Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Natura Premium Moringa Dried Leaf Bio , 100 g
    -24%

    Natura Premium Moringa, kuivatut lehdet, luomu, 100 g

    Normaalihinta €5,50 5,5 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,76
    5,5 € / 100gr
  •  
  • Natura Premium Stevia Powdered Stevia Leaf Powder Bio , 500 g
    -20%

    Natura Premium Stevia, jauhettu orgaaninen stevia-lehti, 500 g

    Normaalihinta €26,50 5,3 € / 100gr
    Alennushinta €26,50 Normaalihinta €33,00
    Säästät: -€6,50
    5,3 € / 100gr
  • Plameca Oregano Leaves Bag 50Gr.
    -52%

    Plameca Oregano-lehdet, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €1,90 3,8 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€2,05
    3,8 € / 100gr
  • Plannatur Evening Primrose 1000Mg. 130Spheres
    -16%

    Plannatur Onagra 1000 mg, 130 kapselia

    Normaalihinta €27,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €32,31
    Säästät: -€5,21
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Neo Boldo, 45 capsules
    -26%

    Neo Boldo, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,20 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,20
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Artesania Rumex 3 Hepatic Pot , 70 gr
    -23%

    Artesania Rumex 3 Hepatico -purkki, 70 g

    Normaalihinta €5,90 8,43 € / 100gr
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,66
    Säästät: -€1,76
    8,43 € / 100gr
  •  
  • Bonusan L-Leucine 500 , 60 capsules
    -20%

    Bonusan L-leusiini 500, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€5,99
    0,4 € / 1ud
  • Direct Nutrition Toxidren H 100Ml.
    -6%

    Direct Nutrition Toxidren H 100 ml.

    Normaalihinta €19,18 19,18 € / 100ml
    Alennushinta €19,18 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€1,12
    19,18 € / 100ml
  • Equisalud Yap 11 Liver Fire , 31 ml
    -21%

    Equisalud Yap 11 Maksan kuumuus, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €18,70
    Säästät: -€4,00
    47,42 € / 100ml
  •  
  • Herbora Herboder Plus, 20 Vials Of 10 Ml
    -15%

    Herbora Herboder Plus, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €24,30 243,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,60
    Säästät: -€4,30
    243,0 € / 100ml
  •  
  • Intersa Phytobiopole Mix Epa , 50 ml
    -10%

    Intersa Phytobiopole Mix Epa, 50 ml

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,55
    Säästät: -€1,45
    26,2 € / 100ml
  •  
  • Integralia Artichoke Plus , 60 capsules
    -17%

    Integralia Alcachofa Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,90 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€2,26
    0,18 € / 1ud
  •  
  • Integralia Dandelion Extract 60Vcaps.
    -10%

    Integralia Diente De Leon -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€1,39
    12,5 € / 1ud
  • Lumen E.H.. Liver Excess 60 Fitorient Tablets
    -20%

    Lumen E.H. Maksan ylikuormitus 60 tablettia Fitorient

    Normaalihinta €23,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€5,70
    0,38 € / 1ud
  • Mahen Fitopat, 90 Capsules
    -10%

    Mahen Fitopat, 90 kapselia

    Normaalihinta €26,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €29,57
    Säästät: -€2,97
    0,3 € / 1ud
  • Naturcid Coconut Flour 300Gr. Eco
    -15%

    Naturcid-kookosjauho 300 g, luomu

    Normaalihinta €2,80 0,93 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,30
    Säästät: -€0,50
    0,93 € / 100gr
  • Natura Premium Camu Camu Powder Bio , 100 g
    -29%

    Natura Premium Camu Camu -jauhe, luomu, 100 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Soria Natural Fumitory Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Fumaria S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,86 19,72 € / 100ml
    Alennushinta €9,86 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,09
    19,72 € / 100ml
  •  
  • Tongil Nutriorgans Hepatimax , 20 vials x 10 ml
    -18%

    Tongil Nutriorgans Hepatimax, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €20,60 206,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €25,21
    Säästät: -€4,61
    206,0 € / 100ml
  •  
  • Vermont Supplements Milk Thistle 90V Capsules
    -30%

    Vermont Supplements Mariantähkä 90V kapselia

    Normaalihinta €20,00 20,0 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,50
    Säästät: -€8,50
    20,0 € / 1ud
  • Vital 2000 Desmodium , 60 capsules
    -17%

    Vital 2000 Desmodium, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €29,15
    Säästät: -€4,85
    0,41 € / 1ud
  • Ynsadiet Ob 3 Lymfakierron edistävä, 475 ml
    -18%

    Ynsadiet Ob 3 Lymfakierron edistävä, 475 ml

    Normaalihinta €18,00 3,79 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€3,95
    3,79 € / 100ml
  • Zentrum Hepatoplan Forte 30 Capsules
    -25%

    Zentrum Hepatoplan Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €8,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€2,75
    0,27 € / 1ud
  • El Naturalista Horsetail 50 g
    -10%

    El Naturalista Hevosenhäntä 50 g

    Normaalihinta €5,70
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,62
  • El Naturalista Tila 40 G
    -20%

    El Naturalista Tila 40 g

    Normaalihinta €6,10
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,61
    Säästät: -€1,51
  • Bie3 Varicose Veins and Tired Legs 1.8 g 25 Filters
    -5%

    Bie3 Suonikohjut ja väsyneet jalat 1,8 g 25 suodatinta

    Normaalihinta €4,40
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,23
  • El Naturalista Nettle 30 gr
    -19%

    El Naturalista Ortiga 30 g

    Normaalihinta €6,90
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€1,63
  • El Naturalista Bearberry 80 gr
    -20%

    El Naturalista Gayuba 80 g

    Normaalihinta €6,90
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€1,70
  • Valerian C/Anis 20 Filter in El Naturalista
    -8%

    Valerian/Anis 20 -suodatin, El Naturalista

    Normaalihinta €4,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €4,98
    Säästät: -€0,38
    0,23 € / 1ud
  • Bio3 Organic Chamomile 25 Filters x 1,5 grams
    -27%

    Bio3 Luomukamomilla 25 suodatinta x 1,5 g

    Normaalihinta €2,40 160,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,30
    Säästät: -€0,90
    160,0 € / 100gr