9%

    Aquilea Manzanilla – ruoansulatusta edistävä yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €4,20 4,2 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,43
    4,2 € / 1ud
  • Aquilea Gas Flat Belly Infusions, 20 Sachets
    -9%

    Aquilea Gases Vientre Plano -yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €4,10
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,43
  • Airbiotic Ascorbate S Ab Powder, 250 g
    -13%

    Airbiotic Ascorbato S Ab -jauhe, 250 g

    Normaalihinta €35,10 14,04 € / 100gr
    Alennushinta €35,10 Normaalihinta €40,52
    Säästät: -€5,42
    14,04 € / 100gr
  • Aero-Net Oral Drops, 20 ml
    -5%

    Aero-Net suun kautta otettavat tipat, 20 ml

    Normaalihinta €7,10 35,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,37
    35,5 € / 100ml
  • Activozone Activozone G120 Pro , 250 ml
    -28%

    Activozone Activozone G120 Pro, 250 ml

    Normaalihinta €25,50 10,2 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €35,62
    Säästät: -€10,12
    10,2 € / 100ml
  • Aboca Finocarbo Plus Tisane Digestion, 20 Sachets
    -29%

    Aboca Finocarbo Plus Ruoansulatusta edistävä yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€3,23
    8,1 € / 1ud
  • Abad Abadigest Pot Formerly Vadessa Pot , 180 g
    -20%

    Abad Abadigest -purkki Antes Vadessa -purkki, 180 g

    Normaalihinta €8,10 4,5 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,18
    Säästät: -€2,08
    4,5 € / 100gr
  • Ynsadiet Ob3 Drenante, 250 ml
    -32%

    Ynsadiet Ob3 Drenante, 250 ml

    Normaalihinta €8,25 3,3 € / 100ml
    Alennushinta €8,25 Normaalihinta €12,07
    Säästät: -€3,82
    3,3 € / 100ml
  • Ynsadiet Ob 3 Lymfakierron edistävä, 475 ml
    -18%

    Ynsadiet Ob 3 Lymfakierron edistävä, 475 ml

    Normaalihinta €18,00 3,79 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€3,95
    3,79 € / 100ml
  • Heel Gasteel Plus 30 Stick
    -13%

    Heel Gasteel Plus 30 Stick

    Normaalihinta €22,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €25,25
    Säästät: -€3,25
    0,73 € / 1ud
  • Therascien Teoliance Premium, 30 Capsules
    -32%

    Therascien Teoliance Premium, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €30,15
    Säästät: -€9,65
    0,68 € / 1ud
  • Ifigen Floragen , 30 capsules
    -35%

    Ifigen Floragen, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€7,13
    0,43 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 500mg, 50 Capsules
    -27%

    Solgar Ester-C Plus 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €24,66
    Säästät: -€6,56
    0,36 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 500mg, 100 Capsules
    -27%

    Solgar Ester-C Plus 500 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €42,19
    Säästät: -€11,49
    0,31 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 1000mg, 30 Tablets
    -33%

    Solgar Ester-C Plus 1000 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €24,66
    Säästät: -€8,06
    0,55 € / 1ud
  • Lactoflora Adults, 10 Bottles
    -40%

    Lactoflora Aikuisille, 10 purkkia

    Normaalihinta €11,80 11,8 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€7,80
    11,8 € / 1ud
  • Bromatech Ramnoselle , 30 capsules
    -17%

    Bromatech Ramnoselle, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,24
    Säästät: -€3,44
    0,56 € / 1ud
  • Salus Japanese Peppermint Oil, 10 Ml
    -29%

    Salus Japanilainen piparminttuöljy, 10 ml

    Normaalihinta €9,20 92,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,96
    Säästät: -€3,76
    92,0 € / 100ml
  • Medibiotix Laxafibre , 50 g
    -41%

    Medibiotix Laxafibra, 50 g

    Normaalihinta €5,50 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,79
    11,0 € / 100gr
  • Dherbos Normodigest , 45 capsules
    -11%

    Dherbos Normodigest, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€2,34
    0,42 € / 1ud
  • Naturlider Lactobacillus Acidophilus , 30 capsules
    -9%

    Naturlider Lactobacillus Acidophilus, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€0,87
    0,29 € / 1ud
  • Egle Immuniflora, 60 Capsules
    -24%

    Egle Inmuniflora, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €29,25
    Säästät: -€6,95
    0,37 € / 1ud
  • BOIRON Osmobiotic Flora for Children, 12 sachets
    -10%

    BOIRON Osmobiotic Flora Niño, 12 annospussia

    Normaalihinta €16,50 1,38 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €18,33
    Säästät: -€1,83
    1,38 € / 1ud
  • Lactoflora Children, 10 Bottles
    -30%

    Lactoflora Lapsille, 10 purkkia

    Normaalihinta €11,60 11,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €16,47
    Säästät: -€4,87
    11,6 € / 1ud