Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Pinisan Perfect Line Dren 250 ml.
    -24%

    Pinisan Perfect Line Dren 250 ml.

    Normaalihinta €12,20 4,88 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,97
    Säästät: -€3,77
    4,88 € / 100ml
  •  
  • Pinisan Hormo Balance Pinisan 2, 10 A.
    -38%

    Pinisan Hormo Balance Pinisan 2, 10 A.

    Normaalihinta €18,20 18,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €29,21
    Säästät: -€11,01
    18,2 € / 1ud
  • Pinisan Totalslim 30 kapselia
    -36%

    Pinisan Totalslim 30 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,96
    Säästät: -€10,86
    0,64 € / 1ud
  • Pinisan Vitalfeme 30 kapselia
    -18%

    Pinisan Vitalfeme 30 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €20,94
    Säästät: -€3,84
    0,57 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Garcinia Complex, 60 kapselia
    -5%

    Pinisan Garcinia Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,72 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,72 Normaalihinta €17,69
    Säästät: -€0,97
    0,28 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Pinituss -siirappi 250 ml.
    -20%

    Pinisan Pinituss -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,15
    Säästät: -€3,05
    4,84 € / 100ml
  •  
  • Pinisan Drenaje Complex 500 ml.
    -35%

    Pinisan Drenaje Complex 500 ml.

    Normaalihinta €19,40 3,88 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €29,96
    Säästät: -€10,56
    3,88 € / 100ml
  • Pinisan Energisan 15 ampullia
    -35%

    Pinisan Energisan 15 ampullia

    Normaalihinta €14,70 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€8,09
    0,98 € / 1ud
  • Pinisan Relax Line Fitomelato Retard 30 kapselia
    -5%

    Pinisan Relax Line Fitomelato Retard 30 kapselia

    Normaalihinta €9,73 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,73 Normaalihinta €10,24
    Säästät: -€0,51
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Energisan Diver 15 ampullia
    -36%

    Pinisan Energisan Diver 15 ampullia

    Normaalihinta €12,60 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €19,77
    Säästät: -€7,17
    0,84 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Poliar Gesic Artiline 30 kapselia
    -14%

    Pinisan Poliar Gesic Artiline 30 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,18
    Säästät: -€2,88
    0,58 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Perfect Line Diur 30 kapselia
    -33%

    Pinisan Perfect Line Diur 30 kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,26
    Säästät: -€4,76
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Luomu-aloe vera -mehu 1 l.
    -23%

    Pinisan Luomu-aloe vera -mehu 1 l.

    Normaalihinta €24,99 2,5 € / 100ml
    Alennushinta €24,99 Normaalihinta €32,35
    Säästät: -€7,36
    2,5 € / 100ml
  • Pinisan Kuningatarhyytelö aikuisille, 15 ampullia
    -36%

    Pinisan Kuningatarhyytelö aikuisille, 15 ampullia

    Normaalihinta €14,50 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€8,29
    0,97 € / 1ud
  • Pinisan Activamente, 15 ampullia
    -10%

    Pinisan Activamente, 15 ampullia

    Normaalihinta €14,50 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,15
    Säästät: -€1,65
    0,97 € / 1ud
  • Pinisan Pinicir Plus 15Vials
    -25%

    Pinisan Pinicir Plus 15 ampullia

    Normaalihinta €17,60 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €23,61
    Säästät: -€6,01
    1,17 € / 1ud
  • Pinisan Perfect Line Litteä vatsa, 30 kapselia
    -7%

    Pinisan Perfect Line Litteä vatsa, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€0,96
    0,41 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Artisokka, 30 kapselia
    -7%

    Pinisan Fitopremium Artisokka, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€0,69
    0,3 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Fitopremium Hevosenhäntä, 30 kapselia
    -8%

    Pinisan Fitopremium Hevosenhäntä, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,00 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,74
    Säästät: -€0,74
    0,27 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Mineraline Magnesium 60 kapselia
    -5%

    Pinisan Mineraline Magnesium 60 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€0,80
    0,25 € / 1ud
  • Pinisan Mineraline Zincum 60 kapselia
    -24%

    Pinisan Mineraline Zincum 60 kapselia

    Normaalihinta €13,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €17,78
    Säästät: -€4,18
    0,23 € / 1ud
  • Pinisan Farimpol Fresh 30Sniffles for Sucking
    -23%

    Pinisan Farimpol Fresh 30 imutablettia

    Normaalihinta €9,17 9,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,17 Normaalihinta €11,86
    Säästät: -€2,69
    9,17 € / 1ud
  • Pinisan Dormiflash -suihke 30 ml.
    -26%

    Pinisan Dormiflash -suihke 30 ml.

    Normaalihinta €13,60 45,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €18,30
    Säästät: -€4,70
    45,33 € / 100ml
  • Pinisan Multi Vitamin Junior 250 ml.
    -30%

    Pinisan Multi Vitamin Junior 250 ml.

    Normaalihinta €12,59 5,04 € / 100ml
    Alennushinta €12,59 Normaalihinta €17,99
    Säästät: -€5,40
    5,04 € / 100ml
  • Pinisan Perfect Line Ansi Plus 30 kapselia
    -23%

    Pinisan Perfect Line Ansi Plus 30 kapselia

    Normaalihinta €11,40 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €14,74
    Säästät: -€3,34
    0,38 € / 1ud
  • Pinisan Griffonia Complex 30 Capsules
    -9%

    Pinisan Griffonia Complex 30 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €20,35
    Säästät: -€1,85
    0,62 € / 1ud
  • Pinisan Defensdrink 28 pussia à 10 ml.
    -24%

    Pinisan Defensdrink 28 pussia à 10 ml.

    Normaalihinta €18,70 187,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €24,51
    Säästät: -€5,81
    187,0 € / 100ml
  • Pirinherbsan Fortepil 10Amp
    -10%

    Pirinherbsan Fortepil 10 ampullia

    Normaalihinta €35,69 35,69 € / 1ud
    Alennushinta €35,69 Normaalihinta €39,66
    Säästät: -€3,97
    35,69 € / 1ud
  • Pirinherbsan Fortepil Plus 10Amp.
    -14%

    Pirinherbsan Fortepil Plus 10 ampullia.

    Normaalihinta €35,57 35,57 € / 1ud
    Alennushinta €35,57 Normaalihinta €41,60
    Säästät: -€6,03
    35,57 € / 1ud
  • Plantapol Royal Jelly Fresh 20Gr. (Refrigerated)
    -33%

    Plantapol Tuore kuningatarhyytelö 20 g (säilytetään jääkaapissa)

    Normaalihinta €11,70 58,5 € / 100gr
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€5,70
    58,5 € / 100gr