Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Physalis Essence of Eucalyptus Radiata 10Ml. Bio
    -34%

    Physalis Radiata-eukalyptuksen eteerinen öljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €7,50 75,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,29
    Säästät: -€3,79
    75,0 € / 100ml
  •  
  • Physalis Ginger Essence 10Ml. Bio
    -37%

    Physalis-inkivääriuute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €14,90 149,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €23,71
    Säästät: -€8,81
    149,0 € / 100ml
  • Physalis Laurel Essence 10Ml. Bio
    -33%

    Physalis Laurel-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,21 132,1 € / 100ml
    Alennushinta €13,21 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€6,65
    132,1 € / 100ml
  • Physalis Marjoram Essence 10Ml. Bio
    -43%

    Physalis-marjapuu, meirami-uute, 10 ml, luomu

    Normaalihinta €12,20 122,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €21,29
    Säästät: -€9,09
    122,0 € / 100ml
  •  
  • Physalis Myrtle Essence 10Ml. Bio
    -38%

    Physalis Myrtti-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €9,70 97,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €15,71
    Säästät: -€6,01
    97,0 € / 100ml
  •  
  • Physalis Neroli Essence 10Ml. Bio
    -40%

    Physalis Neroli-tuoksuöljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,40 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €22,24
    Säästät: -€8,84
    134,0 € / 100ml
  •  
  • Physalis Niaouli Essence 10Ml. Bio
    -36%

    Physalis Niaouli-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €6,30 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €9,86
    Säästät: -€3,56
    63,0 € / 100ml
  • Physalis Oregano Essence 10Ml. Bio
    -8%

    Physalis Oregano-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €11,50 115,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€0,95
    115,0 € / 100ml
  • Physalis Palmarosa Essence 10Ml. Bio
    -23%

    Physalis Palmarosa-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €7,60 76,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,86
    Säästät: -€2,26
    76,0 € / 100ml
  •  
  • Physalis Petitgrain Essence 10Ml. Bio
    -14%

    Physalis Petitgrain-eteerinen öljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €8,50 85,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€1,40
    85,0 € / 100ml
  •  
  • Physalis Ravintsara Essence 10Ml. Bio
    -41%

    Physalis Ravintsara-eteerinen öljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €8,60 86,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €14,67
    Säästät: -€6,07
    86,0 € / 100ml
  •  
  • Physalis Rose Essential Oil Bio 5% , 10 ml
    -14%

    Physalis Luomuruusuöljy 5 %, 10 ml

    Normaalihinta €23,10 231,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €26,83
    Säästät: -€3,73
    231,0 € / 100ml
  •  
  • Physalis Helichrysum Essence 5Ml. Bio
    -13%

    Physalis Helikris-uute 5 ml. Luomu

    Normaalihinta €29,70 594,0 € / 100ml
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €34,00
    Säästät: -€4,30
    594,0 € / 100ml
  • Physalis Thyme Linalol Essence 10Ml. Bio
    -28%

    Physalis Linalol-timjamiuute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €15,40 154,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€6,10
    154,0 € / 100ml
  • Physalis Essence of Incense 10Ml. Bio
    -24%

    Physalis-tuoksuesanssi 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €8,40 84,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€2,60
    84,0 € / 100ml
  • Physalis Wintergreen Essence (Wintergreen) 10Ml. Bio
    -16%

    Physalis Wintergreen-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €9,20 92,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,80
    92,0 € / 100ml
  • Physalis Propolis Forte 30 Tablets Bio
    -41%

    Physalis Propolis Forte 30 luomutablettia

    Normaalihinta €13,50 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€9,36
    0,45 € / 1ud
  • Physalis Arnica Vegetable Oil 100Ml. Bio
    -41%

    Physalis Arnica kasviöljy 100 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€9,36
    13,5 € / 100ml
  •  
  • Physalis Hypericum Vegetable Oil 100Ml. Bio
    -33%

    Physalis Hiperico kasviöljy 100 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,80 13,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €20,71
    Säästät: -€6,91
    13,8 € / 100ml
  •  
  • Physalis Coconut Oil 250Ml. Bio
    -41%

    Physalis-kookosöljy 250 ml, luomu

    Normaalihinta €13,50 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€9,36
    5,4 € / 100ml
  • Physalis Ultrasonic Diffuser Drop C White
    -8%

    Physalis Drop C -ultraäänidiffuusori, valkoinen

    Normaalihinta €29,50 29,5 € / 1ud
    Alennushinta €29,50 Normaalihinta €32,00
    Säästät: -€2,50
    29,5 € / 1ud
  • Physalis Chlorella , 200 tablets
    -10%

    Physalis Chlorella, 200 tablettia

    Normaalihinta €16,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €18,80
    Säästät: -€1,90
    0,08 € / 1ud
  • Physalis Dormiplex 75Ml. Bio
    -40%

    Physalis Dormiplex 75 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,80 18,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€9,06
    18,4 € / 100ml
  • Physalis Hepaplex 75Ml. Bio
    -34%

    Physalis Hepaplex 75 ml. Luomu

    Normaalihinta €15,20 20,27 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,66
    20,27 € / 100ml
  • Physalis Menoplex 75Ml. Bio
    -34%

    Physalis Menoplex 75 ml. Luomu

    Normaalihinta €15,20 20,27 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,66
    20,27 € / 100ml
  • Physalis Proman Forte 30 Tablets
    -16%

    Physalis Proman Forte 30 tablettia

    Normaalihinta €20,20 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€3,80
    0,67 € / 1ud
  • Physalis Glucose Control 30 Tablets
    -10%

    Physalis Glucose Control 30 tablettia

    Normaalihinta €16,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €18,42
    Säästät: -€1,82
    0,55 € / 1ud
  • Physalis Erpe Stop Lips Roll-On 10Ml. Bio
    -33%

    Physalis Erpe Stop huulivoide, roll-on, 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €11,40 114,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,14
    Säästät: -€5,74
    114,0 € / 100ml
  • Physalis Insect Bite Post Bite Roll-On 10Ml. Bio
    -30%

    Physalis Insect Bite -rullatuote pistokohdan hoitoon, 10 ml. Luonnonmukainen

    Normaalihinta €12,00 120,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,14
    Säästät: -€5,14
    120,0 € / 100ml
  • Physalis No Stress Roll-On 10Ml. Bio
    -9%

    Physalis No Stress Roll-On 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €12,70 127,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€1,30
    127,0 € / 100ml