• Heliocare Advanced Gel Spf 50, 250 Ml
  • Heliocare Advanced Gel SPF 50, 250 ml
  • Heliocare Advanced Gel SPF 50, 250 ml
  • Heliocare Advanced Gel SPF 50, 250 ml
  • Heliocare Advanced Gel SPF 50, 250 ml
  • Heliocare Advanced Gel SPF 50, 250 ml
-30%

Heliocare Advanced Gel SPF 50, 250 ml

SKU-koodi159245

SPF 50 -aurinkovoide geelimuodossa päivittäiseen käyttöön, joka suojaa ja ehkäisee auringon aiheuttamaa ikääntymistä ja auringon aiheuttamia vaurioita.

Sisältää 250 ml.

Tämä tuotemerkki kuuluu Cantabria Labs-yritykseen.

Normaalihinta €20,80 8,32 € / 100ml
Alennushinta €20,80 Normaalihinta €29,52
Säästät: -€8,72
8,32 € / 100ml
Heliocare Advanced Gel Spf 50, 250 Ml
Heliocare Advanced Gel SPF 50, 250 ml
Normaalihinta €20,80 8,32 € / 100ml
Alennushinta €20,80 Normaalihinta €29,52
Säästät: -€8,72
8,32 € / 100ml

 

 

HELIOCARE ADVANCED - Geeli SPF 50

SPF 50 -geeli on ei-komedogeeninen ja rasvaton aurinkosuojatuote, joka imeytyy helposti eikä jätä valkeaa jälkeä iholle.

Kenelle tuote on tarkoitettu

Sopii normaalille ja rasvaiselle iholle.

Edut

Tuote on saatavana putkipakkauksessa. Geelimäinen koostumus. Sisältää 250 ml.

Käyttöohje

Ravista ennen käyttöä. Levitä runsaasti ja tasaisesti ennen auringolle altistumista. Levitä uudelleen säännöllisesti, erityisesti pitkän uinnin tai runsaan hikoilun jälkeen.

Ammattilaisen vinkki

n SPF 50 -geeli, joka on kehitetty ainutlaatuisella , patentoidulla Fernblock-teknologialla ja edistyneimmillä suodattimilla, takaa erinomaisen suojan auringolta ja ehkäisee jopa sen pitkäaikaisia vaikutuksia (pigmenttiläiskät, ihon valoikääntyminen jne.).

Koostumus

Heliocare Advanced Gel sisältää fysikaalisia suodattimia, kemiallisia suodattimia, fytobiologisia suodattimia (Fernblock®, vihreä tee), Sunspheras- ja Photosomas-aineita.