Kokoelma:

Natural medicine for joints and bones

  • Nale Osteofort 60Cap.
    -16%

    Nale Osteofort 60 kapselia

    Normaalihinta €26,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €31,04
    Säästät: -€5,04
    0,43 € / 1ud
  • Holistica Oligophytum Copper+Zinc 100Gra
    -25%

    Holistica Oligophytum Kupari+Sinkki 100 g

    Normaalihinta €13,80 13,8 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€4,63
    13,8 € / 1ud
  • Betula Curcumazin 30Cap.
    -15%

    Betula Curcumazin 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,90 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €23,28
    Säästät: -€3,38
    0,66 € / 1ud
  • Paracelsia Paracelsia 21 Arnica Gel 1Kg.
    -7%

    Paracelsia Paracelsia 21 Arnika-geeli 1 kg.

    Normaalihinta €148,79 14,88 € / 100gr
    Alennushinta €148,79 Normaalihinta €160,84
    Säästät: -€12,05
    14,88 € / 100gr
  • Josenea Consuelda Bag 50Gr.
    -18%

    Josenea Consuelda -pussi, 50 g.

    Normaalihinta €3,70 7,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,49
    Säästät: -€0,79
    7,4 € / 100gr
  • Physalis Articulations Infusion 20 Filters Bio
    -45%

    Physalis Nivelet - yrttitee, 20 orgaanista suodatinta

    Normaalihinta €3,90 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €7,07
    Säästät: -€3,17
    0,2 € / 1ud
  • Physalis Joints+ 30Comp
    -36%

    Physalis Nivelet+ 30 tablettia

    Normaalihinta €16,50 16,5 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €25,71
    Säästät: -€9,21
    16,5 € / 1ud
  • Physalis Glucosamin Forte 120 Tablets
    -25%

    Physalis Glucosamin Forte 120 tablettia

    Normaalihinta €36,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €48,00
    Säästät: -€12,00
    0,3 € / 1ud
  • Physalis Glucosamin Forte 30 Tablets
    -40%

    Physalis Glucosamin Forte 30 tablettia

    Normaalihinta €10,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €17,14
    Säästät: -€6,94
    0,34 € / 1ud
  • Mycofit Artihealth 20Sticks.
    -30%

    Mycofit Artihealth 20 pussia.

    Normaalihinta €25,50 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €36,43
    Säästät: -€10,93
    1,28 € / 1ud
  • Dietmed Horsetail 500Mg. 90Comp.
    -15%

    Dietmed Hevosenkarva 500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €6,40 6,4 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,49
    Säästät: -€1,09
    6,4 € / 1ud
  • Dietmed Shark Cartilage 750Mg. 90Cap.
    -10%

    Dietmed Hainrusto 750 mg, 90 kapselia.

    Normaalihinta €25,12 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,12 Normaalihinta €27,91
    Säästät: -€2,79
    0,28 € / 1ud
  • Dietmed Harpago 500Mg. 90Comp.
    -13%

    Dietmed Harpago 500 mg, 90 tablettia.

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,92
    Säästät: -€1,32
    8,6 € / 1ud
  • Dietmed Calcium+Magnesium 90Comp.
    -10%

    Dietmed Kalsium+Magnesium 90 tablettia

    Normaalihinta €6,60 6,6 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,33
    Säästät: -€0,73
    6,6 € / 1ud
  • Dietmed Vitamin D3+K2 60Comp.
    -10%

    Dietmed D3- ja K2-vitamiini 60 tablettia

    Normaalihinta €19,60 19,6 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €21,73
    Säästät: -€2,13
    19,6 € / 1ud
  • Dietmed Collaforce Fisio Gel 150Ml.
    -31%

    Dietmed Collaforce Fisio Gel 150 ml.

    Normaalihinta €19,40 12,93 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €28,26
    Säästät: -€8,86
    12,93 € / 100ml
  • Dietmed Tursanmaksaöljy 400 mg, 45 kapselia

    Normaalihinta €6,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€0,00
    0,15 € / 1ud
  • Dietmed Agiflex 40Cap.
    -11%

    Dietmed Agiflex 40 kapselia.

    Normaalihinta €16,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,93
    Säästät: -€1,93
    0,4 € / 1ud
  • Dietmed Glucosamine 500Mg. + Chondroitin 400Mg. 45Caps.
    -10%

    Dietmed Glukosamiini 500 mg + Kondroitiini 400 mg, 45 kapselia.

    Normaalihinta €22,30 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €24,88
    Säästät: -€2,58
    0,5 € / 1ud
  • Dietmed Inflamil Cream 150Ml.
    -12%

    Dietmed Inflamil -voide 150 ml.

    Normaalihinta €20,90 13,93 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€2,89
    13,93 € / 100ml
  • Dietmed Shark Cartilage 750Mg. 45Caps.
    -6%

    Dietmed Hainrusto 750 mg, 45 kapselia.

    Normaalihinta €15,09 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €15,09 Normaalihinta €15,97
    Säästät: -€0,88
    0,34 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen Bones 450Gr.
    -11%

    Dietmed Cartilogen Huesos, 450 g:n purkki.

    Normaalihinta €28,50 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €31,93
    Säästät: -€3,43
    6,33 € / 100gr
  • Dietmed Kondrosamine Msm Rapid 30Amp.
    -11%

    Dietmed Kondrosamina MSM Rapid 30 ampullia.

    Normaalihinta €37,40 37,4 € / 1ud
    Alennushinta €37,40 Normaalihinta €41,97
    Säästät: -€4,57
    37,4 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen 30Sbrs.
    -8%

    Dietmed Cartilogen 30 kapselia.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Dietmed Inflamil Zym 60Comp.
    -19%

    Dietmed Inflamil Zym 60 tablettia

    Normaalihinta €22,20 22,2 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €27,46
    Säästät: -€5,26
    22,2 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen Forte 30Cap.
    -39%

    Dietmed Cartilogen Forte 30 kapselia.

    Normaalihinta €22,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €37,07
    Säästät: -€14,57
    0,75 € / 1ud
  • Dietmed Curcumega Complex 30Sticks
    -34%

    Dietmed Curcumega Complex 30 pussia

    Normaalihinta €28,40 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €42,83
    Säästät: -€14,43
    0,95 € / 1ud
  • Dietmed Kondrosamine Msm Extra Forte 20Sbrs.
    -37%

    Dietmed Kondrosamina MSM Extra Forte 20 kapselia.

    Normaalihinta €28,73 28,73 € / 1ud
    Alennushinta €28,73 Normaalihinta €45,40
    Säästät: -€16,67
    28,73 € / 1ud
  • Dietmed Calcium Citrate 120Comp.
    -35%

    Dietmed Kalsiumsitraatti 120 tablettia

    Normaalihinta €18,50 18,5 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €28,43
    Säästät: -€9,93
    18,5 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen Gel 150Ml.
    -31%

    Dietmed Cartilogen -geeli 150 ml.

    Normaalihinta €22,40 14,93 € / 100ml
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €32,61
    Säästät: -€10,21
    14,93 € / 100ml