Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Soria Natural Chinasor 7 Yang Xue An Shen Wan , 30 tablets
    -10%

    Soria Natural Chinasor 7 Yang Xue An Shen Wan, 30 tablettia

    Normaalihinta €26,96 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €26,96 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€2,99
    0,9 € / 1ud
  •  
  • Sotya Sot-Flow , 60 capsules of 510 mg
    -31%

    Sotya Sot-Flow, 60 kapselia à 510 mg

    Normaalihinta €3,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,49
    Säästät: -€1,69
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Hawthorn Extract 50Ml.
    -28%

    Sotya valkoisen orapihlajan uute 50 ml.

    Normaalihinta €6,40 12,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€2,53
    12,8 € / 100ml
  • Steviapharma Memostevia 50 Capsules
    -23%

    Steviapharma Memostevia 50 kapselia

    Normaalihinta €39,30 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €39,30 Normaalihinta €51,02
    Säästät: -€11,72
    0,79 € / 1ud
  •  
  • Tegor Vital Viscum Muerdago, 40 capsules
    -5%

    Tegor Vital Viscum Muerdago, 40 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€0,86
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Terpenic Kinesiology Kit
    -25%

    Terpenic-kinesiologinen pakkaus

    Normaalihinta €146,20 146,2 € / 1ud
    Alennushinta €146,20 Normaalihinta €193,92
    Säästät: -€47,72
    146,2 € / 1ud
  •  
  • Tequial Neuroactivit 60Cap.
    -5%

    Tequial Neuroactivit 60 kapselia.

    Normaalihinta €42,38 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €42,38 Normaalihinta €44,61
    Säästät: -€2,23
    0,71 € / 1ud
  • Tongil Hawthorn Garlic & Olive , 60 pearls
    -24%

    Tongil Espino Blanco – valkosipuli ja oliivi, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,10 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,97
    Säästät: -€3,87
    0,2 € / 1ud
  • Trepatdiet Centellamax , 60 tablets of 760 mg
    -5%

    Trepatdiet Centellamax, 60 tablettia à 760 mg

    Normaalihinta €12,70 12,7 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€0,67
    12,7 € / 1ud
  •  
  • Trepatdiet-Esi Ginkgomax Memory 30Comp.
    -28%

    Trepatdiet-Esi Ginkgomax Memory 30 tablettia

    Normaalihinta €29,20 29,2 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €40,64
    Säästät: -€11,44
    29,2 € / 1ud
  •  
  • Vaminter Circumax Kevyet jalat, 60 kasviperäistä kapselia
    -5%

    Vaminter Circumax Kevyet jalat, 60 kasviperäistä kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€0,74
    0,24 € / 1ud
  •  
  • Vedic Heal Mind Master Plus , 60 capsules
    -10%

    Vedic Heal Mind Master Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €30,42
    Säästät: -€2,92
    0,46 € / 1ud
  •  
  • Ynsadiet Kultaiset pellavansiemenet 350 g. Hijas Del Sol
    -23%

    Ynsadiet Kultaiset pellavansiemenet 350 g. Hijas Del Sol

    Normaalihinta €3,10 0,89 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,02
    Säästät: -€0,92
    0,89 € / 100gr
  • Ynsadiet Zentrum Musta valkosipuli Forte -uute, 30 kapselia
    -24%

    Ynsadiet Zentrum Musta valkosipuli Forte -uute, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,35 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €9,35 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,97
    0,31 € / 1ud
  • Ynsadiet-geeli väsyneille jaloille, mentolivaikutus, 500 ml.
    -7%

    Ynsadiet-geeli väsyneille jaloille, mentolivaikutus, 500 ml.

    Normaalihinta €31,90 6,38 € / 100ml
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €34,30
    Säästät: -€2,40
    6,38 € / 100ml
  • Ysana Vitalynk Saukids Defences 140Ml.
    -30%

    Ysana Vitalynk Saukids Immuunijärjestelmä 140 ml.

    Normaalihinta €17,30 12,36 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €24,76
    Säästät: -€7,46
    12,36 € / 100ml
  • Zeus Shiitake Ze , 180 capsules
    -10%

    Zeus Shiitake Ze, 180 kapselia

    Normaalihinta €54,50 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €54,50 Normaalihinta €60,50
    Säästät: -€6,00
    0,3 € / 1ud
  • Dietmed Borage 1000Mg. 30Pearls
    -13%

    Dietmed Borraja 1000 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,82
    Säästät: -€1,82
    0,4 € / 1ud
  •  
  • Egle Alkalin -C 30Sticks
    -10%

    Egle Alcalin – C 30Sticks

    Normaalihinta €48,28 1,61 € / 1ud
    Alennushinta €48,28 Normaalihinta €53,64
    Säästät: -€5,36
    1,61 € / 1ud
  •  
  • Health Aid Healthy Mega 30Comp.
    -2%

    Health Aid Healthy Mega 30Comp.

    Normaalihinta €18,21 18,21 € / 1ud
    Alennushinta €18,21 Normaalihinta €18,55
    Säästät: -€0,34
    18,21 € / 1ud
  • Health Aid American Elm (Slippery Elm) 60Comp.
    -6%

    Health Aid Amerikkalainen jalava (Slippery Elm) 60 tablettia

    Normaalihinta €15,60 15,6 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€0,94
    15,6 € / 1ud
  • Herbora Melatoniinisuihke 30 ml.

    Normaalihinta €11,32 37,73 € / 100ml
    Alennushinta €11,32 Normaalihinta €11,32
    Säästät: -€0,00
    37,73 € / 100ml
  • Herbora Evening Primrose Oil With Vit. E 180Pearls
    -8%

    Herbora-illanukkölääkeöljy, jossa on E-vitamiinia, 180 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€1,81
    0,12 € / 1ud
  • Integralia Pollen 60Comp
    -12%

    Integralia Polen 60Comp

    Normaalihinta €5,90 5,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€0,84
    5,9 € / 1ud
  • Integralia Boldo Complex Extract 50Ml.
    -32%

    Integralia Boldo Complex -uute 50 ml.

    Normaalihinta €10,50 21,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €15,48
    Säästät: -€4,98
    21,0 € / 100ml
  • Integralia Milk Thistle Concentrate 50Ml.
    -34%

    Integralia Mariantähden tiiviste 50 ml.

    Normaalihinta €9,30 18,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€4,70
    18,6 € / 100ml
  • Integralia Echinacea Senior 30 Capsules
    -16%

    Integralia Echinacea Senior 30 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€2,50
    0,43 € / 1ud
  • Integralia Floralax Sen Plus Soluble Tisane 15Sbrs.
    -19%

    Integralia Floralax Sen Plus liukoinen yrttitee, 15 pussia.

    Normaalihinta €5,70 5,7 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€1,35
    5,7 € / 1ud
  • Integralia Lysine + Uncaria Forte 60 Capsules
    -9%

    Integralia Lysiini + Uncaria Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €18,40
    Säästät: -€1,70
    0,28 € / 1ud
  • Integralia Salvia Plus 60 Capsules
    -7%

    Integralia Salvia Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€0,85
    0,2 € / 1ud