Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Infutisa Adellax Gentle Infusion 25Pouches
    -16%

    Infutisa Adellax Suave -yrttitee, 25 pussia

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,29
    Säästät: -€0,69
    3,6 € / 1ud
  •  
  • Infutisa Reganisment Infusion 25Pouches
    -10%

    Infutisa Reganisment -infuusio, 25 pussia

    Normaalihinta €3,51 3,51 € / 1ud
    Alennushinta €3,51 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€0,39
    3,51 € / 1ud
  • Infutisa Fennel 25Sachets Bio
    -5%

    Infutisa Hinojo 25 pussia, luomua

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,37
    Säästät: -€0,17
    3,2 € / 1ud
  • Infutisa Camomile 25Sachets Bio
    -8%

    Infutisa Manzanilla 25 luomupussia

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,05
    Säästät: -€0,25
    2,8 € / 1ud
  •  
  • Infutisa Pennyroyal Mint 25Sachets Bio
    -8%

    Infutisa Menta Poleo 25 luomupussia

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,05
    Säästät: -€0,25
    2,8 € / 1ud
  •  
  • Infutisa Rooibos 25Sachets Bio
    -5%

    Infutisa Rooibos 25 pussia, luomua

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,19
    3,6 € / 1ud
  •  
  • Infutisa Green Tea 25Pouches Bio
    -5%

    Infutisa Vihreä tee, 25 pussia, luomu

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 1ud
  • Infutisa Thyme 25Sachets Bio
    -12%

    Infutisa Timjami 25 pussia, luomu

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,28
    Säästät: -€0,38
    2,9 € / 1ud
  • Internature Esbelture Forte 60 Capsules
    -33%

    Internature Esbelture Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €23,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €34,93
    Säästät: -€11,53
    0,39 € / 1ud
  •  
  • Inovance Candi 5 30Comp+30 Capsules
    -32%

    Inovance Candi 5, 30 tablettia + 30 kapselia

    Normaalihinta €26,10 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €38,19
    Säästät: -€12,09
    0,87 € / 1ud
  •  
  • Inovance Memovance 30Comp+30Pearls.
    -33%

    Inovance Memovance 30 kapselia + 30 helmiä.

    Normaalihinta €24,61 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €24,61 Normaalihinta €37,00
    Säästät: -€12,39
    0,82 € / 1ud
  •  
  • Irisana Relaxing Mask With Flax Seeds And Lavender.
    -18%

    Irisana rentouttava silmänaamio, jossa on pellavansiemeniä ja laventelia.

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€2,40
    10,8 € / 1ud
  •  
  • Irati Organic Herbal Ointment Bio 50Ml.
    -30%

    Irati Organic Luomuyrttivoide 50 ml.

    Normaalihinta €14,00 28,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €20,03
    Säästät: -€6,03
    28,0 € / 100ml
  • Irisana Rose Hip Oil Pure Roll-On 15Ml. Na01
    -30%

    Irisana Rosa Mosqueta -puhdas öljy, roll-on, 15 ml. Na01

    Normaalihinta €14,90 99,33 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €21,43
    Säästät: -€6,53
    99,33 € / 100ml
  • Irisana Rose Hip Oil Pure 10Monodosis 2Ml. Na02
    -28%

    Irisana Rosa Mosqueta -puhdas öljy, 10 yksittäispakkausta à 2 ml. Na02

    Normaalihinta €12,30 615,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €17,14
    Säästät: -€4,84
    615,0 € / 100ml
  • Ph-Quirogel Roll-On 50Ml.
    -9%

    Ph-Quirogel Roll-On 50 ml.

    Normaalihinta €12,10 24,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€1,27
    24,2 € / 100ml
  • Ph-Quirogel Massage Gel 500Ml.
    -21%

    Ph-Quirogel -hierontageeli 500 ml.

    Normaalihinta €65,90 13,18 € / 100ml
    Alennushinta €65,90 Normaalihinta €83,69
    Säästät: -€17,79
    13,18 € / 100ml
  • Ph-Quirogel Massage Gel 1Kg.
    -9%

    Ph-Quirogel-hierontageeli 1 kg.

    Normaalihinta €97,70 9,77 € / 100gr
    Alennushinta €97,70 Normaalihinta €107,29
    Säästät: -€9,59
    9,77 € / 100gr
  •  
  • Izalo Izalinea , 60 capsules
    -1%

    Izalo Izalinea, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,88 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,88 Normaalihinta €28,16
    Säästät: -€0,28
    0,46 € / 1ud
  •  
  • Jellybell Sal Salys-90 06 Ks 90 Tablets
    -23%

    Jellybell Sal Salys-90 06 Ks 90 tablettia

    Normaalihinta €19,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,81
    Säästät: -€5,71
    0,21 € / 1ud
  • Jellybell Sal Salys 11 Si , 90 tablets
    -7%

    Jellybell Sal Salys 11 Si, 90 tablettia

    Normaalihinta €19,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €20,63
    Säästät: -€1,53
    0,21 € / 1ud
  • Jellybell Sweet Almond Oil 250ml.
    -35%

    Jellybell makeamanteliöljy 250 ml.

    Normaalihinta €6,10 2,44 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,43
    Säästät: -€3,33
    2,44 € / 100ml
  • Jellybell Megapoliporus-C , 60 capsules
    -7%

    Jellybell Megapoliporus-C, 60 kapselia

    Normaalihinta €44,80 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €44,80 Normaalihinta €48,42
    Säästät: -€3,62
    0,75 € / 1ud
  • Josenea Peppermint 25Gr Bag.
    -26%

    Josenea-minttu, 25 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,10 12,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,17
    Säästät: -€1,07
    12,4 € / 100gr
  • Josenea Josenea Kalma Infusions Bio 20Sbrs.
    -26%

    Josenea Josenea Kalma Luomuyrttiteet, 20 pussia.

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,89
    Säästät: -€1,29
    3,6 € / 1ud
  • Josenea Josenea Gastrika Infusions Bio 20Sbrs.
    -30%

    Josenea Josenea Gastrika Luomuteet 20 pussia.

    Normaalihinta €3,42 3,42 € / 1ud
    Alennushinta €3,42 Normaalihinta €4,89
    Säästät: -€1,47
    3,42 € / 1ud
  • Josenea Manzanilla Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Manzanilla -pussi, 10 Sbrs.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Manzanilla Tin 20Sbrs.
    -24%

    Josenea Manzanilla -tölkki, 20 Sbrs.

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,63
    11,2 € / 1ud
  • Josenea Melissa Bag 25Gr.
    -29%

    Josenea Melisa -pussi, 25 g.

    Normaalihinta €3,10 12,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,34
    Säästät: -€1,24
    12,4 € / 100gr
  • Josenea Mint Piperita Bag 25Gr.
    -26%

    Josenea Mint Piperita Bag 25Gr.

    Normaalihinta €3,20 12,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,34
    Säästät: -€1,14
    12,8 € / 100gr