Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Physalis Royal Jelly Forte 20Amp. Bio
    -17%

    Physalis Royal Jelly Forte 20 ampullia. Luomu

    Normaalihinta €20,70 20,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €24,91
    Säästät: -€4,21
    20,7 € / 1ud
  •  
  • Physalis Milk Thistle Forte 45 Tablets
    -41%

    Physalis Cardo Mariano Forte 45 tablettia

    Normaalihinta €13,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€9,26
    0,3 € / 1ud
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Feb (Fever) 50Ml.
    -39%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Feb (kuume) 50 ml.

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €22,64
    Säästät: -€8,94
    27,4 € / 100ml
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Cycle (Menstrual Cycle) 50Ml.
    -40%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Cycle (kuukautiskierto) 50 ml.

    Normaalihinta €13,60 27,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €22,64
    Säästät: -€9,04
    27,2 € / 100ml
  •  
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Epiderm (Skin) 50Ml.
    -5%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Epiderm (iho) 50 ml.

    Normaalihinta €16,40 32,8 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€0,86
    32,8 € / 100ml
  •  
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Desmodium 50Ml.
    -40%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Desmodium 50 ml.

    Normaalihinta €12,80 25,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €21,23
    Säästät: -€8,43
    25,6 € / 100ml
  •  
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Blackcurrant 50Ml.
    -14%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Mustaherukka 50 ml.

    Normaalihinta €13,00 26,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,12
    Säästät: -€2,12
    26,0 € / 100ml
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Artichoke 50Ml.
    -37%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Bio-artisokka 50 ml.

    Normaalihinta €12,40 24,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €19,73
    Säästät: -€7,33
    24,8 € / 100ml
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Artisan (Anti-inflammatory) 50Ml.
    -30%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Artisan (tulehdusta hillitsevä) 50 ml.

    Normaalihinta €15,85 31,7 € / 100ml
    Alennushinta €15,85 Normaalihinta €22,64
    Säästät: -€6,79
    31,7 € / 100ml
  •  
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Mix Memo 50Ml.
    -37%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Mix Memo 50 ml.

    Normaalihinta €14,30 28,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €22,64
    Säästät: -€8,34
    28,6 € / 100ml
  •  
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Horsetail 50Ml.
    -40%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Bio-hevosenhäntä 50 ml.

    Normaalihinta €10,50 21,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€6,97
    21,0 € / 100ml
  •  
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Ginkgo Biloba 50Ml.
    -10%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Ginkgo Biloba 50 ml.

    Normaalihinta €11,01 22,02 € / 100ml
    Alennushinta €11,01 Normaalihinta €12,23
    Säästät: -€1,22
    22,02 € / 100ml
  •  
  • Phytovit Carbovegment 60 kapselia
    -28%

    Phytovit Carbovegment 60 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €20,41
    Säästät: -€5,71
    0,25 € / 1ud
  • Phytovit Magnease, 60 kapselia
    -19%

    Phytovit Magnease, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,09 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €11,09 Normaalihinta €13,73
    Säästät: -€2,64
    0,18 € / 1ud
  • Phytovit Nutri Hepat , 60 tablets
    -10%

    Phytovit Nutri Hepat, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €28,23
    Säästät: -€2,73
    0,43 € / 1ud
  • Pharma Otc Dormital Melatonin 30Cap.
    -27%

    Pharma Otc Dormital Melatoniini 30 kapselia.

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€5,76
    0,51 € / 1ud
  • Pharma Otc Flexium Joint Cream 75Ml.
    -27%

    Pharma Otc Flexium Nivelvoide 75 ml.

    Normaalihinta €12,70 16,93 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,44
    Säästät: -€4,74
    16,93 € / 100ml
  • Pharma Otc Sonofin Night 30Cap.
    -27%

    Pharma Otc Sonofin Noche 30 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,34
    Säästät: -€6,84
    0,62 € / 1ud
  •  
  • Phytovit Flex-Soll Collagene 60 Capsules
    -25%

    Phytovit Flex-Soll Collagene 60 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €28,57
    Säästät: -€7,17
    0,36 € / 1ud
  •  
  • Phytovit Flex-Soll Collagene 20Sticks
    -26%

    Phytovit Flex-Soll Kollageeni 20 pussia

    Normaalihinta €26,90 1,35 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €36,30
    Säästät: -€9,40
    1,35 € / 1ud
  • Phytovit Nutri Hepat Supplement, 60 Tablets
    -22%

    Phytovit Nutri Hepat -ravintolisä, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,33 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,33 Normaalihinta €32,43
    Säästät: -€7,10
    0,42 € / 1ud
  • Phytovit Pqq + Mangostan 30 Capsules
    -25%

    Phytovit Pqq + Mangostan 30 Capsules

    Normaalihinta €47,50 1,58 € / 1ud
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €63,33
    Säästät: -€15,83
    1,58 € / 1ud
  • Pileje Dermobiane Solar 30 tablettia
    -5%

    Pileje Dermobiane Solar 30 tablettia

    Normaalihinta €17,75 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,75 Normaalihinta €18,68
    Säästät: -€0,93
    0,59 € / 1ud
  • Pileje D3 Biane 20 ml
    -24%

    Pileje D3 Biane 20 ml

    Normaalihinta €11,39 56,95 € / 100ml
    Alennushinta €11,39 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€3,51
    56,95 € / 100ml
  • Pileje Cbiane Acerola 20 purutablettia
    -30%

    Pileje Cbiane Acerola 20 purutablettia

    Normaalihinta €12,70 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €18,10
    Säästät: -€5,40
    0,64 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Ciprés-Echinacea 30 tablettia
    -50%

    Pileje Phytostandard Ciprés-Echinacea 30 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €28,80
    Säästät: -€14,40
    0,48 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Ginkgo 20Cap.
    -12%

    Pileje Phytostandard Ginkgo 20 kapselia.

    Normaalihinta €28,30 1,42 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €32,02
    Säästät: -€3,72
    1,42 € / 1ud
  • Pileje Azeol Spray 15 ml
    -27%

    Pileje Azeol -suihke 15 ml

    Normaalihinta €9,25 61,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,25 Normaalihinta €12,69
    Säästät: -€3,44
    61,67 € / 100ml
  • Pileje Immuchoc 15 tablettia
    -18%

    Pileje Immuchoc 15 tablettia

    Normaalihinta €19,60 1,31 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,82
    Säästät: -€4,22
    1,31 € / 1ud
  • Pileje Oligobiane Fecu 90 Capsules
    -5%

    Pileje Oligobiane Fecu 90 kapselia

    Normaalihinta €25,39 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,39 Normaalihinta €26,73
    Säästät: -€1,34
    0,28 € / 1ud