Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • El Naturalista Tranquinatur Bicapa Plus Sleep, 45 Tablets
    -26%

    El Naturalista Tranquinatur Sueño Bicapa Plus, 45 tablettia

    Normaalihinta €14,20 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€5,05
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Naturbite 5-Htp 100 Mg, 60 Capsules
    -24%

    Naturbite 5-HTP 100 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,49
    Säästät: -€4,69
    0,25 € / 1ud
  • Solaray Adrenal Success -ravintolisäpakkaus, 2 x 60 kapselia
    -10%

    Solaray Adrenal Success -ravintolisäpakkaus, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €59,50 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €59,50 Normaalihinta €66,20
    Säästät: -€6,70
    0,5 € / 1ud
  • Soria Natural Poppy Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Unikonkukka-uute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €18,63 37,26 € / 100ml
    Alennushinta €18,63 Normaalihinta €20,70
    Säästät: -€2,07
    37,26 € / 100ml
  •  
  • Tongil Nivelansi Savings Format , 80 capsules
    -9%

    Tongil Nivelansi säästöpakkaus, 80 kapselia

    Normaalihinta €34,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €37,72
    Säästät: -€3,22
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Tongil Nivelansi 620 Mg , 40 capsules
    -19%

    Tongil Nivelansi 620 mg, 40 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,92
    Säästät: -€4,92
    0,53 € / 1ud
  •  
  • Tongil Osito Sanito Dormilon , 150 ml
    -14%

    Tongil Osito Sanito Dormilon, 150 ml

    Normaalihinta €8,60 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,01
    Säästät: -€1,41
    5,73 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Cronisol-D, 60 capsules
    -10%

    Equisalud Holoram Cronisol-D, 60 kapselia

    Normaalihinta €32,94 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €32,94 Normaalihinta €36,52
    Säästät: -€3,58
    0,55 € / 1ud
  • Fepa Liposomal Astaxanthin 4 Mg, 60 Capsules
    -18%

    Fepa Astaxantina Liposomada 4 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,80 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €30,32
    Säästät: -€5,52
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Ghf Curcumin 60 Capsules
    -17%

    Ghf Curcumin 60 kapselia

    Normaalihinta €8,10 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,74
    Säästät: -€1,64
    0,14 € / 1ud
  •  
  • Intersa Bipros , 80 capsules
    -7%

    Intersa Bipros, 80 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€1,61
    0,26 € / 1ud
  •  
  • Marnys Propoltos Propolis Spray 30Ml.
    -11%

    Marnys Propoltos Propolis-suihke 30 ml.

    Normaalihinta €13,00 43,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,64
    Säästät: -€1,64
    43,33 € / 100ml
  •  
  • Natura Premium Organic Curcuma Powder , 500 gr
    -5%

    Natura Premium Luomukurkumajauhe, 500 g

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,45
    Säästät: -€0,55
    1,98 € / 100gr
  • Pol Aloepol Aloe Vera Plant Bottle, 1 Litre
    -11%

    Pol Aloepol Aloe Vera -kasvi, pullo, 1 litra

    Normaalihinta €22,00 2,2 € / 100ml
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €24,66
    Säästät: -€2,66
    2,2 € / 100ml
  • Plantis Platicol Colloidal Silver 20Ppm, 100 Ml
    -14%

    Plantis Platicol Kolloidinen hopea 20 ppm, 100 ml

    Normaalihinta €12,60 12,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,63
    Säästät: -€2,03
    12,6 € / 100ml
  • Santiveri Curcuma 24Caps.
    -15%

    Santiveri Curcuma 24 tablettia

    Normaalihinta €11,80 11,8 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€2,05
    11,8 € / 1ud
  • Solaray Circulegs, 60 Capsules
    -15%

    Solaray Circulegs, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,77 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,77 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€5,09
    0,46 € / 1ud
  • Soria Natural Green Nettle Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Vihreän nokkosen uute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €9,86 19,72 € / 100ml
    Alennushinta €9,86 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,09
    19,72 € / 100ml
  •  
  • Soria Natural Composor 15 Artemisia Complex S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 15 Artemisa Complex S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €13,46 26,92 € / 100ml
    Alennushinta €13,46 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,49
    26,92 € / 100ml
  •  
  • Terpenic Lavender Hydrolate Bio , 250 ml
    -10%

    Terpenic Luomulaventeli-hydrolatti, 250 ml

    Normaalihinta €10,60 4,24 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,81
    Säästät: -€1,21
    4,24 € / 100ml
  • Tongil Pure State Harpagofito 1600 Mg , 30 capsules
    -12%

    Tongil Estado Puro Harpagofito 1600 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €16,96
    Säästät: -€2,06
    0,5 € / 1ud
  • Tongil Squalo, 100 Capsules
    -55%

    Tongil Squalo, 100 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €46,85
    Säästät: -€25,85
    0,21 € / 1ud
  • 100%Natura Quinol10 100 Mg , 60 capsules
    -32%

    100 % Natura Quinol10 100 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €52,50
    Alennushinta €52,50 Normaalihinta €76,92
    Säästät: -€24,42
  • Adipocell Antiox 250ml Bottle
    -5%

    Adipocell Antiox 250 ml:n pullo

    Normaalihinta €17,00 6,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€0,89
    6,8 € / 100ml
  • Mygrium Food Supplement, 60 capsules
    -20%

    Mygrium-ravintolisä, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €22,46
    Säästät: -€4,46
    0,3 € / 1ud
  • Comptoirs & Compagnies Manuka Honey Iaa20+ 250Gr.
    -19%

    Comptoirs & Compagnies Manuka-hunaja Iaa20+ 250 g.

    Normaalihinta €134,18 53,67 € / 100gr
    Alennushinta €134,18 Normaalihinta €166,64
    Säästät: -€32,46
    53,67 € / 100gr
  • Crystal Mi Crystal Fish 200 Pearls
    -18%

    Crystal Mi Crystal Fish, 200 helmiä

    Normaalihinta €36,01 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €36,01 Normaalihinta €43,68
    Säästät: -€7,67
    0,18 € / 1ud
  • Dietmed Curcumax Complex , 30 capsules
    -12%

    Dietmed Curcumax Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€2,17
    0,51 € / 1ud
  • Dietmed Ginger Infusion 20Sbrs.
    -20%

    Dietmed-inkivääri-yrttitee, 20 pussia.

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,00
    4,0 € / 1ud
  • Direct Nutrition K-Tox 60Vcap.
    -6%

    Direct Nutrition K-Tox 60 kapselia.

    Normaalihinta €20,78 20,78 € / 1ud
    Alennushinta €20,78 Normaalihinta €21,99
    Säästät: -€1,21
    20,78 € / 1ud