• Santiveri Propolflor Forte 200Ml.
-35%

Santiveri Propolflor Forte 200 ml.

SKU-koodiSA8412170034501
Santiveri Propolflor Forte 200 ml on tuote, joka vahvistaa immuunijärjestelmää. Se sisältää propoleumia, luonnollista ainesosaa, joka tunnetaan antibakteerisista ja antiviraalisista ominaisuuksistaan. Tämä tuote auttaa suojaamaan kehoa sairauksilta ja edistää yleistä terveyttä.
Normaalihinta €18,20 9,1 € / 100ml
Alennushinta €18,20 Normaalihinta €28,21
Säästät: -€10,01
9,1 € / 100ml
Santiveri Propolflor Forte 200Ml.
Santiveri Propolflor Forte 200 ml.
Normaalihinta €18,20 9,1 € / 100ml
Alennushinta €18,20 Normaalihinta €28,21
Säästät: -€10,01
9,1 € / 100ml

 

 
Santiveri Propolflor Forte 200 ml on tuote, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Se sisältää propoleumia, luonnollista ainesosaa, joka tunnetaan antibakteerisista ja antiviraalisista ominaisuuksistaan. Tämä tuote auttaa parantamaan kehon puolustuskykyä ja ehkäisemään sairauksia. Sitä suositellaan otettavaksi ravintolisänä terveen immuunijärjestelmän ylläpitämiseksi.

Koostumus

Santiveri Propolflor Forte 200 ml:n koostumus sisältää propoleumia, echinacea-uutteita, C-vitamiinia ja sinkkiä.

Käyttöohje

Santiveri Propolflor Forte 200 ml:n käyttöohje on 10 ml (yksi ruokalusikallinen) päivässä, mieluiten ennen aamiaista. Tuotetta voi nauttia suoraan tai laimennettuna veteen tai mehuun. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.

Apteekkarin neuvo

Santiveri Propolflor Forte 200 ml on tuote, joka auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää. Tässä tuotteessa on otettava huomioon seuraavat varotoimet: - Älä ylitä suositeltua annosta. - Säilytä lasten ulottumattomissa. - Ota yhteyttä lääkäriin ennen käyttöä, jos olet raskaana, imetät tai sinulla on jokin sairaus. - Jos havaitset allergisen reaktion tai sivuvaikutuksia, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen. Muista, että on tärkeää lukea ja noudattaa tuotteen käyttöohjeita ja kysyä apteekista neuvoa, jos olet epävarma.