Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Herbaldi Herb Cilantro 70Gr.
    -35%

    Herbaldi-korianteri 70 g.

    Normaalihinta €2,00 2,86 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€1,10
    2,86 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Black Tea 90Gr.
    -37%

    Herbaldi musta tee 90 g.

    Normaalihinta €2,60 2,89 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€1,55
    2,89 € / 100gr
  • Herbaldi Green Tea Ceylon 1Kg.
    -9%

    Herbaldi Ceilan-vihreä tee, 1 kg.

    Normaalihinta €22,30 2,23 € / 100gr
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €24,47
    Säästät: -€2,17
    2,23 € / 100gr
  • Herbaldi Herba Cominos 100Gr.
    -17%

    Herbaldi-yrtti, kumina, 100 g.

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 100gr
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,83
    Säästät: -€0,83
    4,0 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Curcuma Powder 1Kg.
    -10%

    Herbaldi-kurkumajauhe 1 kg.

    Normaalihinta €23,50 2,35 € / 100gr
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€2,61
    2,35 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Cat's Claw Herb 50Gr.
    -37%

    Herbaldi Kissan kynsi -yrtti 50 g.

    Normaalihinta €2,50 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,97
    Säästät: -€1,47
    5,0 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Herb Bean Pods 40Gr.
    -39%

    Herbaldi-yrtti, pavunpalkoja 40 g.

    Normaalihinta €1,90 4,75 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€1,20
    4,75 € / 100gr
  • Herbaldi Hibiscus Flower (Hibiscus) 1 kg
    -25%

    Herbaldi Jamaikan kukka (hibiskus) 1 kg

    Normaalihinta €28,60 2,86 € / 100gr
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €37,94
    Säästät: -€9,34
    2,86 € / 100gr
  • Herbaldi Curcuma Powder 100Gr.
    -38%

    Herbaldi-kurkumajauhe 100 g.

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,67
    Säästät: -€1,77
    2,9 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Herb Sage Leaf Crushed 1Kg.
    -19%

    Herbaldi-salvia, hienonnettu lehti, 1 kg.

    Normaalihinta €21,70 2,17 € / 100gr
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €26,71
    Säästät: -€5,01
    2,17 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Herba Angelica Root Crushed 50Gr.
    -33%

    Herbaldi: Angeliikan juuren jauhe, 50 g.

    Normaalihinta €2,90 5,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,31
    Säästät: -€1,41
    5,8 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Herbal Herb Birch Leaf Crushed 40Gr.
    -39%

    Herbaldi-koivunlehti, hienonnettu, 40 g.

    Normaalihinta €1,90 4,75 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€1,20
    4,75 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Birdseed 120Gr.
    -37%

    Herbaldi-kanan siemenet 120 g.

    Normaalihinta €2,40 2,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€1,39
    2,0 € / 100gr
  • Herbaldi Pennyroyal Peppermint 50Gr.
    -36%

    Herbaldi-yrtti: poleo ja minttu, 50 g.

    Normaalihinta €2,10 4,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,28
    Säästät: -€1,18
    4,2 € / 100gr
  • Herbaldi Sarsaparilla Herb Root 100Gr.
    -28%

    Herbaldi-sarparilla-juuri 100 g.

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,28
    Säästät: -€2,28
    6,0 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Rosemary Leaf 1Kg.
    -14%

    Herbaldi-romero-lehtiä 1 kg.

    Normaalihinta €14,50 1,45 € / 100gr
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€2,34
    1,45 € / 100gr
  • Herbaldi Fucus Seaweed Crushed 100Gr.
    -34%

    Herbaldi, jauhettu Fucus-levä, 100 g.

    Normaalihinta €2,40 2,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,64
    Säästät: -€1,24
    2,4 € / 100gr
  • Herbaldi Green Nettle Herb 1Kg.
    -21%

    Herbaldi Vihreä nokkonen 1 kg.

    Normaalihinta €16,90 1,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€4,43
    1,69 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Ginger Powder 100Gr.
    -35%

    Herbaldi-inkiväärijauhe 100 g.

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,52
    Säästät: -€1,92
    3,6 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Herb Mugwort 1Kg.
    -13%

    Herbaldi-artemisia-yrtti 1 kg.

    Normaalihinta €18,00 1,8 € / 100gr
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,65
    Säästät: -€2,65
    1,8 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Serpol 40Gr.
    -39%

    Herbaldi Serpol-yrtti 40 g.

    Normaalihinta €1,90 4,75 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€1,20
    4,75 € / 100gr
  • Herbaldi Te Puerh Red 1Kg.
    -21%

    Herbaldi Te Puerh Rojo 1 kg.

    Normaalihinta €30,58 3,06 € / 100gr
    Alennushinta €30,58 Normaalihinta €38,61
    Säästät: -€8,03
    3,06 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Estragon 25Gr.
    -40%

    Herbaldi-rakuuna 25 g.

    Normaalihinta €2,40 9,6 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,97
    Säästät: -€1,57
    9,6 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Peppermint Leaf 1Kg.
    -11%

    Herbaldi-piparminttu, lehdet, 1 kg.

    Normaalihinta €30,40 3,04 € / 100gr
    Alennushinta €30,40 Normaalihinta €34,12
    Säästät: -€3,72
    3,04 € / 100gr
  • Herbaldi Black Tea 1Kg.
    -23%

    Herbaldi musta tee, 1 kg.

    Normaalihinta €22,36 2,24 € / 100gr
    Alennushinta €22,36 Normaalihinta €28,96
    Säästät: -€6,60
    2,24 € / 100gr
  • Herbaldi Herba Sen Sen Foliculos 1Kg.
    -22%

    Herbaldi Sen-yrtti karvatupille, 1 kg.

    Normaalihinta €16,60 1,66 € / 100gr
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€4,73
    1,66 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Tila Flower 1Kg.
    -14%

    Herbaldi-limonkukka, 1 kg.

    Normaalihinta €56,40 5,64 € / 100gr
    Alennushinta €56,40 Normaalihinta €65,30
    Säästät: -€8,90
    5,64 € / 100gr
  • Herbaldi Golden Flax Seeds 1Kg.
    -6%

    Herbaldi kultaisen pellavan siemenet 1 kg.

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 100gr
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€1,03
    1,56 € / 100gr
  • Herbaldi Fenugreek Herb Seeds 1Kg.
    -9%

    Herbaldi Alholvas-ruoho, siemenet, 1 kg.

    Normaalihinta €15,10 1,51 € / 100gr
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€1,53
    1,51 € / 100gr
  • Herbaldi Raspberry Herb Leaf 1Kg.
    -18%

    Herbaldi Vadelmanlehti 1 kg.

    Normaalihinta €21,30 2,13 € / 100gr
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €25,82
    Säästät: -€4,52
    2,13 € / 100gr