Kokoelma:

Homeopathy

  • Heel Zeel T 50 tablettia
    -6%

    Heel Zeel T 50 tablettia

    Normaalihinta €16,49
    Alennushinta €16,49 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€0,96
  • Heel Traumeel S -tipat 100 ml
    -6%

    Heel Traumeel S -tipat 100 ml

    Normaalihinta €35,91 35,91 € / 100ml
    Alennushinta €35,91 Normaalihinta €38,00
    Säästät: -€2,09
    35,91 € / 100ml
  • BOIRON Actaea Racemosa 9CH Granules 8 Gr
    -10%

    BOIRON Actaea Racemosa 9CH rakeet 8 g

    Normaalihinta €8,96
    Alennushinta €8,96 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€0,99
  • Heel Traumeel S Drops 30 ml
    -6%

    Heel Traumeel S -tipat 30 ml

    Normaalihinta €14,69 48,97 € / 100ml
    Alennushinta €14,69 Normaalihinta €15,55
    Säästät: -€0,86
    48,97 € / 100ml
  • BOIRON Actaea Racemosa 9CH Granules 4 Gr
    -10%

    BOIRON Actaea Racemosa 9CH rakeet 4 g

    Normaalihinta €5,27 131,75 € / 100gr
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    131,75 € / 100gr
  • BOIRON Arnica Montana 15 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Arnica Montana 15 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Arnica Montana 30 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Arnica Montana 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Arnica Montana 5 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Arnica Montana 5 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Arnica Montana 7 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Arnica Montana 7 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Arnica Montana 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Arnica Montana 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Chamomilla Vulgaris 15 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Chamomilla Vulgaris 15 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Chamomilla Vulgaris 30 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Chamomilla Vulgaris 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Heel Spascupreel 50 tablettia
    -5%

    Heel Spascupreel 50 tablettia

    Normaalihinta €16,40
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,35
    Säästät: -€0,95
  • BOIRON Cuprum Metallicum 9 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Cuprum Metallicum 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Heel Gastricumeel 50 tablettia
    -6%

    Heel Gastricumeel 50 tablettia

    Normaalihinta €18,71
    Alennushinta €18,71 Normaalihinta €19,80
    Säästät: -€1,09
  • BOIRON Lycopodium Clavatum 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Lycopodium Clavatum 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
  • BOIRON Mercurius Solubilis 30 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Mercurius Solubilis 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
  • BOIRON Mercurius Solubilis 30 Ch Granules 2 Tubes
    -10%

    BOIRON Mercurius Solubilis 30 Ch -rakeet, 2 putkiloa

    Normaalihinta €8,96
    Alennushinta €8,96 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€0,99
  • Heel Kit -detoksifikaatiohoito, 3 x 50 tablettia
    -6%

    Heel Kit -detoksifikaatiohoito, 3 x 50 tablettia

    Normaalihinta €31,87 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €31,87 Normaalihinta €33,73
    Säästät: -€1,86
    0,21 € / 1ud
  • BOIRON Nux Vomica Compose -rakeet, 1 putki

    Normaalihinta €7,95 7,95 € / 1ud
    Alennushinta €7,95 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€0,00
    7,95 € / 1ud
  • BOIRON Ipeca 7 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Ipeca 7 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Ipeca 9 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Ipeca 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Mercurius Solubilis 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Mercurius Solubilis 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Nux Vomica 15 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Nux Vomica 15 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Nux Vomica 30 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Nux Vomica 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Nux Vomica 5 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Nux Vomica 5 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Nux Vomica 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Nux Vomica 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Avenoc -voide 30 g
    -10%

    BOIRON Avenoc -voide 30 g

    Normaalihinta €9,99 33,3 € / 100gr
    Alennushinta €9,99 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€1,11
    33,3 € / 100gr
  • BOIRON Homeoplasmine -voide 40 g
    -10%

    BOIRON Homeoplasmine -voide 40 g

    Normaalihinta €9,86
    Alennushinta €9,86 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,09
  • BOIRON Bryonia 30 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Bryonia 30 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58