Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Josenea Pennyroyal Mint Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Menta Poleo -pussi, 50 g.

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    7,8 € / 100gr
  •  
  • Josenea Pennyroyal Mint Bag 10Sbrs.
    -25%

    Josenea Menta Poleo -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,43
    4,4 € / 1ud
  • Josenea Tila Bag 25Gr.
    -27%

    Josenea Tila -pussi, 25 g.

    Normaalihinta €3,90 15,6 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    15,6 € / 100gr
  • Josenea Tila Bag 10Sbrs.
    -16%

    Josenea Tila -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,14
    Säästät: -€0,84
    4,3 € / 1ud
  •  
  • Josenea Thyme Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea-timjami, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €4,40 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,99
    Säästät: -€1,59
    8,8 € / 100gr
  •  
  • Josenea Black Tea With Cinnamon Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Te Negro Con Canela, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    7,8 € / 100gr
  •  
  • Josenea Black Tea With Cinnamon Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Te Negro Con Canela, 10 pussia.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea White Tea Bag 25Gr.
    -27%

    Josenea Te Blanco -pussi, 25 g.

    Normaalihinta €5,50 22,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€2,00
    22,0 € / 100gr
  • Josenea Fruits Of The Forest Tin 20Sbrs.
    -24%

    Josenea Metsämarjat, tölkki, 20 Sbrs.

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,63
    11,2 € / 1ud
  •  
  • Josenea Green Tea Jasmine Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Te Verde Jazmin -pussi, 50 g.

    Normaalihinta €4,40 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €6,01
    Säästät: -€1,61
    8,8 € / 100gr
  •  
  • Josenea Black Tea Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Te Negro -pussi, 50 g.

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    7,8 € / 100gr
  •  
  • Josenea Black Tea Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Te Negro -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  •  
  • Josenea Black Tea Tin 20Sbrs.
    -26%

    Josenea Te Negro, 20 Sbrs:n tölkki.

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,83
    11,0 € / 1ud
  • Josenea Green Tea Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Te Verde -pussi, 50 g.

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    7,8 € / 100gr
  • Josenea Green Tea Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Vihreä tee, 10 pussia.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Green Tea Tin 20Sbrs.
    -24%

    Josenea Te Verde, 20 kpl:n tölkki.

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,63
    11,2 € / 1ud
  • Josenea Aniseed Chamomile Liquorice Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Anis-manzanilla-lakritsi, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    7,8 € / 100gr
  • Josenea Aniseed Chamomile Liquorice Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Anis Manzanilla Regaliz -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  •  
  • Josenea Aniseed Chamomile Liquorice Tin 20Sbrs.
    -26%

    Josenea Anis, Manzanilla, lakritsi, tölkki, 20 kpl.

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,83
    11,0 € / 1ud
  •  
  • Josenea Aniseed Mint Liquorice Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Anis-minttu-lakritsi, pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Melissa Melissa Tila Cinnamon Bag 25Gr.
    -27%

    Josenea Melisa Tila Kaneli Pussi 25 g

    Normaalihinta €3,90 15,6 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    15,6 € / 100gr
  • Josenea Melissa Melissa Tila Cinnamon Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Melisa Tila Canela -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Melissa Melissa Tila Cinnamon Tin 20Sbrs.
    -24%

    Josenea Melisa Tila Canela -tölkki, 20 kpl.

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,63
    11,2 € / 1ud
  • Josenea Nettle Nettle Lemon Balm Bag 25Gr.
    -27%

    Josenea Ortiga Hierbaluisa, 25 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,90 15,6 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    15,6 € / 100gr
  • Josenea Nettle Nettle Lemon Balm Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Ortiga Hierbaluisa, pussi, 10 Sbrs.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Nettle Nettle Lemon Balm Tin 20Sbrs.
    -24%

    Josenea Ortiga Hierbaluisa, tölkki, 20 kpl.

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,63
    11,2 € / 1ud
  • Josenea Thyme Echinacea Hyssop Bag 50Gr.
    -26%

    Josenea: timjami, echinacea, yrtti – 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €5,20 10,4 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €7,07
    Säästät: -€1,87
    10,4 € / 100gr
  • Josenea Thyme Echinacea Hyssop Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea: timjami, echinacea, yrtti, pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Red Tea Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Te Rojo -pussi, 50 g.

    Normaalihinta €4,40 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,99
    Säästät: -€1,59
    8,8 € / 100gr
  • Josenea Red Tea Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Te Rojo -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud