• Marnys Ferrobine Complex 250Ml.
-26%

Marnys Ferrobine Complex 250 ml.

SKU-koodiMA8410885075352
MARNYS FERROBINE complex on luonnollinen ravintolisä, joka yhdistää rautaa, vitamiineja ja kivennäisaineita nivelten ja luiden terveyden edistämiseksi. Sen ainutlaatuinen koostumus auttaa vahvistamaan sidekudoksia ja ylläpitämään nivelten optimaalista toimintaa. Tuotetta on saatavana 250 ml:n pakkauksissa.
Normaalihinta €14,50 5,8 € / 100ml
Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,50
Säästät: -€5,00
5,8 € / 100ml
Marnys Ferrobine Complex 250Ml.
Marnys Ferrobine Complex 250 ml.
Normaalihinta €14,50 5,8 € / 100ml
Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,50
Säästät: -€5,00
5,8 € / 100ml

 

 
MARNYS FERROBINE complex on luonnollinen ravintolisä, joka on saatavana 250 ml:n nestemäisenä valmisteena. Se on kehitetty tukemaan nivelten ja luiden terveyttä. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka tarjoavat välttämättömiä ravintoaineita, kuten rautaa, vitamiineja ja kivennäisaineita. Tätä tuotetta käytetään luiden vahvistamiseen, nivelten liikkuvuuden parantamiseen ja nivelongelmien ehkäisyyn. Se on ihanteellinen vaihtoehto niille, jotka etsivät luonnollista ravintolisää nivelten ja luiden hoitoon.

Käyttöohjeet

MARNYS FERROBINE complex 250 ml:n käyttöohje on 10 ml päivittäin, mieluiten ennen aamiaista. Tuotetta voi nauttia sellaisenaan tai laimennettuna veteen tai mehuun. Sitä suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

MARNYS FERROBINE complex 250 ml:n tärkein vaikuttava aine on rauta.