Kokoelma:

Cat health products

  • Stangest Oncovet I, 300 tablettia
    -27%

    Stangest Oncovet I, 300 tablettia

    Normaalihinta €65,30 187,64 € / 1kg
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €89,12
    Säästät: -€23,82
    187,64 € / 1kg
  • Aktivait Cats Blister 60 capsules
    -10%

    Aktivait Kissat, läpipainopakkaus, 60 kapselia

    Normaalihinta €37,70 856,82 € / 1kg
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €41,89
    Säästät: -€4,19
    856,82 € / 1kg
  • Calmurofel 30 capsules
    -17%

    Calmurofel 30 kapselia

    Normaalihinta €13,80 657,14 € / 1kg
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€2,83
    657,14 € / 1kg
  • Stangest Oncovet I, 60 Tablets
    -18%

    Stangest Oncovet I, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,16
    Säästät: -€4,66
    0,36 € / 1ud
  • Omnicardio Plus 60 Tablets
    -9%

    Omnicardio Plus 60 tablettia

    Normaalihinta €33,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €37,19
    Säästät: -€3,39
    0,56 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 300 tablettia
    -7%

    Stangest Neurovet 300 tablettia

    Normaalihinta €73,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €73,70 Normaalihinta €79,60
    Säästät: -€5,90
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 60 tablettia
    -25%

    Stangest Neurovet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,45
    Säästät: -€5,75
    0,3 € / 1ud
  • Chondrovet Force Ha Cats 45Cpd
    -6%

    Condrovet Force Ha -kissille, 45 kpl

    Normaalihinta €27,30 665,85 € / 1kg
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €28,99
    Säästät: -€1,69
    665,85 € / 1kg
  • Omniomega 120 Capsules
    -7%

    Omniomega 120 kapselia

    Normaalihinta €43,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €43,50 Normaalihinta €46,60
    Säästät: -€3,10
    0,36 € / 1ud
  • Petbióticos Condrobióticos, 30 ml

    Normaalihinta €34,90 116,33 € / 100ml
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €34,90
    Säästät: -€0,00
    116,33 € / 100ml
  • Omniomega 540 Capsules
    -10%

    Omniomega 540 kapselia

    Normaalihinta €152,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €152,60 Normaalihinta €169,46
    Säästät: -€16,86
    0,28 € / 1ud
  • Omnicutis Atopicalm, 200 Capsules (Blister)
    -14%

    Omnicutis Atopicalm, 200 kapselia (läpipainopakkaus)

    Normaalihinta €73,20 140,5 € / 1kg
    Alennushinta €73,20 Normaalihinta €85,38
    Säästät: -€12,18
    140,5 € / 1kg
  • Stangest Enzivet 60 tablettia
    -18%

    Stangest Enzivet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,54
    Säästät: -€3,84
    0,3 € / 1ud
  • JTPharma Hepato Pharma 60 tablets
    -5%

    JTPharma Hepato Pharma 60 tablettia

    Normaalihinta €25,10 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €26,42
    Säästät: -€1,32
    0,42 € / 1ud
  • Virbac Pronefra Renal Supplement For Dogs and Cats, 180 ml
    -6%

    Virbac Pronefra -munuaisten ravintolisä koirille ja kissoille, 180 ml

    Normaalihinta €47,30 26,28 € / 100ml
    Alennushinta €47,30 Normaalihinta €50,54
    Säästät: -€3,24
    26,28 € / 100ml
  • Stangest Krillvet 120 tablets
    -8%

    Stangest Krillvet 120 tablettia

    Normaalihinta €41,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €44,89
    Säästät: -€3,49
    0,35 € / 1ud
  • Omnimatrix Healing Ointment 60 g
    -8%

    Omnimatrix-haavanparantava voide 60 g

    Normaalihinta €19,50 32,5 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €21,18
    Säästät: -€1,68
    32,5 € / 100gr
  • Omnimatrix-haavanhoitovoide 20 g

    Normaalihinta €13,38 66,9 € / 100gr
    Alennushinta €13,38 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,00
    66,9 € / 100gr
  • Karizoo Silycure 160mg, 30 tablets
    -34%

    Karizoo Silycure 160 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €33,10
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €49,86
    Säästät: -€16,76
  • Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets
    -13%

    Stangest Histamin Control pienille koiraroduille, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,50 221,7 € / 1kg
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,16
    Säästät: -€3,66
    221,7 € / 1kg
  • Braun Elizabethan Collar Ecoprotec 7,5 Yellow, 1pc
    -10%

    Braun Ecoprotec 7,5 -isabelinokaulus, keltainen, 1 kpl

    Normaalihinta €4,70 188,0 € / 1kg
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,22
    Säästät: -€0,52
    188,0 € / 1kg
  • Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr
    -5%

    Stangest Floravet Complex 25 pussia à 2 g

    Normaalihinta €22,60 1130,0 € / 100gr
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,19
    1130,0 € / 100gr
  • Cystaid Cats 180 capsules
    -5%

    Cystaid Kissoille 180 kapselia

    Normaalihinta €73,40 419,43 € / 1kg
    Alennushinta €73,40 Normaalihinta €77,26
    Säästät: -€3,86
    419,43 € / 1kg
  • Stangest Urovet-C 100 Gr
    -8%

    Stangest Urovet-C 100 g

    Normaalihinta €21,10 211,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,04
    Säästät: -€1,94
    211,0 € / 1kg
  • Stangest MSM, 60 Tablets
    -13%

    Stangest MSM, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€2,91
  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,20 158,82 € / 1kg
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,96
    Säästät: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 kapselia

    Normaalihinta €52,70
    Alennushinta €52,70 Normaalihinta €65,37
    Säästät: -€12,67
  • Stangest Cardio I 60 Tablets
    -12%

    Stangest Cardio I 60 tablettia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,32
    Säästät: -€3,02
    0,37 € / 1ud
  • Feliway Optimum 3 -vaihtopatruunat
    -19%

    Feliway Optimum 3 -vaihtopatruunat

    Normaalihinta €61,10 61,1 € / 1ud
    Alennushinta €61,10 Normaalihinta €75,26
    Säästät: -€14,16
    61,1 € / 1ud
  • Wilda Siberica Protective & Soothing Foot & Nose Balm
    -15%

    Wilda Siberica suojaava ja rauhoittava voide tassuille ja nenälle

    Normaalihinta €7,60 7,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,99
    Säästät: -€1,39
    7,6 € / 1ud

Cat health: everything you need to keep your feline healthy

Cat health is a priority, and at our veterinary pharmacy we offer a range of products and solutions to ensure your pet's wellbeing. From weight management to dental care, we have everything you need to keep your cat healthy and happy.

Comprehensive care for sick cats

When sick cats need special attention, it's essential to have products that support their recovery and well-being. In our shop, you'll find a wide range of supplements, medicines and products designed to improve cats' health and help them overcome any illness.

Dental health in cats

Good dental health in cats is key to avoiding problems such as gingivitis in cats and infections. We have specific cat dental care products to help prevent tartar build-up and keep breath fresh. With our products, your cat can enjoy a healthy mouth and strong teeth.

Healthy weight for cats

Maintaining a healthy weight in your cat is essential to prevent diseases such as diabetes and joint problems. We offer a variety of foods and supplements to help manage your cat's weight, ensuring they maintain an optimal figure without compromising on nutrition. Managing your feline's weight is one of the best ways to ensure long-lasting feline health.

Cat cages: safety and comfort

Cat cages are a useful tool to transport your pet safely or to keep it in a controlled place during emergency situations. In our animal pharmacy we have a selection of cages of different sizes and styles, designed to offer maximum comfort and safety for your feline in any situation.

Cat emergencies and emergencies

In the event of a cat emergency, it is vital to have quick access to the right products. We stock cat first aid kits and stress management products. In our shop you will find everything you need to handle any emergency situation that may arise with your cat.

Look after feline health with quality products

Feline health encompasses many aspects, from nutrition and weight to dental wellness and safety. At the online cat shop, we provide you with the highest quality products to ensure your cat receives the care it needs at every stage of its life. Trust us to keep your cat's health at its best.