• Ph-Quirogel Roll-On 50Ml.
-9%

Ph-Quirogel Roll-On 50 ml.

SKU-koodiIS8437010479014
50 ml:n PH-QUIROGEL-roll-on on aromaterapiatuote, joka sisältää eteerisiä ja kasviperäisiä öljyjä hierontaan. Se tarjoaa helpotusta ja rentoutusta paikallisesti levitettynä. Se sopii erinomaisesti lihaskipujen ja jännitysten lievittämiseen ja tuo mukanaan hyvinvoinnin tunteen.
Normaalihinta €12,10 24,2 € / 100ml
Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,37
Säästät: -€1,27
24,2 € / 100ml
Ph-Quirogel Roll-On 50Ml.
Ph-Quirogel Roll-On 50 ml.
Normaalihinta €12,10 24,2 € / 100ml
Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,37
Säästät: -€1,27
24,2 € / 100ml

 

 
50 ml:n PH-QUIROGEL-roll-on on tuote, jota käytetään aromaterapiassa ja hieronnassa. Se sisältää eteerisiä ja kasviöljyjä, joilla on terapeuttisia vaikutuksia. Sitä käytetään lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen, mielen ja kehon rentouttamiseen sekä verenkierron parantamiseen. Roll-on-muoto helpottaa tuotteen levittämistä suoraan iholle, jolloin sen ominaisuudet imeytyvät nopeasti ja tehokkaasti. Tuote on luonnollinen ja turvallinen päivittäiseen käyttöön.

Käyttöohjeet

PH-QUIROGEL 50 ml:n roll-on-tuotetta käytetään levittämällä pieni määrä tuotetta iholle ja hieromalla sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Sitä suositellaan käytettäväksi kipualueille tai paikkoihin, joissa halutaan rentouttavaa tai virkistävää vaikutusta.