Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Santiveri Bladderwrack Seaweed 113Caps Bio
    -15%

    Santiveri Fucus-merilevä 113 tablettia, luomutuote

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,44
    Säästät: -€1,44
    8,0 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Rosemary Essential Oil 14Ml.
    -13%

    Santiveri Romero - eteerinen öljy 14 ml.

    Normaalihinta €6,55 46,79 € / 100ml
    Alennushinta €6,55 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€0,95
    46,79 € / 100ml
  • Santiveri Artrosin Collagen+Mg Powder 275Gr.
    -37%

    Santiveri Artrosin Kollageeni+Mg-jauhe 275 g.

    Normaalihinta €19,50 7,09 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €30,71
    Säästät: -€11,21
    7,09 € / 100gr
  • Santiveri Sanaflor Erbacalm Infusion 20Ud.
    -18%

    Santiveri Sanaflor Erbacalm -yrttitee, 20 kpl.

    Normaalihinta €4,20 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,15
    Säästät: -€0,95
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Tryptophan , 40 capsules
    -10%

    Santiveri Tryptofaani, 40 kapselia

    Normaalihinta €18,93 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €18,93 Normaalihinta €20,98
    Säästät: -€2,05
    0,47 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Primrose Evening Primrose Oil 220Springs
    -38%

    Santiveri Primrose - helkkikukkaöljy, 220 kapselia

    Normaalihinta €24,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €39,80
    Säästät: -€15,30
    0,11 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Sanaflor Erbahepat Infusion 20Ud.
    -18%

    Santiveri Sanaflor Erbahepat -yrttitee, 20 kpl.

    Normaalihinta €4,20 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,15
    Säästät: -€0,95
    0,21 € / 1ud
  • Santiveri Realmil Liquid 20Vials
    -42%

    Santiveri Realmil nestemäinen 20 ampullia

    Normaalihinta €23,30 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €39,93
    Säästät: -€16,63
    1,17 € / 1ud
  • Santiveri Realvit Vitaminada 20Vials
    -32%

    Santiveri Realvit -vitamiinivalmiste, 20 ampullia

    Normaalihinta €27,11 1,36 € / 1ud
    Alennushinta €27,11 Normaalihinta €39,93
    Säästät: -€12,82
    1,36 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Realginseng 2 X 20Vials
    -10%

    Santiveri Realginseng 2 x 20 ampullia

    Normaalihinta €27,00 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€2,95
    0,68 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Alga Klamath 70Comp.
    -18%

    Santiveri Alga Klamath 70 tablettia

    Normaalihinta €22,50 22,5 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €27,37
    Säästät: -€4,87
    22,5 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Garlic Oil 115Pearls
    -14%

    Santiveri Valkosipuliöljy 115 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,85
    0,1 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Acticir Gel 125Ml.
    -9%

    Santiveri Acticir -geeli 125 ml.

    Normaalihinta €18,15 14,52 € / 100ml
    Alennushinta €18,15 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€1,80
    14,52 € / 100ml
  • Santiveri Realfrial Propolis+Echinacea 20Vials
    -42%

    Santiveri Realfrial Propolis+Echinacea 20 ampullia

    Normaalihinta €23,30 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €39,93
    Säästät: -€16,63
    1,17 € / 1ud
  • Santiveri Ocularina Antiox 60Cap.
    -13%

    Santiveri Ocularina Antiox 60 kapselia.

    Normaalihinta €16,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€2,45
    0,28 € / 1ud
  • Santiveri Florase Derma 40Cap.
    -7%

    Santiveri Florase Derma 40 kapselia.

    Normaalihinta €20,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €21,89
    Säästät: -€1,49
    0,51 € / 1ud
  • Santiveri Florase Urol 40Cap.
    -31%

    Santiveri Florase Urol 40 kapselia.

    Normaalihinta €20,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €29,07
    Säästät: -€9,07
    0,5 € / 1ud
  • Santiveri Dandelion Extract 50Ml. Bio
    -20%

    Santiveri-puhdistusjuuriuute 50 ml. Luomu

    Normaalihinta €12,69 25,38 € / 100ml
    Alennushinta €12,69 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€3,26
    25,38 € / 100ml
  •  
  • Santiveri Mixtract 12 Erbaartrum 50Ml. Bio
    -17%

    Santiveri Mixtract 12 Erbaartrum 50 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,83 27,66 € / 100ml
    Alennushinta €13,83 Normaalihinta €16,75
    Säästät: -€2,92
    27,66 € / 100ml
  •  
  • Santiveri Mixtract 30 Erbalinea 50Ml. Bio
    -21%

    Santiveri Mixtract 30 Erbalinea 50 ml. Luomu

    Normaalihinta €12,55 25,1 € / 100ml
    Alennushinta €12,55 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€3,40
    25,1 € / 100ml
  • Santiveri Beneflor 40Cap.
    -12%

    Santiveri Beneflor 40 kapselia.

    Normaalihinta €13,70 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€1,95
    0,34 € / 1ud
  • -6%

    Santiveri Melatoniini 60 tablettia

    Normaalihinta €13,30 13,3 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€0,90
    13,3 € / 1ud
  • Santiveri Propolflor 48Comp.
    -32%

    Santiveri Propolflor 48 tablettia

    Normaalihinta €11,80 11,8 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €17,43
    Säästät: -€5,63
    11,8 € / 1ud
  • Santiveri Micosan Energy 40Cap.
    -39%

    Santiveri Micosan Energy 40 kapselia.

    Normaalihinta €20,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €33,21
    Säästät: -€12,81
    0,51 € / 1ud
  • Santiveri Propolflor Forte 200Ml.
    -35%

    Santiveri Propolflor Forte 200 ml.

    Normaalihinta €18,20 9,1 € / 100ml
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €28,21
    Säästät: -€10,01
    9,1 € / 100ml
  • Santiveri Bilixir Forte 40Comp.
    -14%

    Santiveri Bilixir Forte 40 tablettia

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,20
    Säästät: -€1,40
    8,8 € / 1ud
  • Santiveri Sanaflor Green Tea Infusion 20User Bio
    -12%

    Santiveri Sanaflor Vihreä tee, 20 kpl, luomu

    Normaalihinta €3,40 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,85
    Säästät: -€0,45
    0,17 € / 1ud
  • Santiveri Sanaflor Fennel Infusion 20Ud. Bio
    -11%

    Santiveri Sanaflor Fenkoli-yrttitee, 20 kpl, luomu

    Normaalihinta €3,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,45
    0,19 € / 1ud
  • Santiveri Sanaflor Green Anise Infusion 20Ud. Bio
    -5%

    Santiveri Sanaflor Vihreä aniksen yrttitee, 20 kpl, luomu

    Normaalihinta €4,68 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €4,68 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,27
    0,23 € / 1ud
  • Santiveri Dietabelt Drains Flat Belly 60Cap.
    -24%

    Santiveri Dietabelt Drena Vientre Plano 60 kapselia.

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€5,95
    0,32 € / 1ud