Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Equisalud Holomega Intestolin , 50 capsules
    -21%

    Equisalud Holomega Intestolin, 50 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €21,91
    Säästät: -€4,61
    0,35 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Intestolin , 180 capsules
    -15%

    Equisalud Holomega Intestolin, 180 kapselia

    Normaalihinta €52,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €52,10 Normaalihinta €61,32
    Säästät: -€9,22
    0,29 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Chlorophyll, 50 Capsules
    -23%

    Equisalud Holofit Klorofylli, 50 kapselia

    Normaalihinta €19,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €24,94
    Säästät: -€5,74
    0,38 € / 1ud
  • Epaplus Digestcare Pre&Probimix , 7 sticks
    -22%

    Epaplus Digestcare Pre&Probimix, 7 annospussia

    Normaalihinta €9,10 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,74
    Säästät: -€2,64
    1,3 € / 1ud
  • Enzymedica Digest Spectrum , 30 capsules
    -32%

    Enzymedica Digest Spectrum, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,60 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €27,23
    Säästät: -€8,63
    0,62 € / 1ud
  • Enzymedica Digest Gold With Atpro , 45 capsules
    -11%

    Enzymedica Digest Gold Con Atpro, 45 kapselia

    Normaalihinta €40,30 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €45,11
    Säästät: -€4,81
    0,9 € / 1ud
  • Eladiet Digest Aciflux Protect 30 tablets
    -24%

    Eladiet Digest Aciflux Protect, 30 tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€2,65
    0,28 € / 1ud
  • El Naturalista Rubesen, Herbal Blend, 100 G
    -29%

    El Naturalista Rubesen, kasviseos, 100 g

    Normaalihinta €19,60 19,6 € / 100gr
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €27,48
    Säästät: -€7,88
    19,6 € / 100gr
  • El Naturalista Pimpernel, Single Plant, 55 G
    -33%

    Pimpinela-luonnonlääke, yksinkertainen kasvi, 55 g

    Normaalihinta €6,10 11,09 € / 100gr
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,15
    Säästät: -€3,05
    11,09 € / 100gr
  • El Naturalista Chamomile 20 sachets
    -17%

    El Naturalista Manzanilla 20 pussia

    Normaalihinta €3,60 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,33
    Säästät: -€0,73
    0,18 € / 1ud
  • El Naturalista Herbotrico, Herbal Blend, 100 G
    -10%

    Herbotrico-luonnontuote, yrttiseos, 100 g

    Normaalihinta €24,80 24,8 € / 100gr
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €27,48
    Säästät: -€2,68
    24,8 € / 100gr
  • El Naturalista Digestisana 20 Bags
    -40%

    El Naturalista Digestisana 20 pussia

    Normaalihinta €4,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €7,72
    Säästät: -€3,12
    0,23 € / 1ud
  • Dismag Natural Epsom Salts, 300 g
    -45%

    Dismag Sales Epsom Naturales, 300 g

    Normaalihinta €6,70 2,23 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €12,29
    Säästät: -€5,59
    2,23 € / 100gr
  • Dinadiet Dinagas Digestion , 10 ml x 10 vials
    -20%

    Dinadiet Dinagas Digestion, 10 ml x 10 ampullia

    Normaalihinta €25,00 250,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €31,13
    Säästät: -€6,13
    250,0 € / 100ml
  • Dietisa Hepamix, 250 Ml
    -12%

    Dietisa Hepamix, 250 ml

    Normaalihinta €20,60 8,24 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,50
    Säästät: -€2,90
    8,24 € / 100ml
  • Dietisa Evacumax , 150 grams
    -16%

    Dietisa Evacumax, 150 g

    Normaalihinta €11,90 7,93 € / 100gr
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€2,31
    7,93 € / 100gr
  • Dietisa Carboactiv , 60 capsules
    -26%

    Dietisa Carboactiv, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,77
    Säästät: -€4,87
    0,23 € / 1ud
  • DAOFOOD Mini Dispenser Bottle 60 Tablets
    -15%

    DAOFOOD Mini-annostelupullo, 60 tablettia

    Normaalihinta €30,20 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €35,68
    Säästät: -€5,48
    0,5 € / 1ud
  • Eubiotics Hepar Plus, 60 kapselia
    -12%

    Eubiotics Hepar Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €31,81
    Säästät: -€3,91
    0,47 € / 1ud
  • Cinfa Ns Suerobiotic 6 sachets
    -21%

    Cinfa Ns Suerobiotic 6 pussia

    Normaalihinta €11,80 1,97 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€3,15
    1,97 € / 1ud
  • Cinfa Ns Lactoben Disp 50 tablets
    -6%

    Cinfa Ns Lactoben Disp 50 tablettia

    Normaalihinta €11,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€0,68
    0,22 € / 1ud
  • Cinfa Ns Florabiotic Instant 8 sachets
    -7%

    Cinfa Ns Florabiotic Instant 8 pussia

    Normaalihinta €11,40 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€0,81
    1,43 € / 1ud
  • Cinfa Ns Digestconfort Lactoben Forte 60 tablets
    -15%

    Cinfa Ns Digestconfort Lactoben Forte 60 tablettia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€3,46
    0,33 € / 1ud
  • Cfn Vegaenzym, 60 Capsules
    -11%

    Cfn Vegaenzym, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,01 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €20,01 Normaalihinta €22,61
    Säästät: -€2,60
    0,33 € / 1ud
  • Cfn Axis Digest Fs , 60 capsules
    -27%

    Cfn Eje Digest Fs, 60 kapselia

    Normaalihinta €40,30 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €55,15
    Säästät: -€14,85
    0,67 € / 1ud
  • Cfn Bifidusflora 5000 , 60 capsules
    -20%

    Cfn Bifidusflora 5000, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €32,07
    Säästät: -€6,47
    0,43 € / 1ud
  • Casenfibra Digestive Care 14 sachets
    -14%

    Casenfibra Ruoansulatuksen hoito 14 pussia

    Normaalihinta €12,00 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,93
    Säästät: -€1,93
    0,86 € / 1ud
  • Bromatech Pirolex , 24 tablets
    -21%

    Bromatech Pirolex, 24 tablettia

    Normaalihinta €20,80 20,8 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €26,36
    Säästät: -€5,56
    20,8 € / 1ud
  • Bromatech Citogenex , 30 capsules
    -21%

    Bromatech Citogenex, 30 kapselia

    Normaalihinta €34,30 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €43,49
    Säästät: -€9,19
    1,14 € / 1ud
  • Bioserum Herbetom 4 Gc , 250 ml
    -19%

    BioSérum Herbetom 4 Gc, 250 ml

    Normaalihinta €14,30 5,72 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,66
    Säästät: -€3,36
    5,72 € / 100ml