Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Pileje Proteochoc 36 Capsules of 731 mg
    -17%

    Pileje Proteochoc 36 kapselia, 731 mg

    Normaalihinta €19,20 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,11
    Säästät: -€3,91
    0,53 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Pinisan 1 Evening Primrose Ac.Primula+Vit.E 220Pearls
    -33%

    Pinisan Pinisan 1 Nattyrkki (Primula) + E-vitamiini 220 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€11,66
    0,11 € / 1ud
  • Pinisan Fito Premium Inkivääri 30 kapselia
    -17%

    Pinisan Fito Premium Inkivääri 30 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,30
    Säästät: -€3,10
    0,51 € / 1ud
  • Planta Pol Omegapol 1000 Mg , 120 pearls
    -7%

    Pol Omegapol 1000 mg -valmiste, 120 kapselia

    Normaalihinta €23,40 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €25,25
    Säästät: -€1,85
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Planta Pol Myrtirutin Myrtirutin Myrtilus Red Vine Ruscus 20 ampoules , 20 ampoules
    -5%

    Pol Myrtirutin -kasvi: mustikka, punaviiniköynnös, ruscus, 20 ampullia, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,70 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€1,30
    1,24 € / 1ud
  •  
  • Plantapol Cardipol 30 Capsules
    -30%

    Plantapol Cardipol 30 kapselia

    Normaalihinta €25,69 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €25,69 Normaalihinta €36,70
    Säästät: -€11,01
    0,86 € / 1ud
  •  
  • Plameca Capsudiet Horse Chestnut , 40 capsules
    -21%

    Plameca Capsudiet hevoskastanja, 40 kapselia

    Normaalihinta €8,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€2,25
    0,21 € / 1ud
  • Plameca Normaltens, 30 capsules
    -15%

    Plameca Normaltens, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,90
    0,37 € / 1ud
  • Prisma Natural Omega 3, 90 Pearls
    -5%

    Prisma Natural Omega 3, 90 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €40,11
    Säästät: -€2,01
    0,42 € / 1ud
  •  
  • Prisma Natural Memory Level, 30 Capsules
    -34%

    Prisma Natural Memory Level, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €27,70
    Säästät: -€9,30
    0,61 € / 1ud
  •  
  • Prisma Natural Ginkgo Biloba + Selenium 30Cap.
    -11%

    Prisma Natural Ginkgo Biloba + seleeni 30 kapselia.

    Normaalihinta €12,82 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €12,82 Normaalihinta €14,39
    Säästät: -€1,57
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Prisma Natural Omega Profile 500Mg (35% Epa+25%Dha) 100Pearls
    -25%

    Prisma Natural Omega 500 mg (35 % EPA + 25 % DHA) 100 kapselia

    Normaalihinta €23,78 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €23,78 Normaalihinta €31,50
    Säästät: -€7,72
    0,24 € / 1ud
  •  
  • Prisma Natural Nattovein 20Cap.
    -5%

    Prisma Natural Nattovein 20 kapselia.

    Normaalihinta €22,30 1,12 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €23,47
    Säästät: -€1,17
    1,12 € / 1ud
  • Robis Ginseng Start , 60 capsules
    -24%

    Robis Ginseng Start, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €31,74
    Säästät: -€7,64
    0,4 € / 1ud
  • Robis Organic Garlic Hawthorn Olive Organic , 60 capsules
    -10%

    Robis Ajo Espino Olivo Ecologico Bio, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,06
    Säästät: -€1,56
    0,24 € / 1ud
  • Salus Red Beetroot Bio 200Gr.
    -31%

    Salus Luomupunajuuri 200 g

    Normaalihinta €29,60 14,8 € / 100gr
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €43,12
    Säästät: -€13,52
    14,8 € / 100gr
  • Salus valkoisen orapihlajan mehu 200 ml. Schoenenberger
    -34%

    Salus valkoisen orapihlajan mehu 200 ml. Schoenenberger

    Normaalihinta €11,10 5,55 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €16,79
    Säästät: -€5,69
    5,55 € / 100ml
  • Santiveri Oxacor K-2 40Cap.
    -11%

    Santiveri Oxacor K-2, 40 kapselia.

    Normaalihinta €24,96 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €24,96 Normaalihinta €28,15
    Säästät: -€3,19
    0,62 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Acticir Plus 40Cap.
    -5%

    Santiveri Acticir Plus 40 kapselia.

    Normaalihinta €12,62 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €12,62 Normaalihinta €13,35
    Säästät: -€0,73
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Garlicir Forte 40Cap.
    -13%

    Santiveri Garlicir Forte 40 kapselia.

    Normaalihinta €12,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €14,05
    Säästät: -€1,85
    0,31 € / 1ud
  • Sakai Fitovial Memory 12Vials
    -37%

    Sakai Fitovial Memory 12 ampullia

    Normaalihinta €17,40 1,45 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €27,61
    Säästät: -€10,21
    1,45 € / 1ud
  • Sakai Fitovial Cirnol , 12 vials of 10 ml
    -8%

    Sakai Fitovial Cirnol, 12 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,11
    131,0 € / 100ml
  • Sakai Soya Lecithin 1000 Ip , 90 pearls
    -8%

    Sakai Soijalesitiini 1000 IP, 90 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€1,15
    0,15 € / 1ud
  • Saludalkalina Tensiup 60 Capsules
    -25%

    Saludalkalina Tensiup 60 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€5,51
    0,28 € / 1ud
  • Saludalkalina Ginkgo Active 60 Capsules
    -35%

    Saludalkalina Ginkgo Active 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €31,94
    Säästät: -€11,04
    0,35 € / 1ud
  • Salengei Omegamatrix 180Cap.
    -25%

    Salengei Omegamatrix 180 kapselia.

    Normaalihinta €48,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €48,10 Normaalihinta €64,13
    Säästät: -€16,03
    0,27 € / 1ud
  • Silicium Spain Hemosil 100Ml.
    -37%

    Silicium España Hemosil 100 ml.

    Normaalihinta €19,40 19,4 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €30,76
    Säästät: -€11,36
    19,4 € / 100ml
  • Silicium Silicium G7 Neuro Health , 120 units
    -12%

    Silicium Silicium G7 Neuro Health, 120 kpl

    Normaalihinta €25,80 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €29,29
    Säästät: -€3,49
    0,22 € / 1ud
  • Soria Natural Bonalin , 100 pearls of 500 mg
    -10%

    Soria Natural Bonalin, 100 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €26,99 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €26,99 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€3,00
    0,27 € / 1ud
  • Soria Natural Clove Essence , 15 ml
    -10%

    Soria Natural - neilikan uute, 15 ml

    Normaalihinta €8,87 59,13 € / 100ml
    Alennushinta €8,87 Normaalihinta €9,85
    Säästät: -€0,98
    59,13 € / 100ml