Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240Ml.
    -32%

    Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240 ml.

    Normaalihinta €10,20 4,25 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €15,06
    Säästät: -€4,86
    4,25 € / 100ml
  •  
  • Sakai Melatonin Extra Chewable 60 Tablets
    -35%

    Sakai Melatonina Extra -purutabletit, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €15,42
    Säästät: -€5,42
    0,17 € / 1ud
  • Sakai Intecol Glutamine , 15 sachets
    -9%

    Sakai Intecol Glutamiini, 15 annospussia

    Normaalihinta €13,00 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€1,24
    0,87 € / 1ud
  • Sakai Proapic Royal Jelly Extra 20Amp.
    -38%

    Sakai Proapic Royal Jelly Extra 20 ampullia.

    Normaalihinta €21,80 21,8 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €35,13
    Säästät: -€13,33
    21,8 € / 1ud
  •  
  • Sakai Collagen Complet 330Gr.
    -34%

    Sakai Collagen Complet 330 g.

    Normaalihinta €25,70 7,79 € / 100gr
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €38,79
    Säästät: -€13,09
    7,79 € / 100gr
  •  
  • Sakai Junior Cold Syrup 250Ml.
    -37%

    Sakai Junior Frio -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €10,90 4,36 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€6,30
    4,36 € / 100ml
  •  
  • Sakai White Clay Tube 100Ml.
    -27%

    Sakai Valkoinen savi, 100 ml:n putki.

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,20
    6,1 € / 100ml
  • Sakai Red Clay Tube 100Gr.
    -25%

    Sakai Punainen savi, 100 g:n putki.

    Normaalihinta €6,20 6,2 € / 100gr
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,10
    6,2 € / 100gr
  • Sakai Evening Primrose 100Pearls
    -39%

    Sakai Onagra 100 kapselia

    Normaalihinta €15,19 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €15,19 Normaalihinta €24,85
    Säästät: -€9,66
    0,15 € / 1ud
  •  
  • Sakai Cartilmare 110 Capsules
    -34%

    Sakai Cartilmare 110 kapselia

    Normaalihinta €26,70 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €40,52
    Säästät: -€13,82
    0,24 € / 1ud
  •  
  • Sakai Perfect Dermcap 30 Capsules
    -38%

    Sakai Perfect Dermcap 30 kapselia

    Normaalihinta €8,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €13,29
    Säästät: -€4,99
    0,28 € / 1ud
  •  
  • Sakai Silibex E+ 60 Capsules
    -38%

    Sakai Silibex E+ 60 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €24,60
    Säästät: -€9,30
    0,26 € / 1ud
  •  
  • Sakai Cirnol Ginkgo 30 Capsules
    -39%

    Sakai Cirnol Ginkgo 30 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €16,68
    Säästät: -€6,48
    0,34 € / 1ud
  • Sakai Vitexmin Femme 30 Capsules
    -37%

    Sakai Vitexmin Femme 30 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €13,56
    Säästät: -€4,96
    0,29 € / 1ud
  • Sakai Betaglucan Forte 30 Capsules
    -35%

    Sakai Betaglucano Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €20,70 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €31,88
    Säästät: -€11,18
    0,69 € / 1ud
  • Sakai Vitexmin K2+D3 60 Capsules
    -36%

    Sakai Vitexmin K2+D3 60 kapselia

    Normaalihinta €20,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €32,73
    Säästät: -€11,93
    0,35 € / 1ud
  • Sakai Arti-Q Uc Ii 30 Capsules
    -40%

    Sakai Arti-Q Uc Ii 30 kapselia

    Normaalihinta €26,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €43,53
    Säästät: -€17,23
    0,88 € / 1ud
  • Sakai Garlic 180 Pearls
    -36%

    Sakai Ajo 180 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €25,46
    Säästät: -€9,16
    0,09 € / 1ud
  •  
  • Sakai Omega 3 Dha 150Saccharides
    -29%

    Sakai Omega-3 DHA 150 kapselia

    Normaalihinta €31,20 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €43,80
    Säästät: -€12,60
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Sakai Omega 3 Dha 60Pearls
    -33%

    Sakai Omega-3 DHA 60 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €23,21
    Säästät: -€7,71
    0,26 € / 1ud
  • Sakai Evening Primrose 1000 90Springs
    -34%

    Sakai Onagra 1000, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €33,88
    Säästät: -€11,38
    0,25 € / 1ud
  • Sakai Black Cumin 60Saccharides
    -34%

    Sakai Comino Negro 60 helmiä

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €20,94
    Säästät: -€7,04
    0,23 € / 1ud
  • Sakai Artichoke 100 Tablets
    -38%

    Sakai Artisoka 100 tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €13,29
    Säästät: -€4,99
    0,08 € / 1ud
  • Sakai Fucus Seaweed , 100 tablets of 500 mg
    -10%

    Sakai Fucus-levä, 100 tablettia à 500 mg

    Normaalihinta €8,10 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€0,95
    0,08 € / 1ud
  • Sakai Horsetail 100 Tablets
    -38%

    Sakai Hevosenhäntä 100 tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €13,29
    Säästät: -€4,99
    0,08 € / 1ud
  • Sakai Passionflower 100 Tablets
    -35%

    Sakai Pasiflora 100 tablettia

    Normaalihinta €8,60 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €13,29
    Säästät: -€4,69
    0,09 € / 1ud
  • Sakai Milk Thistle 500 Mg , 90 tablets
    -7%

    Sakai Cardo Mariano 500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €9,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€0,69
    0,1 € / 1ud
  • Sakai Hawthorn 100 Tablets
    -33%

    Sakai Espino Blanco 100 tablettia

    Normaalihinta €10,40 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €15,56
    Säästät: -€5,16
    0,1 € / 1ud
  • Sakai Maca 90 Tablets
    -32%

    Sakai Maca 90 tablettia

    Normaalihinta €11,10 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€5,22
    0,12 € / 1ud
  • Saluvital Dolosprint Cream 100 Ml
    -5%

    Saluvital Dolosprint -voide 100 ml

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €24,63
    Säästät: -€1,23
    23,4 € / 100ml