Kokoelma:

Body care

  • Genové Genocutan Creamy Bath Gel 750 ml
    -20%

    Genové Genocutan kermainen suihkugeeli 750 ml

    Normaalihinta €5,90
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,36
    Säästät: -€1,46
  • Emolienta Fluid Emulsion, 400 ml
    -22%

    Kosteuttava nestemäinen emulsiovoide, 400 ml

    Normaalihinta €22,60 5,65 € / 100ml
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €28,99
    Säästät: -€6,39
    5,65 € / 100ml
  • Isdin Aurinkosuojageeli-voide SPF 30+ 250 ml
    -16%

    Isdin Aurinkosuojageeli-voide SPF 30+ 250 ml

    Normaalihinta €24,79
    Alennushinta €24,79 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€4,76
  • Balneum Plus Lotion, 500 ml
    -20%

    Balneum Plus -voide, 500 ml

    Normaalihinta €25,40
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €31,89
    Säästät: -€6,49
  • Balneum Plus Cream, 200 ml
    -24%

    Balneum Plus -voide, 200 ml

    Normaalihinta €18,50
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €24,32
    Säästät: -€5,82
  • Isdin Ureadin Calm Cre Antipicor 200 ml
    -12%

    Isdin Ureadin Calm Cre Antipicor 200 ml

    Normaalihinta €19,95 9,98 € / 100ml
    Alennushinta €19,95 Normaalihinta €22,55
    Säästät: -€2,60
    9,98 € / 100ml
  • Isdin Ureadin Ultra 10 400 Ml
    -16%

    Isdin Ureadin Ultra 10 400 ml

    Normaalihinta €19,05
    Alennushinta €19,05 Normaalihinta €22,55
    Säästät: -€3,50
  • IOOX OATMEAL FLUID EMULSION 500 ML
    -21%

    IOOX AVENA NESTEEMULSIO 500 ML

    Normaalihinta €18,40
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €23,21
    Säästät: -€4,81
  • Isdin Ureadin Rx Rd -voide 250 ml
    -15%

    Isdin Ureadin Rx Rd -voide 250 ml

    Normaalihinta €23,79 9,52 € / 100ml
    Alennushinta €23,79 Normaalihinta €27,95
    Säästät: -€4,16
    9,52 € / 100ml
  • Rueda Farma Pure Vaseline Liquid 300 ml
    -14%

    Rueda Farma Puhdas nestemäinen vaseliini 300 ml

    Normaalihinta €4,80
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,59
    Säästät: -€0,79
  • Lotigén Shower Gel 300 ml
    -23%

    Lotigén-suihkugeeli 300 ml

    Normaalihinta €6,60 2,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,57
    Säästät: -€1,97
    2,2 € / 100ml
  • Isdin Ureadin Ultra 10 1000 ml
    -16%

    Isdin Ureadin Ultra 10 1000 ml

    Normaalihinta €30,30 3,03 € / 100ml
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €35,95
    Säästät: -€5,65
    3,03 € / 100ml
  • Isdin Ureadin Calm Protective Oleogel 200 Ml
    -10%

    Isdin Ureadin Calm suojaava oleogeeli 200 ml

    Normaalihinta €9,45 4,73 € / 100ml
    Alennushinta €9,45 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,10
    4,73 € / 100ml
  • Heliocare Advanced Gel Spf 50, 250 Ml
    -30%

    Heliocare Advanced Gel SPF 50, 250 ml

    Normaalihinta €20,80 8,32 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €29,52
    Säästät: -€8,72
    8,32 € / 100ml
  • Talkinter Talc Liquid 200 ml
    -18%

    Talkinter Nestemäinen talkki 200 ml

    Normaalihinta €12,10 6,05 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€2,74
    6,05 € / 100ml
  • CINFA Be+ atopia bath gel Syndet 750 ml
    -9%

    CINFA Be+ atopia Syndet-kylpygeeli 750 ml

    Normaalihinta €22,40 2,99 € / 100ml
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€2,35
    2,99 € / 100ml
  • CINFA Be+ atopia moisturising and nourishing cream 200 ml
    -10%

    CINFA Be+ atopia -kosteuttava ja ravitseva voide 200 ml

    Normaalihinta €19,20 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€2,17
    9,6 € / 100ml
  • CINFA Be+ atopia cream forte 100 ml
    -5%

    CINFA Be+ atopia -voide, vahva, 100 ml

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,34
    23,4 € / 100ml
  • Repavar Regenerating Body Lotion 500 ml
    -23%

    Repavar Regenerating vartalovoide 500 ml

    Normaalihinta €20,30 4,06 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €26,50
    Säästät: -€6,20
    4,06 € / 100ml
  • Farline Moisturising Body Lotion 500 ml
    -20%

    Farline kosteuttava vartalovoide 500 ml

    Normaalihinta €5,00 1,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,23
    Säästät: -€1,23
    1,0 € / 100ml
  • Ioox Sorioox Oleo Shower 250 ml
    -41%

    Ioox Sorioox suihkuöljy 250 ml

    Normaalihinta €14,00 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €23,82
    Säästät: -€9,82
    5,6 € / 100ml
  • Acofar Derm Almond Moisturising Body Cream 400 ml
    -21%

    Acofar Derm manteli-kosteusvoide vartalolle 400 ml

    Normaalihinta €3,70 0,93 € / 100ml
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,66
    Säästät: -€0,96
    0,93 € / 100ml
  • Inibsa Dermatological Protective Gel 1000 ml
    -7%

    Inibsa ihonhoitogeeli 1000 ml

    Normaalihinta €3,90 0,39 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,31
    0,39 € / 100ml
  • Neusc-2 Stick - Skin Repair Stick
    -16%

    Neusc-2 Stick – ihon korjaava tuote

    Normaalihinta €7,20 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,56
    Säästät: -€1,36
    3,6 € / 1ud
  • Lotigén Super Moisturiser 300 ml
    -5%

    Lotigén Superkosteuttava 300 ml

    Normaalihinta €11,20 3,73 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    3,73 € / 100ml
  • Bepanthol Protective Ointment Cracks and Chafing Sensitive Skin, 100 gr
    -20%

    Bepanthol-suojavoide hankaumille ja halkeamille herkälle iholle, 100 g

    Normaalihinta €15,80 15,8 € / 100gr
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,64
    Säästät: -€3,84
    15,8 € / 100gr
  • Bepanthol Post-laser and Irritation Regenerating Cream, 100 gr
    -16%

    Bepanthol - uudistava voide laserhoidon jälkeiseen hoitoon ja ärsytyksiin, 100 g

    Normaalihinta €17,30 17,3 € / 100gr
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,51
    Säästät: -€3,21
    17,3 € / 100gr
  • Multidermol Gel 750 ml
    -19%

    Multidermol-geeli 750 ml

    Normaalihinta €8,10 1,08 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,05
    Säästät: -€1,95
    1,08 € / 100ml
  • Multidermol Liquid Soap 750 ml
    -15%

    Multidermol nestesaippua 750 ml

    Normaalihinta €8,20 1,09 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,62
    Säästät: -€1,42
    1,09 € / 100ml
  • Multidermol Oatmeal Gel 750 ml
    -22%

    Multidermol-geeli, kaura, 750 ml

    Normaalihinta €11,50 1,53 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,77
    Säästät: -€3,27
    1,53 € / 100ml