Kokoelma:

Body care

  • Rilastil Sun System SPF50+ vauvasuihke, 200 ml
    -33%

    Rilastil Sun System SPF50+ vauvasuihke, 200 ml

    Normaalihinta €18,85 9,43 € / 100ml
    Alennushinta €18,85 Normaalihinta €28,30
    Säästät: -€9,45
    9,43 € / 100ml
  • Tena Proskin kosteuttava voide, 500 ml
    -12%

    Tena Proskin kosteuttava voide, 500 ml

    Normaalihinta €9,00 1,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€1,21
    1,8 € / 100ml
  • Tena Proskin geelishampoo, 500 ml
    -19%

    Tena Proskin geelishampoo, 500 ml

    Normaalihinta €5,60 1,12 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,30
    1,12 € / 100ml
  • Uriage Bariéderm Cica-Spray 100 ml
    -25%

    Uriage Bariéderm Cica-Spray 100 ml

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€3,40
    10,4 € / 100ml
  • Uriage Bariéderm Isolating and Repairing Stick 22 g
    -26%

    Uriage Bariéderm suojaava ja korjaava voidepuikko 22 g

    Normaalihinta €14,30 65,0 € / 100gr
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€5,00
    65,0 € / 100gr
  • Uriage Bariésun mineraalivoide SPF 50+ 100 ml
    -24%

    Uriage Bariésun mineraalivoide SPF 50+ 100 ml

    Normaalihinta €15,30 15,3 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €20,10
    Säästät: -€4,80
    15,3 € / 100ml
  • Uriage Bariésun -suihke SPF 50+ 200 ml
    -16%

    Uriage Bariésun -suihke SPF 50+ 200 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Uriage-pesuvoide 1000 ml
    -25%

    Uriage-pesuvoide 1000 ml

    Normaalihinta €13,30 1,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€4,50
    1,33 € / 100ml
  • Uriage Pesuvoide 500 ml
    -24%

    Uriage Pesuvoide 500 ml

    Normaalihinta €11,20 2,24 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,80
    Säästät: -€3,60
    2,24 € / 100ml
  • Uriage Dermatologinen Surgras-geeli 500 ml
    -26%

    Uriage Dermatologinen Surgras-geeli 500 ml

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€3,30
    1,9 € / 100ml
  • Uriage Silky Milk 500 ml
    -24%

    Uriage Silkkinen maito 500 ml

    Normaalihinta €12,50 2,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €16,40
    Säästät: -€3,90
    2,5 € / 100ml
  • Uriage Pain Surgras 100 gr
    -24%

    Uriage Pain Surgras 100 g

    Normaalihinta €7,90 7,9 € / 100gr
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,40
    Säästät: -€2,50
    7,9 € / 100gr
  • Uriage Pruriced Anti-itch Soothing Gel 100 ml
    -20%

    Uriage Pruriced rauhoittava kutinaa lievittävä geeli 100 ml

    Normaalihinta €13,60 13,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €17,10
    Säästät: -€3,50
    13,6 € / 100ml
  • Uriage Xemose C8+ kutinaa lievittävä puhdistusöljy 500 ml
    -31%

    Uriage Xemose C8+ kutinaa lievittävä puhdistusöljy 500 ml

    Normaalihinta €11,80 2,36 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€5,40
    2,36 € / 100ml
  • Uriage Xemose C8+ Lipidejä palauttava, kutinaa lievittävä voide 500 ml
    -30%

    Uriage Xemose C8+ Lipidejä palauttava, kutinaa lievittävä voide 500 ml

    Normaalihinta €18,20 3,64 € / 100ml
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €25,90
    Säästät: -€7,70
    3,64 € / 100ml
  • Klorane Chamomile Shampoo Cleanses and Brightens, 200 ml
    -18%

    Klorane Kamomillashampoo, puhdistaa ja kirkastaa, 200 ml

    Normaalihinta €9,60 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,75
    Säästät: -€2,15
    4,8 € / 100ml
  • Allmatters Body Wash Powder Starter Kit
    -23%

    Allmatters - vartalosaippua jauheena, aloituspakkaus

    Normaalihinta €23,80 23,8 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €30,73
    Säästät: -€6,93
    23,8 € / 1ud
  • Roger & Gallet Néroli Wellness Shower Gel, 200ml
    -20%

    Roger & Gallet Néroli hyvinvointia edistävä suihkugeeli, 200 ml

    Normaalihinta €6,30 3,15 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,90
    Säästät: -€1,60
    3,15 € / 100ml
  • SVR Topialyse Shower Gel 1 L
    -42%

    SVR Topialyse -suihkugeeli 1 l

    Normaalihinta €9,30 0,93 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€6,60
    0,93 € / 100ml
  • SVR Topialyse Ecopack Washing Gel 1 L
    -47%

    SVR Topialyse Ecopack -pesugeeli 1 l

    Normaalihinta €8,40 0,84 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€7,50
    0,84 € / 100ml
  • SVR Topialyse Washing Balm 400 ml
    -26%

    SVR Topialyse Puhdistava balsami 400 ml

    Normaalihinta €13,60 3,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,90
    3,4 € / 100ml
  • SVR Topialyse Intensiivinen balsami 400 ml
    -31%

    SVR Topialyse Intensiivinen balsami 400 ml

    Normaalihinta €17,10 4,28 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€7,80
    4,28 € / 100ml
  • SVR Topialyse Barrier Cream 50 ml
    -21%

    SVR Topialyse suojavoide 50 ml

    Normaalihinta €8,60 17,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€2,30
    17,2 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Biodegradable Sunscreen SPF 50+ 200 ml
    -20%

    SVR Sun Secure Brume, biohajoava, SPF 50+, 200 ml

    Normaalihinta €19,80 9,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,10
    9,9 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Eau Solaire SPF 50 + 200 ml
    -24%

    SVR Sun Secure Eau Solaire SPF 50 + 200 ml

    Normaalihinta €19,80 9,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,90
    Säästät: -€6,10
    9,9 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Biodegradable Spray SPF50 + 200 ml
    -22%

    SVR Sun Secure Spray, biohajoava, SPF 50+, 200 ml

    Normaalihinta €18,60 9,3 € / 100ml
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€5,30
    9,3 € / 100ml
  • Avène Softness Shower Gel 500 ml
    -21%

    Avène Pehmeä suihkugeeli 500 ml

    Normaalihinta €12,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €15,20
    Säästät: -€3,20
    2,4 € / 100ml
  • Avène Body Baume Fondant Hydratant 250 ml
    -19%

    Avène Body Baume Fondant Hydratant 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€4,60
    7,72 € / 100ml
  • Avene Xeracalm AD RP Balm, 200 ml Av
    -10%

    Avène Xeracalm AD RP-voide, 200 ml Av

    Normaalihinta €24,60 12,3 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €27,33
    Säästät: -€2,73
    12,3 € / 100ml
  • Avène Cicalfate Spray 100 ml Av L
    -17%

    Avène Cicalfate Spray 100 ml Av L

    Normaalihinta €12,30 12,3 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,60
    12,3 € / 100ml