Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Eladiet Golden Sun Cream 40Gr
    -25%

    Eladiet Sol De Oro -voide 40 g

    Normaalihinta €7,30 18,25 € / 100gr
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,69
    Säästät: -€2,39
    18,25 € / 100gr
  •  
  • Eladiet Ext. Dandelion 50ml
    -30%

    Eladiet Ext. Leijonankukka 50 ml

    Normaalihinta €8,30 16,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€3,62
    16,6 € / 100ml
  • Eladiet Ext.Echinacea 50ml
    -25%

    Eladiet Echinacea-uute 50 ml

    Normaalihinta €10,99 21,98 € / 100ml
    Alennushinta €10,99 Normaalihinta €14,65
    Säästät: -€3,66
    21,98 € / 100ml
  • Eladiet Ext.Ginkgo Biloba 50ml
    -22%

    Eladiet Ext. Ginkgo Biloba 50 ml

    Normaalihinta €9,62 19,24 € / 100ml
    Alennushinta €9,62 Normaalihinta €12,39
    Säästät: -€2,77
    19,24 € / 100ml
  •  
  • Eladiet Ext.White Nettle 50ml
    -25%

    Eladiet Valkoinen nokkonen -uute 50 ml

    Normaalihinta €9,60 19,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€3,15
    19,2 € / 100ml
  •  
  • Eladiet Ext.Sage 50ml
    -25%

    Eladiet Salvia-uute 50 ml

    Normaalihinta €10,80 21,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,43
    Säästät: -€3,63
    21,6 € / 100ml
  •  
  • Eladiet Ext.Ulmaria 50ml
    -25%

    Eladiet Ext. Ulmaria 50 ml

    Normaalihinta €10,80 21,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,43
    Säästät: -€3,63
    21,6 € / 100ml
  • Eladiet Fitotablet Cat's Claw 60 tablets
    -12%

    Eladiet Fitotablet Kissan kynsi 60 tablettia

    Normaalihinta €10,49 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,49 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€1,43
    0,17 € / 1ud
  • Eladiet Fitotablet Sage, 60 tablets
    -25%

    Eladiet Fitotablet Salvia, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,80 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€2,25
    0,11 € / 1ud
  •  
  • Eladiet Vitawoman Menopause 60 tablets
    -22%

    Eladiet Vitawoman Menopausia 60 tablettia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €23,58
    Säästät: -€5,18
    0,31 € / 1ud
  •  
  • Eladiet Vitawoman Hair, Skin and Nails 30 tablets
    -14%

    Eladiet Vitawoman Hiukset, iho ja kynnet 30 tablettia

    Normaalihinta €15,23 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,23 Normaalihinta €17,64
    Säästät: -€2,41
    0,51 € / 1ud
  •  
  • Eladiet Regen & Dol Magnesium, 40 tablets
    -25%

    Eladiet Regen & Dol Magnesio, 40 tablettia

    Normaalihinta €10,90 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€3,60
    0,27 € / 1ud
  •  
  • Eladiet Triestop Ob-X Abdomen, 60 tablets
    -15%

    Eladiet Triestop Ob-X Abdomen, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€3,87
    0,36 € / 1ud
  • Eladiet Oseosan 60 tablets
    -24%

    Eladiet Oseosan 60 tablettia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€6,10
    0,33 € / 1ud
  • Eladiet Controlhep 60 tablets
    -25%

    Eladiet Controlhep 60 tablettia

    Normaalihinta €19,30 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€6,40
    0,32 € / 1ud
  • Eladiet Topvital Bicapa 30tablets
    -25%

    Eladiet Topvital Bicapa 30 tablettia

    Normaalihinta €12,64 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,64 Normaalihinta €16,85
    Säästät: -€4,21
    0,42 € / 1ud
  • Eladiet Lavender Essential Oil Bio , 15 ml
    -23%

    Eladiet Espliego luomueteerinen öljy, 15 ml

    Normaalihinta €9,51 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €9,51 Normaalihinta €12,29
    Säästät: -€2,78
    0,63 € / 1ud
  • Eladiet Eucalyptus Essential Oil Bio , 15 ml
    -26%

    Eladiet Eukalyptus-eteerinen öljy (luomu), 15 ml

    Normaalihinta €5,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,75
    Säästät: -€2,05
    0,38 € / 1ud
  •  
  • Eladiet Lemon Essential Oil Bio , 15 ml
    -25%

    Eladiet-sitruuna-eteerinen öljy, luomu, 15 ml

    Normaalihinta €7,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€2,58
    0,51 € / 1ud
  •  
  • Eladiet Orange Essential Oil Bio , 15 ml
    -25%

    Eladiet Oranssi Luomueteerinen öljy, 15 ml

    Normaalihinta €6,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,78
    Säästät: -€2,18
    0,44 € / 1ud
  • Eladiet Salvia essential oil Bio , 15 ml
    -26%

    Eladiet Salvia -luomu-eteerinen öljy, 15 ml

    Normaalihinta €10,60 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €14,41
    Säästät: -€3,81
    0,71 € / 1ud
  • Eladiet Ravintsara essential oil box Bio , 15 ml
    -25%

    Eladiet Ravintsara -eteerinen öljy, luomupakkaus, 15 ml

    Normaalihinta €9,30 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,34
    Säästät: -€3,04
    0,62 € / 1ud
  • Eladiet Clove oil essence box , 15 ml
    -26%

    Eladiet-neilikkaöljy, 15 ml

    Normaalihinta €5,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,75
    Säästät: -€2,05
    0,38 € / 1ud
  • Eladiet Rosemary essential oil Bio , 15 ml
    -24%

    Eladiet Romero luomu-eteerinen öljy, 15 ml

    Normaalihinta €8,99 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €8,99 Normaalihinta €11,88
    Säästät: -€2,89
    0,6 € / 1ud
  • Eladiet Peppermint Essential Oil Bio, , 15 ml
    -28%

    Eladiet Piparminttu Eteerinen öljy, luomu, , 15 ml

    Normaalihinta €9,30 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,91
    Säästät: -€3,61
    0,62 € / 1ud
  • Eladiet Good Night Drops, 30 ml
    -25%

    Eladiet Hyvää yötä -tipat, 30 ml

    Normaalihinta €9,38 31,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,38 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€3,12
    31,27 € / 100ml
  • El Granero Pylbac 12Ml.
    -18%

    Pylbac-viljavarasto 12 ml.

    Normaalihinta €18,30 152,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €22,24
    Säästät: -€3,94
    152,5 € / 100ml
  • El Granero Colagtiv Cartilage & Bones 300Gr.
    -10%

    El Granero Colagtiv -rusto- ja luuravintolisä, 300 g.

    Normaalihinta €21,92 7,31 € / 100gr
    Alennushinta €21,92 Normaalihinta €24,39
    Säästät: -€2,47
    7,31 € / 100gr
  • El Valle Venex Drops 50Ml.
    -30%

    El Valle Venex -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €12,80 25,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €18,29
    Säästät: -€5,49
    25,6 € / 100ml
  • El Valle Evening Primrose Oil 100Pearls
    -30%

    El Valle - Iltakukkaöljy, 100 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €19,14
    Säästät: -€5,74
    0,13 € / 1ud