Kokoelma:

Natural medicine for joints and bones

  • Botanicapharma Harniprofen, 60 capsules
    -7%

    Botánicapharma Harniprofen, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,68
    Säästät: -€1,08
    0,24 € / 1ud
  • Santiveri Artrosin Collagen+Mg Powder 275Gr.
    -37%

    Santiveri Artrosin Kollageeni+Mg-jauhe 275 g.

    Normaalihinta €19,50 7,09 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €30,71
    Säästät: -€11,21
    7,09 € / 100gr
  • Santiveri Cannabiactive Forte Cream 60Ml.
    -32%

    Santiveri Cannabiactive Forte -voide 60 ml.

    Normaalihinta €17,22 28,7 € / 100ml
    Alennushinta €17,22 Normaalihinta €25,36
    Säästät: -€8,14
    28,7 € / 100ml
  • Santiveri Horsetail 40Cap.
    -35%

    Santiveri Hevosenkarva 40 kapselia.

    Normaalihinta €11,20 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €17,29
    Säästät: -€6,09
    0,28 € / 1ud
  • Heliosar Caberdin , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Caberdin, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,61
    Säästät: -€6,91
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Prinformat , 60 Capsules
    -24%

    Heliosar Prinformat, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €33,91
    Säästät: -€8,11
    0,43 € / 1ud
  • Heliosar Calfluspag Calcium Fluoratum , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Calfluspag Calcium Fluoratum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,82
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Calsuspag Calcium Sulfuricum , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Calsuspag Calcium Sulfuricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Dimefar Shark Cartilage 100Cap.
    -13%

    Dimefar Hainrustokapselit 100 kpl.

    Normaalihinta €23,97 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €23,97 Normaalihinta €27,63
    Säästät: -€3,66
    0,24 € / 1ud
  • Dimefar Osteodim Bone Wellness 30Cap.
    -18%

    Dimefar Osteodim Luuston hyvinvointi 30 kapselia.

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,24
    Säästät: -€3,24
    0,5 € / 1ud
  • Plantapol Condropol 60 Tablets
    -25%

    Plantapol Condropol 60 tablettia

    Normaalihinta €21,02 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,02 Normaalihinta €28,17
    Säästät: -€7,15
    0,35 € / 1ud
  • Plantapol Magnesium Plus 520Mg. 100 Tablets
    -33%

    Plantapol Magnesio Plus 520 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €17,16
    Säästät: -€5,66
    0,12 € / 1ud
  • Marnys Chondrohelp 60 Capsules
    -28%

    Marnys Condrohelp 60 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €21,84
    Säästät: -€6,04
    0,26 € / 1ud
  • Marnys Cartimar Plus 120 Capsules
    -16%

    Marnys Cartimar Plus 120 kapselia

    Normaalihinta €35,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €42,37
    Säästät: -€6,77
    0,3 € / 1ud
  • Marnys Ferrobine Complex 250Ml.
    -26%

    Marnys Ferrobine Complex 250 ml.

    Normaalihinta €14,50 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€5,00
    5,8 € / 100ml
  • Marnys Siflex 500Ml.
    -25%

    Marnys Siflex 500 ml.

    Normaalihinta €42,58 8,52 € / 100ml
    Alennushinta €42,58 Normaalihinta €57,05
    Säästät: -€14,47
    8,52 € / 100ml
  • Marnys Drenacel Phytomarin 20Vials
    -24%

    Marnys Drenacel Phytomarin 20 ampullia

    Normaalihinta €27,00 1,35 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €35,45
    Säästät: -€8,45
    1,35 € / 1ud
  • Marnys Cartimar 60 Capsules
    -23%

    Marnys Cartimar 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €21,72
    Säästät: -€4,92
    0,28 € / 1ud
  • Marnys Artrohelp Cart.Tib.+Vit.+Min.120 Capsules
    -10%

    Marnys Artrohelp Cart.Tib.+Vit.+Min. 120 kapselia

    Normaalihinta €41,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €41,80 Normaalihinta €46,44
    Säästät: -€4,64
    0,35 € / 1ud
  • Marnys Artrohelp Cart.Tib.+Vit.+Min. 60 Capsules
    -23%

    Marnys Artrohelp Cart.Tib.+Vit.+Min. 60 kapselia

    Normaalihinta €23,20 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €30,31
    Säästät: -€7,11
    0,39 € / 1ud
  • Marnys Artohelp Complex Liquid 500Ml.
    -22%

    Marnys Artohelp Complex -neste 500 ml.

    Normaalihinta €66,20 13,24 € / 100ml
    Alennushinta €66,20 Normaalihinta €84,74
    Säästät: -€18,54
    13,24 € / 100ml
  • Esential Aroms Arnica Lipidic Extract 100Ml. Ecocert
    -12%

    Esential Aroms Arnika-lipidiuute 100 ml. Ecocert

    Normaalihinta €15,90 15,9 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,15
    Säästät: -€2,25
    15,9 € / 100ml
  • Alpha Herbal Calcium Magnesium D3 100Vcaps.
    -21%

    Alfa Herbal Kalsium-magnesium-D3 100 kapselia.

    Normaalihinta €15,97 15,97 € / 1ud
    Alennushinta €15,97 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€4,16
    15,97 € / 1ud
  • Alfa Herbal Arti Herbal 60 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Arti Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €28,90 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €41,34
    Säästät: -€12,44
    0,48 € / 1ud
  • Alfa Herbal Ovomet Plus (Ovo Herbal) 30 Capsules
    -16%

    Alfa Herbal Ovomet Plus (Ovo Herbal) 30 kapselia

    Normaalihinta €25,90 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €30,81
    Säästät: -€4,91
    0,86 € / 1ud
  • Plameca Harpagofito Capsudiet 40 Capsules
    -11%

    Plameca Harpagofito Capsudiet 40 kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,15
    0,24 € / 1ud
  • Plameca Curarti Glucosamine 60V Capsules
    -21%

    Plameca Curarti Glukosamiini 60V kapselia

    Normaalihinta €21,00 21,0 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €26,50
    Säästät: -€5,50
    21,0 € / 1ud
  • Integralia Sage Extract 60Vcaps.
    -29%

    Integralia Salvia -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,28 11,28 € / 1ud
    Alennushinta €11,28 Normaalihinta €15,83
    Säästät: -€4,55
    11,28 € / 1ud
  • Integralia Tila Plus Soluble 20Sbrs.
    -26%

    Integralia Tila Plus Soluble 20 SBR:ää.

    Normaalihinta €7,50 7,5 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,12
    Säästät: -€2,62
    7,5 € / 1ud
  • Integralia Thyme Plus Soluble 20Sbrs.
    -25%

    Integralia Tomillo Plus liukoiset 20 annospussia.

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,79
    Säästät: -€2,69
    8,1 € / 1ud