Kokoelma:

Cat health products

  • Konig Gastrovet, 60 ml
    -11%

    Konig Gastrovet, 60 ml

    Normaalihinta €24,40 40,67 € / 100ml
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €27,45
    Säästät: -€3,05
    40,67 € / 100ml
  • Calmex Cat 60 ml
    -15%

    Calmex Kissa 60 ml

    Normaalihinta €23,00 38,33 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€3,95
    38,33 € / 100ml
  • Konig Renum Drops, 15 ml
    -7%

    Konig Renum -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €26,00 1,73 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €27,93
    Säästät: -€1,93
    1,73 € / 1ud
  • VetPlus Flumax Cat 150 ml
    -12%

    VetPlus Flumax Kissa 150 ml

    Normaalihinta €28,30 18,87 € / 100ml
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €32,20
    Säästät: -€3,90
    18,87 € / 100ml
  • Calmurofel 120 capsules
    -11%

    Calmurofel 120 kapselia

    Normaalihinta €44,20 659,7 € / 1kg
    Alennushinta €44,20 Normaalihinta €49,47
    Säästät: -€5,27
    659,7 € / 1kg
  • Zoetis Redomin Vita 60 tablets
    -5%

    Zoetis Redomin Vita 60 tablettia

    Normaalihinta €22,60 376,67 € / 1kg
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,19
    376,67 € / 1kg
  • JTPharma Complex B, 60 tablets
    -20%

    JTPharma Complex B, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,70 302,67 € / 1kg
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €28,21
    Säästät: -€5,51
    302,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Oleoderm 360 capsules
    -7%

    Pharmadiet Oleoderm 360 kapselia

    Normaalihinta €119,40
    Alennushinta €119,40 Normaalihinta €128,21
    Säästät: -€8,81
  • Pharmadiet Profilaxcel, 30 kapselia
    -5%

    Pharmadiet Profilaxcel, 30 kapselia

    Normaalihinta €33,30 756,82 € / 1kg
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €35,05
    Säästät: -€1,75
    756,82 € / 1kg
  • Redartik, 30 capsules
    -5%

    Redartik, 30 kapselia

    Normaalihinta €27,30 910,0 € / 1kg
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €28,74
    Säästät: -€1,44
    910,0 € / 1kg
  • Complivit 150 g
    -21%

    Complivit 150 g

    Normaalihinta €19,70 131,33 € / 1kg
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,86
    Säästät: -€5,16
    131,33 € / 1kg
  • Entero-Chronic 30Spheres
    -20%

    Entero-Chronic 30 pussia

    Normaalihinta €23,50 602,56 € / 1kg
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €29,26
    Säästät: -€5,76
    602,56 € / 1kg
  • Healthy & Beautiful Vetriderm 350 ml
    -18%

    Sano & Bello Vetriderm 350 ml

    Normaalihinta €23,89 6,83 € / 100ml
    Alennushinta €23,89 Normaalihinta €29,20
    Säästät: -€5,31
    6,83 € / 100ml
  • Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL
    -15%

    Pharmadiet Vetgastril Plus -mahansuojavalmiste koirille ja kissoille, 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€2,20
    62,0 € / 100ml
  • Dfv Felv/Fiv Test 1 Unit
    -27%

    Dfv-testi (FeLV/FIV) 1 kpl

    Normaalihinta €20,10
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €27,62
    Säästät: -€7,52
  • Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 30 tablettia
    -16%

    Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 30 tablettia

    Normaalihinta €35,60 211,9 € / 1kg
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €42,53
    Säästät: -€6,93
    211,9 € / 1kg
  • Vétoquinol Ipakitine 300 g
    -7%

    Vétoquinol Ipakitine 300 g

    Normaalihinta €63,90 213,0 € / 1kg
    Alennushinta €63,90 Normaalihinta €68,95
    Säästät: -€5,05
    213,0 € / 1kg
  • Vétoquinol Zylkene 450 mg, 30 kapselia
    -5%

    Vétoquinol Zylkene 450 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €64,50 1653,85 € / 1kg
    Alennushinta €64,50 Normaalihinta €67,89
    Säästät: -€3,39
    1653,85 € / 1kg
  • Vétoquinol Zylkene 75 mg, 30 kapselia
    -19%

    Vétoquinol Zylkene 75 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,60 632,26 € / 1kg
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€4,51
    632,26 € / 1kg
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • Ceva Feliway Friends -hajustin + täyttöpakkaus 48 ml
    -21%

    Ceva Feliway Friends -hajustin + täyttöpakkaus 48 ml

    Normaalihinta €23,20
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €29,47
    Säästät: -€6,27
  • Ceva Feliway Classic Diffuser + Refill 48 ml Antistress
    -18%

    Ceva Feliway Classic -tuoksulaitteisto + 48 ml:n täyttöpakkaus stressin lievittämiseen

    Normaalihinta €24,20
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €29,37
    Säästät: -€5,17
  • Ceva Feliway -vaihtopullo 48 ml, stressin lievittäjä
    -23%

    Ceva Feliway -vaihtopullo 48 ml, stressin lievittäjä

    Normaalihinta €22,20
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €28,91
    Säästät: -€6,71
  • Stangest Histamin Control, 120 tablettia
    -7%

    Stangest Histamin Control, 120 tablettia

    Normaalihinta €51,60
    Alennushinta €51,60 Normaalihinta €55,40
    Säästät: -€3,80
  • Karizoo Silycure 40mg, 60 tablets
    -28%

    Karizoo Silycure 40 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,50
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €32,65
    Säästät: -€9,15
  • Vetericyn Vf Skin Care 120 ml
    -5%

    Vetericyn Vf Skin Care 120 ml

    Normaalihinta €25,60
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€1,35
  • JTPharma Artro Pharma 60 tablets
    -25%

    JTPharma Artro Pharma 60 tablettia

    Normaalihinta €38,40
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €51,17
    Säästät: -€12,77
  • Vétoquinol Flexadin Plus Mini 30 tablettia
    -18%

    Vétoquinol Flexadin Plus Mini 30 tablettia

    Normaalihinta €20,80 364,91 € / 1kg
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €25,47
    Säästät: -€4,67
    364,91 € / 1kg
  • Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 90 tablettia

    Normaalihinta €69,50 143,3 € / 1kg
    Alennushinta €69,50 Normaalihinta €69,50
    Säästät: -€0,00
    143,3 € / 1kg
  • Ipakitine 180 g
    -12%

    Ipakitine 180 g

    Normaalihinta €42,90 238,33 € / 1kg
    Alennushinta €42,90 Normaalihinta €48,72
    Säästät: -€5,82
    238,33 € / 1kg