Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Physalis Curcum Actif 30 Tablets
    -36%

    Physalis Curcum Actif 30 tablettia

    Normaalihinta €17,80 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €27,86
    Säästät: -€10,06
    0,59 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Omega 3 Fish Oil 1000Mg. 35/25 60Pearls
    -5%

    Dietmed Omega-3-kalaöljy 1000 mg. 35/25 60 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €18,25
    Säästät: -€0,95
    0,29 € / 1ud
  • Dietmed Borututu 500Mg. 90Comp.
    -10%

    Dietmed Borututu 500 mg, 90 tablettia.

    Normaalihinta €15,60 15,6 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€1,77
    15,6 € / 1ud
  • Dietmed Soy Lecithin 1200Mg. 60Pearls
    -13%

    Dietmed Soijalesitiini 1200 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,60
    0,17 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Soy Lecithin 1200Mg. 30Pearls
    -5%

    Dietmed Soijalecitiini 1200 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €5,90 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,23
    Säästät: -€0,33
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Chitosan Slim 500Mg. 120Comp.
    -37%

    Dietmed Chitosan Slim 500 mg, 120 tablettia.

    Normaalihinta €19,20 19,2 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €30,59
    Säästät: -€11,39
    19,2 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Wheat Germ 500Mg. 120Pearls
    -36%

    Dietmed Vehnänalkio 500 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €12,22 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €12,22 Normaalihinta €19,14
    Säästät: -€6,92
    0,1 € / 1ud
  • Vital Ballance Inmucare Forte 60Cap.
    -21%

    Vital Ballance Inmucare Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €24,90 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €31,53
    Säästät: -€6,63
    0,42 € / 1ud
  • Triconatura Glutacur 90 Capsules
    -33%

    Triconatura Glutacur 90 kapselia

    Normaalihinta €25,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €37,50
    Säästät: -€12,20
    0,28 € / 1ud
  •  
  • Aora Aqlesterol Plus 30Cap.
    -19%

    Aora Aqlesterol Plus 30 kapselia.

    Normaalihinta €18,95 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,95 Normaalihinta €23,47
    Säästät: -€4,52
    0,63 € / 1ud
  •  
  • Alma Fit Alma Fit Sleep 12Eco Vegan Infusions
    -39%

    Alma Fit Alma Fit Sleep 12 ekologista vegaanista yrttiteetä

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €7,18
    Säästät: -€2,78
    4,4 € / 1ud
  •  
  • Pileje Feminabiane Concepción 30 tablettia + 30 kapselia
    -38%

    Pileje Feminabiane Concepción 30 tablettia + 30 kapselia

    Normaalihinta €18,75 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,75 Normaalihinta €30,10
    Säästät: -€11,35
    0,63 € / 1ud
  •  
  • Fdb Colestofit 30Cap.
    -21%

    Fdb Colestofit 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,33
    Säästät: -€5,23
    0,64 € / 1ud
  • Xsihay Cholesterol 30Cap.Veg.
    -32%

    Xsihay Kolesteroli 30 kasviskapselia

    Normaalihinta €16,26 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,26 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€7,54
    0,54 € / 1ud
  • Novadiet Harpagofito , 30 capsules
    -17%

    Novadiet Harpagofito, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €17,32
    Säästät: -€2,92
    0,48 € / 1ud
  • Naturmil Cat's Claw 500 Mg , 90 capsules
    -5%

    Naturmil Kissan kynsi 500 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,37
    Säästät: -€0,97
    0,2 € / 1ud
  • Equisalud Holofungi Reishi , 50 capsules
    -8%

    Equisalud Holofungi Reishi, 50 kapselia

    Normaalihinta €33,20 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €33,20 Normaalihinta €35,92
    Säästät: -€2,72
    0,66 € / 1ud
  • Jellybell Harpabell , 20 ampoules
    -7%

    Jellybell Harpabell, 20 ampullia

    Normaalihinta €34,10 1,71 € / 1ud
    Alennushinta €34,10 Normaalihinta €36,84
    Säästät: -€2,74
    1,71 € / 1ud
  •  
  • Forza Vita Vitis Vinifera Composta , 50 ml
    -7%

    Forza Vita Vitis Vinifera Composta, 50 ml

    Normaalihinta €24,10 48,2 € / 100ml
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€1,90
    48,2 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Holoram Sindromet , 180 capsules
    -10%

    Equisalud Holoram Sindromet, 180 kapselia

    Normaalihinta €155,75 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €155,75 Normaalihinta €173,05
    Säästät: -€17,30
    0,87 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Green Nettle , 50 capsules
    -21%

    Equisalud Holofit Vihreä nokkonen, 50 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€5,27
    0,4 € / 1ud
  • Forza Vita Sys Tansy , 50 ml
    -5%

    Forza Vita Sys Tanaceto, 50 ml

    Normaalihinta €25,90 51,8 € / 100ml
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€1,36
    51,8 € / 100ml
  • Phytovit Bondelix , 250 ml
    -14%

    Phytovit Bondelix , 250 ml

    Normaalihinta €14,50 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,88
    Säästät: -€2,38
    5,8 € / 100ml
  • Sura Vitasan Curcuma 95% Std With Piperine , 30 capsules
    -5%

    Sura Vitasan Curcuma 95 % Std piperiinilla, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€1,11
    0,7 € / 1ud
  • Cfn Pantescal Complex , 250 ml
    -10%

    Cfn Pantescal Complex, 250 ml

    Normaalihinta €17,40 6,96 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,31
    Säästät: -€1,91
    6,96 € / 100ml
  • Akame Ramadasa , 60 capsules
    -9%

    Akame Ramadasa, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,80 Normaalihinta €34,85
    Säästät: -€3,05
    0,53 € / 1ud
  • Erlingen Defined 806 , 60 tablets
    -8%

    Erlingen Definido 806, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€2,30
    0,46 € / 1ud
  • Carti Nutrey, 60 capsules
    -24%

    Carti Nutrey, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €26,70
    Säästät: -€6,30
    0,34 € / 1ud
  • Cupper Love Me Truly Chai Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Love Me Truly Chai -yrttitee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Jelly Pills Omega 3, 70 gummies
    -27%

    Jelly Pills Omega Orange, 70 karkkia

    Normaalihinta €12,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,10
    Säästät: -€4,60
    0,18 € / 1ud