Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Natura Premium Ceylon Cinnamon Powder 125 gr BIO
    -31%

    Natura Premium Ceylon-kanelijauhe 125 g, luomu

    Normaalihinta €3,60 2,88 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,20
    Säästät: -€1,60
    2,88 € / 100gr
  • Mundo Natu Gastroenzym , 60 capsules
    -30%

    Mundo Natu Gastroenzym, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €29,67
    Säästät: -€8,77
    0,35 € / 1ud
  • Mundo Natu Enervital Capilar , 60 capsules
    -28%

    Mundo Natu Enervital Capilar, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€7,23
    0,31 € / 1ud
  • Mimasa Daikon, 100 Gr
    -29%

    Mimasa Daikon, 100 g

    Normaalihinta €5,70 5,7 € / 100gr
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €8,08
    Säästät: -€2,38
    5,7 € / 100gr
  • Máyla Pharma Colonvert 20 sachets
    -7%

    Máyla Pharma Colonvert 20 pussia

    Normaalihinta €23,10 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€1,85
    1,16 € / 1ud
  • Mariatrebe Swedish Herbs Sachet , 90,2 gr
    -26%

    Mariatrebe Ruotsalaiset yrtit -pussi, 90,2 g

    Normaalihinta €12,00 13,3 € / 100gr
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,24
    Säästät: -€4,24
    13,3 € / 100gr
  • Margan Gastrialoe , 20 vials
    -21%

    Margan Gastrialoe, 20 ampullia

    Normaalihinta €30,20 1,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €38,19
    Säästät: -€7,99
    1,51 € / 1ud
  • Manasul Natural digestive infusions, 10 sachets
    -27%

    Manasul Luonnolliset ruoansulatusta edistävät yrttiteet, 10 pussia

    Normaalihinta €1,90
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,62
    Säästät: -€0,72
  • Madal Bal Aloe Vera Juice Maximum Potency, 500 Ml
    -12%

    Madal Bal Aloe Vera -mehu, Potencia Maxima, 500 ml

    Normaalihinta €14,10 2,82 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,03
    Säästät: -€1,93
    2,82 € / 100ml
  • Madal Bal Aloe Vera Juice Max Power , 1 l
    -7%

    Madal Bal Aloe Vera -mehu Potencia Max, 1 l

    Normaalihinta €23,40 2,34 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €25,07
    Säästät: -€1,67
    2,34 € / 100ml
  • Lamberts Digestizyme , 100 capsules
    -16%

    Lamberts Digestizyme, 100 kapselia

    Normaalihinta €33,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €39,20
    Säästät: -€6,20
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts Turmeric Fast Release , 60 tablets
    -15%

    Lambertsin pikavaikutteinen kurkuma, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,10 25,1 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €29,70
    Säästät: -€4,60
    25,1 € / 1ud
  • Lainco Puntualsenna, 15 ml
    -22%

    Lainco Puntualsenna, 15 ml

    Normaalihinta €3,90 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,10
    0,26 € / 1ud
  • Kaleidon IBS, 60 Tablets
    -32%

    Kaleidon IBS, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€9,00
    0,32 € / 1ud
  • Jellybell Hepabell, 60 Capsules 720 Mg
    -8%

    Jellybell Hepabell, 60 kapselia à 720 mg

    Normaalihinta €22,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,79
    0,37 € / 1ud
  • Intoleran Lactase In Drops Food Supplement , 14 ml
    -23%

    Laktasintoleranssiin tarkoitettu ravintolisä tippoina, 14 ml

    Normaalihinta €11,20 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€3,33
    80,0 € / 100ml
  • Intoleran Lactase 20000 Food Supplement, 50 tablets
    -25%

    Lactasa 20000 -ravintolisä laktaasi-intoleranssiin, 50 tablettia

    Normaalihinta €18,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€6,15
    0,38 € / 1ud
  • Intoleran Fructase Food Supplement , 36 capsules
    -48%

    Fruktaasi-intoleranssi - ravintolisä, 36 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €33,94
    Säästät: -€16,24
    0,49 € / 1ud
  • Intoleran Food supplement Quatrase 10,000, 36 capsules
    -26%

    Ei sovi herkille. Ravintolisä Quatrase 10 000, 36 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €37,95
    Säästät: -€9,75
    0,78 € / 1ud
  • Intoleran Fibractase Forte Food Supplement, 36 capsules
    -13%

    Fibractase Forte -ravintolisä, 36 kapselia

    Normaalihinta €26,10 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€3,90
    0,73 € / 1ud
  • Internatur Bilidren H Syrup, 250 Ml
    -20%

    Internatur Bilidren H -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €16,50 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €20,52
    Säästät: -€4,02
    6,6 € / 100ml
  • Iberobiotics Calm, 28 kapselia
    -15%

    Iberobiotics Calm, 28 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€2,53
    0,5 € / 1ud
  • Health Aid Kelp Algae, 240 Tablets
    -26%

    Health Aid Kelp -merilevä, 240 tablettia

    Normaalihinta €17,00 17,0 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €23,07
    Säästät: -€6,07
    17,0 € / 1ud
  • Granero S Epsolax , 100 g
    -8%

    Granero S Epsolax, 100 g

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 100gr
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€0,60
    7,1 € / 100gr
  • Gelsectan Intestinal Function, 15 Capsules
    -13%

    Gelsectan suoliston toimintaa tukeva valmiste, 15 kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€1,40
    0,63 € / 1ud
  • Forza Vita Rabarlax , 24 grams
    -12%

    Forza Vita Rabarlax, 24 g

    Normaalihinta €13,10 54,58 € / 100gr
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,85
    54,58 € / 100gr
  • Forza Vita Cardepat , 50 ml
    -16%

    Forza Vita Cardepat, 50 ml

    Normaalihinta €31,30 62,6 € / 100ml
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €37,20
    Säästät: -€5,90
    62,6 € / 100ml
  • Rediflux Pro, 12 sticks
    -13%

    Rediflux Pro, 12 annospussia

    Normaalihinta €8,70 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€1,29
    0,73 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 3S, 31 Ml
    -24%

    Equisalud Holopai 3S, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,09
    Säästät: -€4,39
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holomega Lactoferrin , 50 capsules
    -20%

    Equisalud Holomega Lactoferrina, 50 kapselia

    Normaalihinta €48,10 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €48,10 Normaalihinta €59,95
    Säästät: -€11,85
    0,96 € / 1ud