Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Ghf Bilberry 500Mg. 100 Tablets
    -7%

    Ghf Arandano 500 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €4,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,35
    0,05 € / 1ud
  •  
  • Ghf Passionflower 500Mg. 100 Tablets
    -8%

    Ghf Pasiflora 500 mg. 100 tablettia

    Normaalihinta €3,80 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,11
    Säästät: -€0,31
    0,04 € / 1ud
  • Ghf Alfalfa 700Mg. 100 Tablets
    -8%

    Ghf Alfalfa 700 mg. 100 tablettia

    Normaalihinta €2,70 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,25
    0,03 € / 1ud
  • Ghf Melatonin 650Mg 60 Capsules
    -29%

    Ghf Melatoniini 650 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €14,79
    Säästät: -€4,29
    0,18 € / 1ud
  •  
  • Ghf Valerian 440Mg. 60Pearls
    -10%

    Ghf Valeriana 440 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €5,89 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,89 Normaalihinta €6,54
    Säästät: -€0,65
    0,1 € / 1ud
  •  
  • Ghf Hair Skin & Nails 522Mg. 60 Capsules
    -9%

    Ghf Hiukset, iho ja kynnet 522 mg. 60 kapselia

    Normaalihinta €4,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,37
    Säästät: -€0,47
    0,08 € / 1ud
  •  
  • Granero S Alfalfa Forte , 200 capsules of 400 mg
    -5%

    Granero S Alfalfa Forte, 200 kapselia à 400 mg

    Normaalihinta €12,30 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€0,65
    0,06 € / 1ud
  • Granero S Vitagran C , 120 tablets
    -7%

    Granero S Vitagran C, 120 tablettia

    Normaalihinta €11,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€0,82
    0,09 € / 1ud
  • Granero S Peloforte , 100 capsules of 490 mg
    -7%

    Granero S Peloforte, 100 kapselia à 490 mg

    Normaalihinta €18,40 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,89
    Säästät: -€1,49
    0,18 € / 1ud
  •  
  • Granero Rosemary Essential Oil , 12 ml
    -34%

    Granero Rosmariinin eteerinen öljy, 12 ml

    Normaalihinta €5,90 49,17 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,89
    Säästät: -€2,99
    49,17 € / 100ml
  •  
  • Gsn Digestif 50 Tabletsx1180Mg. (New Formula)
    -5%

    Gsn Digestif 50 tablettia à 1180 mg (uusi koostumus)

    Normaalihinta €9,20 9,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€0,48
    9,2 € / 1ud
  •  
  • Gsn Iron 60 Tablets
    -15%

    Gsn Hierro 60 tablettia

    Normaalihinta €6,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,73
    Säästät: -€1,13
    0,11 € / 1ud
  •  
  • Gsn Melatonin 1Mg Complex With Passionflower 120 Tablets
    -8%

    Gsn Melatoniini 1 mg -kompleksi, jossa on passifloraa, 120 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€0,84
    0,08 € / 1ud
  • Hay Max Hay Max Pure Allergy Balm 5Ml.
    -8%

    Hay Max Hay Max Puro -allergiaa lievittävä balsami 5 ml.

    Normaalihinta €14,40 288,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €15,73
    Säästät: -€1,33
    288,0 € / 100ml
  • Hawa Pharma Hawa Normacol 60 Capsules
    -25%

    Hawa Pharma Hawa Normacol 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €32,07
    Säästät: -€8,07
    0,4 € / 1ud
  • Hawlik Auricularia Pure Extract 60Vcaps.
    -14%

    Hawlik Auricularia - puhdas uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €28,90 28,9 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €33,80
    Säästät: -€4,90
    28,9 € / 1ud
  • Hawlik Maitake Pure Extract 60Vcaps.
    -37%

    Hawlik Maitake -puhdas uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €28,80 28,8 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €45,87
    Säästät: -€17,07
    28,8 € / 1ud
  • Hawlik Polypore Umbellate Pure Extract 60Vcaps.
    -19%

    Hawlik-polyporo-uute, puhdas, 60 kapselia.

    Normaalihinta €26,90 26,9 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €33,20
    Säästät: -€6,30
    26,9 € / 1ud
  •  
  • Hawlik Coprinus Pure Extract 60Vcaps.
    -19%

    Hawlik Coprinus -puhdas uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €30,60 30,6 € / 1ud
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €37,90
    Säästät: -€7,30
    30,6 € / 1ud
  •  
  • Hawlik Immune 120V Capsules
    -18%

    Hawlik Inmune 120V -kapselit

    Normaalihinta €49,30 49,3 € / 1ud
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €59,90
    Säästät: -€10,60
    49,3 € / 1ud
  • Health Aid Vit A 5000Ui With Vit D 400Ui 100Cap.
    -24%

    Health Aid Vit A 5000 IU ja Vit D 400 IU, 100 kapselia.

    Normaalihinta €13,90 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,40
    Säästät: -€4,50
    0,14 € / 1ud
  • Health Aid Psyllium Husk Fibre 300Gr.
    -23%

    Health Aid Psylliumkuitujauhe 300 g.

    Normaalihinta €28,20 9,4 € / 100gr
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€8,60
    9,4 € / 100gr
  • Health Aid Feverfew (Feverfew) 60Comp.
    -8%

    Health Aid Matricaria (Feverfew) 60 tablettia

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,16
    Säästät: -€1,16
    14,0 € / 1ud
  • Health Aid Cranprobio 30Vcap.
    -17%

    Health Aid Cranprobio 30 kapselia.

    Normaalihinta €25,50 25,5 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€5,30
    25,5 € / 1ud
  • Herboplanet Dispepsol 60 Tablets
    -26%

    Herboplanet Dispepsol 60 tablettia

    Normaalihinta €24,94 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €24,94 Normaalihinta €33,50
    Säästät: -€8,56
    0,42 € / 1ud
  • Herboplanet Qsa Anice Stellato Drops 10Ml.
    -24%

    Herboplanet Qsa Anice Stellato -tipat, 10 ml.

    Normaalihinta €24,70 247,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €32,40
    Säästät: -€7,70
    247,0 € / 100ml
  • Herboplanet Qsa Lavender Drops 10Ml.
    -29%

    Herboplanet Qsa Laventeli-tipat 10 ml.

    Normaalihinta €23,00 230,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €32,40
    Säästät: -€9,40
    230,0 € / 100ml
  • Herboplanet Ulce-Gel 40Ml.
    -24%

    Herboplanet Ulce-Gel 40 ml.

    Normaalihinta €23,40 58,5 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €30,79
    Säästät: -€7,39
    58,5 € / 100ml
  • Herboplanet Hs 211 Tamaris Tablets Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Hs 211 Tamaris Tabletit, tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€8,55
    42,0 € / 100ml
  • Herboplanet Hs 310 Viburnum Tablets 50Ml.
    -19%

    Herboplanet Hs 310 Viburnum tabletit 50 ml.

    Normaalihinta €23,90 47,8 € / 100ml
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€5,65
    47,8 € / 100ml