Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Eiralabs Omega 7 Sea Buckthorn 60Cap.
    -16%

    Eiralabs Omega 7 - meripihka, 60 kapselia.

    Normaalihinta €26,10 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €31,07
    Säästät: -€4,97
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Ayurveda Shatavari , 180 capsules
    -15%

    Equisalud Ayurveda Shatavari, 180 kapselia

    Normaalihinta €44,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €44,80 Normaalihinta €52,78
    Säästät: -€7,98
    0,25 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Nadh, 50 Capsules
    -23%

    Equisalud Holomega Nadh, 50 kapselia

    Normaalihinta €50,30 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €50,30 Normaalihinta €65,24
    Säästät: -€14,94
    1,01 € / 1ud
  • Equisalud Liposomal Glutathione , 100 ml
    -19%

    Equisalud Liposomaalinen glutationi, 100 ml

    Normaalihinta €48,00 48,0 € / 100ml
    Alennushinta €48,00 Normaalihinta €59,16
    Säästät: -€11,16
    48,0 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Holovit Pure Way-C 50 Capsules
    -39%

    Equisalud Holovit Pure Way-C 50 kapselia

    Normaalihinta €22,00 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €36,32
    Säästät: -€14,32
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Fepa Alphalipoic Acid 250 Mg , 90 capsules
    -5%

    Fepa Alfa-lipoiinihappo 250 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,24
    0,26 € / 1ud
  •  
  • Ghf Spirulina 400Mg. 200 Tablets
    -25%

    Ghf Spirulina 400 mg, 200 tablettia

    Normaalihinta €6,30 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,41
    Säästät: -€2,11
    0,03 € / 1ud
  • Health Aid Lycopene 25Mg. 30Comp.
    -17%

    Health Aid Lykopeeni 25 mg, 30 tablettia.

    Normaalihinta €32,00 32,0 € / 1ud
    Alennushinta €32,00 Normaalihinta €38,70
    Säästät: -€6,70
    32,0 € / 1ud
  • Lamberts Pycnogenol , 60 capsules
    -11%

    Lamberts Pycnogenol, 60 kapselia

    Normaalihinta €51,60 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €51,60 Normaalihinta €58,15
    Säästät: -€6,55
    0,86 € / 1ud
  •  
  • Mont Star Noni 450Mg. 50 Capsules
    -29%

    Mont Star Noni 450 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €24,50 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €34,36
    Säästät: -€9,86
    0,49 € / 1ud
  •  
  • Mundo Natu Colaceli Antiox , 30 sachets
    -12%

    Mundo Natu Colaceli Antiox, 30 annospussia

    Normaalihinta €21,80 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€3,10
    0,73 € / 1ud
  •  
  • Naturmil Vitamin C With Rose Hips , 60 tablets of 1000 mg
    -5%

    Naturmil C-vitamiini ruusunmarjalla, 60 tablettia à 1000 mg

    Normaalihinta €13,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€0,72
    0,23 € / 1ud
  •  
  • Nutergia Ergycare , 60 capsules
    -20%

    Nutergia Ergycare, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€4,88
    0,33 € / 1ud
  • Plantapol Linopal Complex 400Gr.
    -37%

    Plantapol Linopal Complex, 400 g:n purkki.

    Normaalihinta €17,80 4,45 € / 100gr
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €28,27
    Säästät: -€10,47
    4,45 € / 100gr
  • Plantapol Zhinyin Cat's Claw Ointment 50ml.
    -29%

    Plantapol Zhinyin Kissan kynsi -voide 50 ml.

    Normaalihinta €11,50 23,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€4,77
    23,0 € / 100ml
  • Plannatur Oseolife 90 Capsules
    -16%

    Plannatur Oseolife 90 kapselia

    Normaalihinta €26,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €26,50 Normaalihinta €31,62
    Säästät: -€5,12
    0,29 € / 1ud
  • Plannatur Tribulus Terrestris 90 Tablets
    -28%

    Plannatur Tribulus Terrestris 90 tablettia

    Normaalihinta €32,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €45,38
    Säästät: -€12,68
    0,36 € / 1ud
  • Salvestrol Salvestrol Platinum , 60 capsules
    -5%

    Salvestrol Salvestrol Platinum, 60 kapselia

    Normaalihinta €65,00 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €65,00 Normaalihinta €68,42
    Säästät: -€3,42
    1,08 € / 1ud
  •  
  • Soria Natural Resverasor Plus 134 Mg, 28 Tablets
    -10%

    Soria Natural Resverasor Plus 134 mg, 28 tablettia

    Normaalihinta €18,89 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €18,89 Normaalihinta €20,99
    Säästät: -€2,10
    0,67 € / 1ud
  •  
  • Sura Vitasan Ultra Zinc 25 Mg , 30 capsules
    -16%

    Sura Vitasan Ultra Zinc 25 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,06 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,06 Normaalihinta €19,12
    Säästät: -€3,06
    0,54 € / 1ud
  • 100%Natura Chondroartil With Ucii Collagen, 90 capsules
    -21%

    100 % Natura Condroartil, sisältää UCI-kollageenia, 90 kapselia

    Normaalihinta €56,70
    Alennushinta €56,70 Normaalihinta €72,00
    Säästät: -€15,30
  • Prim Paraffin White 400 gr x 2 units
    -11%

    Prim valkoista parafiinia 400 g x 2 kpl

    Normaalihinta €23,20 5,8 € / 100gr
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€2,80
    5,8 € / 100gr
  • Botánicapharma Harniprofen Natural, 75 Ml
    -23%

    Botánicapharma Harniprofen Natural, 75 ml

    Normaalihinta €8,40 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€2,55
    11,2 € / 100ml
  • OPKO Artilane classic powder 300 g
    -22%

    OPKO Artilane classic -jauhe 300 g

    Normaalihinta €22,50 7,5 € / 100gr
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €28,89
    Säästät: -€6,39
    7,5 € / 100gr
  • Colnatur Complex Neutro canned in Economy Format, 495g
    -19%

    Colnatur Complex Neutro -säästöpakkaus, 495 g

    Normaalihinta €24,10 4,87 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €29,67
    Säästät: -€5,57
    4,87 € / 100gr
  • El Naturalista Forfistan 60 Capsules
    -46%

    El Naturalista Forfistan 60 kapselia

    Normaalihinta €10,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,47
    Säästät: -€8,97
    0,18 € / 1ud
  • Alpha Herbal Calcium Magnesium D3 100Vcaps.
    -21%

    Alfa Herbal Kalsium-magnesium-D3 100 kapselia.

    Normaalihinta €15,97 15,97 € / 1ud
    Alennushinta €15,97 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€4,16
    15,97 € / 1ud
  • Artesania Folic Acid 60 Capsules
    -35%

    Artesania Foliinihappo 60 kapselia

    Normaalihinta €6,90 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €10,57
    Säästät: -€3,67
    0,12 € / 1ud
  • Betula Curcumazin 30Cap.
    -15%

    Betula Curcumazin 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,90 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €23,28
    Säästät: -€3,38
    0,66 € / 1ud
  • Botanicapharma Harniprofen Natural, 2X500 Ml
    -26%

    Botanicapharma Harniprofen Natural, 2X500 Ml

    Normaalihinta €38,00 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €38,00 Normaalihinta €51,50
    Säästät: -€13,50
    3,8 € / 100ml