Kokoelma:

Natural medicine for joints and bones

  • Polaris Potassium Citrate , 50 tablets
    -19%

    Polaris-kaliumcitraatti, 50 tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,30
    Säästät: -€2,00
    0,17 € / 1ud
  • Nale Flexicol F-8 Powder , 300 gr
    -8%

    Nale Flexicol F-8 -jauhe, 300 g

    Normaalihinta €38,00 12,67 € / 100gr
    Alennushinta €38,00 Normaalihinta €41,20
    Säästät: -€3,20
    12,67 € / 100gr
  • Ifigen Manganese Copper Oligopharm , 150 ml
    -15%

    Ifigen Mangaani-Kupari Oligopharm, 150 ml

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,78
    Säästät: -€2,98
    11,2 € / 100ml
  • Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia
    -14%

    Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia

    Normaalihinta €21,17 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €21,17 Normaalihinta €24,59
    Säästät: -€3,42
    0,71 € / 1ud
  • Nutergia Synerviol , 60 capsules
    -17%

    Nutergia Synerviol, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €21,49
    Säästät: -€3,59
    0,3 € / 1ud
  • Vital 2000 Cartilvit 555 Mg , 90 capsules
    -5%

    Vital 2000 Cartilvit 555 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €43,30 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €45,58
    Säästät: -€2,28
    0,48 € / 1ud
  • Mederi Nut Nulodol Pea , 60 tablets
    -6%

    Mederi Nut Nulodol Pea, 60 tablettia

    Normaalihinta €45,40 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €45,40 Normaalihinta €48,07
    Säästät: -€2,67
    0,76 € / 1ud
  • Naturmil Boswellia + Curcumin , 90 tablets
    -21%

    Naturmil Boswelia + kurkumiini, 90 tablettia

    Normaalihinta €19,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€5,08
    0,22 € / 1ud
  • Lamberts Osteoguard® Advance , 90 tablets
    -15%

    Lamberts Osteoguard® Advance, 90 tablettia

    Normaalihinta €33,00 33,0 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €38,65
    Säästät: -€5,65
    33,0 € / 1ud
  • Nutilab Nuticartil , 180 capsules
    -26%

    Nutilab Nuticartil, 180 kapselia

    Normaalihinta €65,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €65,50 Normaalihinta €87,96
    Säästät: -€22,46
    0,36 € / 1ud
  • Eladiet Regen & Dol Uc Ii 40Mg, 30 tablets
    -29%

    Eladiet Regen & Dol Uc II 40 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €20,54 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,54 Normaalihinta €28,95
    Säästät: -€8,41
    0,68 € / 1ud
  • Tongil Pure State Flexi Collagen Reinforced, 275 grams
    -15%

    Tongil Estado Puro Flexi -tehostettu kollageeni, 275 g

    Normaalihinta €24,50 8,91 € / 100gr
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €28,77
    Säästät: -€4,27
    8,91 € / 100gr
  • Bonusan Vitamin B1 300 , 60 capsules
    -24%

    Bonusan B1-vitamiini 300, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€7,19
    0,38 € / 1ud
  • Zeus Bicartil 10 , 100 capsules
    -10%

    Zeus Bicartil 10, 100 kapselia

    Normaalihinta €40,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €40,20 Normaalihinta €44,73
    Säästät: -€4,53
    0,4 € / 1ud
  • Dietisa Green Lipped Mussel , 84 capsules
    -10%

    Dietisa Vihreähuulimusseli, 84 kapselia

    Normaalihinta €32,10 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €32,10 Normaalihinta €35,72
    Säästät: -€3,62
    0,38 € / 1ud
  • Salus Saludynam , 250 ml
    -32%

    Salus Saludynam, 250 ml

    Normaalihinta €16,10 6,44 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €23,81
    Säästät: -€7,71
    6,44 € / 100ml
  • Lamberts Glucosamine Sulphate 2Kci , 120 tablets
    -23%

    Lamberts Glukosamiinisulfaatti 2Kci, 120 tablettia

    Normaalihinta €26,70 26,7 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €34,75
    Säästät: -€8,05
    26,7 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin D 2000 IU (50 ?G) , 120 capsules
    -16%

    Lamberts D-vitamiini 2000 IU (50 µg), 120 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €28,45
    Säästät: -€4,45
    0,2 € / 1ud
  • Lanier Pharma Artrinox Food Supplement , 30 vegetable capsules
    -20%

    Lanier Pharma Artrinox -ravintolisä, 30 kasvikapselia

    Normaalihinta €34,90 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €43,50
    Säästät: -€8,60
    1,16 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Cannabis Sativa Bio, 45 kapselia
    -20%

    Arkopharma Arkocápsulas Cannabis Sativa Bio, 45 kapselia

    Normaalihinta €15,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,85
    Säästät: -€3,75
    0,34 € / 1ud
  • Arkopharma Curcuma Bio, 80 capsules
    -28%

    Arkopharma Curcuma Bio, 80 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€7,60
    0,24 € / 1ud
  • El Naturalista Shark Cartilage, Food Supplement, 60 Capsules
    -25%

    El Naturalista - hainrusto, ravintolisä, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,80 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €32,98
    Säästät: -€8,18
    0,41 € / 1ud
  • El Naturalista Willow, Single Plant, 80 G
    -36%

    El Naturalista - Paju, yksittäispakkaus, 80 g

    Normaalihinta €5,90 7,38 € / 100gr
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €9,15
    Säästät: -€3,25
    7,38 € / 100gr
  • Dietisa Edensan Bio Curcuma, 60 Tablets
    -10%

    Dietisa Edensan Bio Curcuma, 60 tablettia

    Normaalihinta €8,31 8,31 € / 1ud
    Alennushinta €8,31 Normaalihinta €9,23
    Säästät: -€0,92
    8,31 € / 1ud
  • Dietmed Cannabis Strong 1000 Mg 30+3O Comp, 100 Mg
    -20%

    Dietmed Cannabis Strong 1000 mg, 30+30 tablettia, 100 mg

    Normaalihinta €27,20 27,2 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €34,17
    Säästät: -€6,97
    27,2 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Magnesium Malate, 50 Capsules
    -25%

    Equisalud Holomega magnesiummalataatti, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €24,94
    Säästät: -€6,24
    0,37 € / 1ud
  • Nale Provital R, 14 Ampoules
    -19%

    Nale Provital R, 14 ampullia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Ortis Flexicur, 2 X 15 Tablets
    -10%

    Ortis Flexicur, 2 x 15 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €29,32
    Säästät: -€3,02
    0,88 € / 1ud
  • Soria Natural Black Currant Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Mustaherukkauute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €10,75 21,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,75 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,20
    21,5 € / 100ml
  • Sotya Shark Cartilage 870, 90 Capsules
    -5%

    Sotya Cartilago Tiburon 870, 90 kapselia

    Normaalihinta €6,60 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,35
    0,07 € / 1ud