• Phytobiopole Phyto-Bipole Mix Memo 50Ml.
-37%

Phytobiopole Phyto-Bipole Mix Memo 50 ml.

SKU-koodiPH8413568013412
PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE MIX MEMO 50 ml on fytoterapeuttinen tuote, joka sisältää sekoitusta lääkekasvien uutteista. Se on tarkoitettu parantamaan muistia ja keskittymiskykyä sekä auttamaan optimaalisen kognitiivisen suorituskyvyn ylläpitämisessä. Tämä tuote on saatavana 50 ml:n pullossa, ja sitä voidaan käyttää ravintolisänä aivojen terveyden edistämiseksi.
Normaalihinta €14,30 28,6 € / 100ml
Alennushinta €14,30 Normaalihinta €22,64
Säästät: -€8,34
28,6 € / 100ml
Phytobiopole Phyto-Bipole Mix Memo 50Ml.
Phytobiopole Phyto-Bipole Mix Memo 50 ml.
Normaalihinta €14,30 28,6 € / 100ml
Alennushinta €14,30 Normaalihinta €22,64
Säästät: -€8,34
28,6 € / 100ml

 

 

PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE MIX MEMO 50 ml on fytoterapeuttinen tuote, jota käytetään muistin ja keskittymiskyvyn parantamiseen. Se sisältää sekoituksen lääkekasvien uutteita, joilla on todistetusti aivoille ja hermostolle hyödyllisiä ominaisuuksia. Tämä tuote voi olla hyödyllinen opiskelijoille, ikääntyneille tai kaikille, jotka haluavat parantaa kognitiivisia kykyjään. Suositeltava annostus on 10 tippaa laimennettuna veteen tai mehuun kahdesti päivässä. On tärkeää huomata, että tätä tuotetta ei tule käyttää tasapainoisen ruokavalion ja terveellisten elämäntapojen korvikkeena.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.