Kokoelma:

Homeopathy

  • BOIRON Rhus Toxicodendron 30 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Rhus Toxicodendron 30 Ch rakeet

    Normaalihinta €5,27
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
  • BOIRON Dapis-geeli 40 g
    -11%

    BOIRON Dapis-geeli 40 g

    Normaalihinta €9,70
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,25
  • BOIRON Cicaderma -voide 30 g
    -10%

    BOIRON Cicaderma -voide 30 g

    Normaalihinta €10,13 33,77 € / 100gr
    Alennushinta €10,13 Normaalihinta €11,25
    Säästät: -€1,12
    33,77 € / 100gr
  • BOIRON Hepar Sulfur 30 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Hepar Sulfur 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Ledum Palustre 5 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Ledum Palustre 5 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Rhus Toxicodendron 15 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Rhus Toxicodendron 15 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Rhus Toxicodendron 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Rhus Toxicodendron 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Silicea 15 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Silicea 15 Ch rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Silicea 30 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Silicea 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Sulfur 30 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Sulfur 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Heel Viburcol 15, yksiannosinen suun kautta otettava liuos
    -6%

    Heel Viburcol 15, yksiannosinen suun kautta otettava liuos

    Normaalihinta €14,22
    Alennushinta €14,22 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€0,83
  • BOIRON Stodal lapsille, siirappi 150 ml
    -11%

    BOIRON Stodal lapsille, siirappi 150 ml

    Normaalihinta €11,67
    Alennushinta €11,67 Normaalihinta €13,15
    Säästät: -€1,48
  • ExpectoDHU Cough Relief Syrup 200 ml
    -5%

    ExpectoDHU Yskänlievittävä siirappi 200 ml

    Normaalihinta €12,79 6,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,79 Normaalihinta €13,53
    Säästät: -€0,74
    6,4 € / 100ml
  • Dhu Chamodent Children's Homeopathic Tooth Rash Relief Tablets 12 g
    -5%

    Dhu Chamodent - lasten homeopaattiset tabletit hampaiden puhkeamisen aiheuttaman ihottuman lievittämiseen, 12 g

    Normaalihinta €22,01 183,42 € / 100gr
    Alennushinta €22,01 Normaalihinta €23,29
    Säästät: -€1,28
    183,42 € / 100gr
  • BOIRON Cantharis 9 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Cantharis 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Heel Oculoheel -silmätipat, liuos, 15 yksiannospakkausta
    -10%

    Heel Oculoheel -silmätipat, liuos, 15 yksiannospakkausta

    Normaalihinta €11,16
    Alennushinta €11,16 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€1,24
  • BOIRON Caulophyllum Thalictroi 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,85 5,85 € / 1ud
    Alennushinta €5,85 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,00
    5,85 € / 1ud
  • BOIRON Sepia Officinalis 30 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Sepia Officinalis 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
  • Heel Engystol 50 tablettia
    -10%

    Heel Engystol 50 tablettia

    Normaalihinta €13,68 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €13,68 Normaalihinta €15,20
    Säästät: -€1,52
    0,27 € / 1ud
  • BOIRON Staphysagria 30 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Staphysagria 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
  • BOIRON Sulfur 15 Ch rakeet
    -10%

    BOIRON Sulfur 15 Ch rakeet

    Normaalihinta €5,27
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
  • BOIRON Natrum Muriaticum 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,85
    Alennushinta €5,85 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,00
  • BOIRON Borax 5 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Borax 5 Ch rakeet

    Normaalihinta €5,27
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
  • BOIRON Arsenicum Album 15 Ch rakeet
    -10%

    BOIRON Arsenicum Album 15 Ch rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Arsenicum Album 9 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Arsenicum Album 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Natrun Muriaticum 30Ch Gran Bo

    Normaalihinta €5,85 5,85 € / 1ud
    Alennushinta €5,85 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,00
    5,85 € / 1ud
  • BOIRON Phosprorus 30 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Phosprorus 30 Ch rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Pulsatilla 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Pulsatilla 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Ruta Graveolens gr 5 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Ruta Graveolens gr 5 Ch rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • A.Vogel Echinamed 30 tablettia
    -10%

    A.Vogel Echinamed 30 tablettia

    Normaalihinta €17,56 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,56 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€1,95
    0,59 € / 1ud