Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Vitalart Curcuma Complex 30Comp.
    -7%

    Vitalart Curcuma Complex 30 tablettia

    Normaalihinta €18,70 18,7 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €20,11
    Säästät: -€1,41
    18,7 € / 1ud
  •  
  • Alpha Herbal Red Yeast Rice 30 Capsules
    -28%

    Alfa Herbal Punainen riisihiiva 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €22,37
    Säästät: -€6,17
    0,54 € / 1ud
  • Dietisa Edensan 06 Glucose Levels , 20 filters
    -19%

    Dietisa Edensan 06 glukoositasoa, 20 suodatinta

    Normaalihinta €4,80 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€1,14
    0,24 € / 1ud
  • Dr.Dunner Cinnulin , 40 capsules
    -26%

    Dr. Dunner Cinnulin, 40 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €17,11
    Säästät: -€4,51
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Intersa Phytobiopole Mix Gluc 12, 50 Ml
    -16%

    Intersa Phytobiopole Mix Gluc 12, 50 ml

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €16,39
    Säästät: -€2,69
    27,4 € / 100ml
  •  
  • Integralia Apple Cider Vinegar Plus, 100 Capsules
    -20%

    Integralia Omenaviinietikka Plus, 100 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,38
    Säästät: -€3,48
    0,14 € / 1ud
  •  
  • Labcatal Cromo, 2 x 28 ampullia
    -38%

    Labcatal Cromo, 2 x 28 ampullia

    Normaalihinta €22,70
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €36,70
    Säästät: -€14,00
  • Novadiet Ceylon Cinnamon , 30 capsules
    -15%

    Novadiet Ceylon-kaneli, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €18,44
    Säästät: -€2,74
    0,52 € / 1ud
  • Pileje Glycabiane 595 mg 60 Capsules
    -24%

    Pileje Glycabiane 595 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €29,54
    Säästät: -€7,04
    0,38 € / 1ud
  •  
  • Soria Natural Natusor 15 Diabesil, 20 Filters
    -10%

    Soria Natural Natusor 15 Diabesil, 20 suodatinta

    Normaalihinta €4,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,45
    Säästät: -€0,45
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Neo Ginkgo, 45 Capsules
    -26%

    Neo Ginkgo, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,20
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,20
  •  
  • El Naturalista Venatur Tired Legs 200 ml
    -8%

    El Naturalista Venatur Väsyneet jalat 200 ml

    Normaalihinta €12,97 6,49 € / 100ml
    Alennushinta €12,97 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,14
    6,49 € / 100ml
  •  
  • Fito Cold Cold Gel Tired Legs 60 ml
    -13%

    Fito Cold -kylmägeeli väsyneille jaloille 60 ml

    Normaalihinta €6,30 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€0,96
    10,5 € / 100ml
  • Farmalastic Novum Venaliv Refresh 250 ml
    -21%

    Farmalastic Novum Venaliv Refresh 250 ml

    Normaalihinta €13,10 5,24 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€3,50
    5,24 € / 100ml
  • Health Aid Brainvit 60 tablets
    -5%

    Health Aid Brainvit 60 tablettia

    Normaalihinta €35,60 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €37,47
    Säästät: -€1,87
    0,59 € / 1ud
  • Saltratos Balsamic Cream 100 ml
    -13%

    Saltratos balsamivoide 100 ml

    Normaalihinta €13,10 13,1 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€1,90
    13,1 € / 100ml
  • Arkopharma Arkocápsulas Garlic, 45 capsules
    -10%

    Arkopharma Arkocápsulas Valkosipuli, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,30 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,10
    Säästät: -€0,80
    0,16 € / 1ud
  • Saltratos Cold Leg Gel 150 ml
    -5%

    Saltratos Jalkojen kylmägeeli 150 ml

    Normaalihinta €16,20 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€0,85
    10,8 € / 100ml
  •  
  • Airbiotic Fish Oil Tg 1300Mg 180Cap.
    -17%

    Airbiotic-kalaöljy Tg 1300 mg, 180 kapselia.

    Normaalihinta €59,84 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €59,84 Normaalihinta €71,89
    Säästät: -€12,05
    0,33 € / 1ud
  •  
  • Artesania Rumex 1 (Circulation) Pot 70Gr.
    -13%

    Artesania Rumex 1 (verenkierto) 70 g:n purkki.

    Normaalihinta €5,70 8,14 € / 100gr
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,58
    Säästät: -€0,88
    8,14 € / 100gr
  • Artesania Tired Legs Cream 200Ml.
    -32%

    Artesania - voide väsyneille jaloille, 200 ml.

    Normaalihinta €9,70 4,85 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €14,25
    Säästät: -€4,55
    4,85 € / 100ml
  • A.Vogel Aesculaforce Tired Legs Gel 100 g
    -10%

    A.Vogel Aesculaforce -geeli väsyneille jaloille 100 g

    Normaalihinta €20,50 20,5 € / 100gr
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,89
    Säästät: -€2,39
    20,5 € / 100gr
  • Bioserum Migrafine Plus, 30 Capsules
    -27%

    BioSérum Migrafine Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,90 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,64
    Säästät: -€4,74
    0,43 € / 1ud
  • Cfn Garlic+White Hawthorn+Olive , 90 pearls
    -21%

    Cfn Garlic+White Hawthorn+Olive , 90 pearls

    Normaalihinta €15,20 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €19,14
    Säästät: -€3,94
    0,17 € / 1ud
  • Dietisa Tensioliv , 60 capsules
    -5%

    Dietisa Tensioliv, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,24 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,24 Normaalihinta €25,65
    Säästät: -€1,41
    0,4 € / 1ud
  • Dietmed Venactiv , 60 capsules
    -5%

    Dietmed Venactiv, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,43 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,43 Normaalihinta €18,44
    Säästät: -€1,01
    0,29 € / 1ud
  • Dietmed Venactiv Plus , 30 capsules
    -10%

    Dietmed Venactiv Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,78 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,78 Normaalihinta €18,64
    Säästät: -€1,86
    0,56 € / 1ud
  • Eladiet Vita Woman Light Legs Forte, 60 tablets
    -25%

    Eladiet Vita Woman Piernas Ligeras Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,19 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,19 Normaalihinta €18,92
    Säästät: -€4,73
    0,24 € / 1ud
  • Eladiet Controlten 60tablets.
    -28%

    Eladiet Controlten 60 tablettia.

    Normaalihinta €19,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€7,45
    0,33 € / 1ud
  • Farline Tired Legs Gel, 200 ml
    -18%

    Farline Väsyneiden jalkojen geeli, 200 ml

    Normaalihinta €6,10 3,05 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,46
    Säästät: -€1,36
    3,05 € / 100ml