Kokoelma:

Rodent food

  • Littleone Mountain Hay Unpressed 1Kg
    -24%

    Littleone Puristamaton vuoristoheno 1 kg

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1kg
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€1,39
    4,5 € / 1kg
  • Littleone Junior Rabbits 15Kg
    -24%

    Littleone Junior-kaninruoka 15 kg

    Normaalihinta €60,20 4,01 € / 1kg
    Alennushinta €60,20 Normaalihinta €79,41
    Säästät: -€19,21
    4,01 € / 1kg
  • Littleone Greenvalley Rabbit Feed Fibre 15Kg
    -10%

    Littleone Greenvalley Ravintokuitu kaneille 15 kg

    Normaalihinta €64,05 4,27 € / 1kg
    Alennushinta €64,05 Normaalihinta €71,13
    Säästät: -€7,08
    4,27 € / 1kg
  • Bunny Botanicals Mix Blanten Minor & Rose Petals 120Gr
    -23%

    Bunny Botanicals -sekoitus: pienet lehdet ja ruusun terälehdet, 120 g

    Normaalihinta €8,50 70,83 € / 1kg
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€2,55
    70,83 € / 1kg
  • Bunny Chinchilla Basic Dream 1,2Kg
    -14%

    Bunny Chinchilla Basic Dream 1,2 kg

    Normaalihinta €13,10 10,92 € / 1kg
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,26
    Säästät: -€2,16
    10,92 € / 1kg
  • Bunny Cobaya Basic Sleep 1,5Kg
    -21%

    Bunny Cobaya Basic 1,5 kg

    Normaalihinta €12,10 8,07 € / 1kg
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€3,27
    8,07 € / 1kg
  • Bunny Cobaya Basic Sleep 4Kg
    -14%

    Bunny Cobaya Basic Dream 4 kg

    Normaalihinta €31,00 7,75 € / 1kg
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€5,00
    7,75 € / 1kg
  • Bunny Cobaya Young Dream 1,5Kgr
    -14%

    Bunny Cobaya Sueño Joven 1,5 kg

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Bunny Rabbit Sleep Basic 4Kg
    -10%

    Bunny Jänis Basic Dream 4 kg

    Normaalihinta €30,90 7,73 € / 1kg
    Alennushinta €30,90 Normaalihinta €34,32
    Säästät: -€3,42
    7,73 € / 1kg
  • Bunny Rabbit Dream Herbs 1,5Kgr
    -14%

    Bunny Jänis Unen yrtit 1,5 kg

    Normaalihinta €14,70 9,8 € / 1kg
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,16
    Säästät: -€2,46
    9,8 € / 1kg
  • Bunny Rabbit Dream Herbs 4Kg
    -5%

    Bunny Jänis Unen yrtit 4 kg

    Normaalihinta €40,20 10,05 € / 1kg
    Alennushinta €40,20 Normaalihinta €42,53
    Säästät: -€2,33
    10,05 € / 1kg
  • Bunny Rabbit Young Dream 4Kg
    -14%

    Bunny Jänis Unelma Nuori 4 kg

    Normaalihinta €26,30 6,58 € / 1kg
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €30,55
    Säästät: -€4,25
    6,58 € / 1kg
  • Bunny Gerbo Dream Basic 400Gr
    -13%

    Bunny Gerbo Basic Dream 400 g

    Normaalihinta €6,30 15,75 € / 1kg
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€0,96
    15,75 € / 1kg
  • Bunny Gerbo Dream Expert 500Gr
    -5%

    Bunny Gerbo Sueño Expert 500 g

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 1kg
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€0,54
    20,4 € / 1kg
  • Bunny Hamster Dwarf Sleep Basic 400Gr
    -13%

    Bunny Kääpiöhamsteri Basic Dream 400 g

    Normaalihinta €6,30 15,75 € / 1kg
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€0,96
    15,75 € / 1kg
  • Bunny Hamster Dwarf Sleep Expert 500Gr
    -20%

    Bunny Kääpiöhamsteri Sueño Expert 500 g

    Normaalihinta €9,40 18,8 € / 1kg
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€2,39
    18,8 € / 1kg
  • Bunny Hamster Dwarf Dream Expert Flowers 500Gr
    -9%

    Bunny Kääpiöhamsteri Sueño Expert Kukat 500 g

    Normaalihinta €9,90 19,8 € / 1kg
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€0,95
    19,8 € / 1kg
  • Bunny Hamster Basic Sleep 400Gr
    -13%

    Bunny Hamster Basic Dream 400 g

    Normaalihinta €6,30 15,75 € / 1kg
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€0,96
    15,75 € / 1kg
  • Bunny Hamster Sleep Expert 500Gr
    -21%

    Bunny Hamster Sueño Expert 500 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Bunny Hamster Sleep Expert Vegetables 500Gr
    -11%

    Bunny Hamster Sueño Expert -vihannekset 500 g

    Normaalihinta €9,50 19,0 € / 1kg
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,64
    Säästät: -€1,14
    19,0 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay 3Kg
    -11%

    Bunny Tuore heinä 3 kg

    Normaalihinta €20,10 6,7 € / 1kg
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €22,62
    Säästät: -€2,52
    6,7 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay 750Gr
    -15%

    Bunny Tuore heinä 750 g

    Normaalihinta €5,80 7,73 € / 1kg
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,83
    Säästät: -€1,03
    7,73 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay Chamomile 500Gr
    -8%

    Bunny Tuore heinä ja kamomilla 500 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Bunny Fresh Hay Flowers 500Gr
    -11%

    Bunny Tuore heinä, kukkia, 500 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Bunny Fresh Hay Garden Happiness 2Kg
    -6%

    Bunny Tuore heinä Jardin Felicidad 2 kg

    Normaalihinta €15,30 7,65 € / 1kg
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,35
    Säästät: -€1,05
    7,65 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay Apple 500Gr
    -19%

    Bunny Tuore heinä, omena, 500 g

    Normaalihinta €5,80 11,6 € / 1kg
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€1,36
    11,6 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay Vegetables 500Gr
    -9%

    Bunny Tuore heinä ja vihannekset 500 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Bunny Fresh Hay Carrot 500Gr
    -8%

    Bunny Tuore heinä ja porkkana 500 g

    Normaalihinta €5,80 11,6 € / 1kg
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,33
    Säästät: -€0,53
    11,6 € / 1kg
  • Bunny Hay Natural Meadows 1,7Kg
    -22%

    Bunny Natural Meadows -heinä 1,7 kg

    Normaalihinta €20,90 12,29 € / 1kg
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €26,84
    Säästät: -€5,94
    12,29 € / 1kg
  • Bunny Hay Natural Meadows 600Gr
    -22%

    Bunny Natural Meadows -heinä 600 g

    Normaalihinta €8,20 13,67 € / 1kg
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€2,33
    13,67 € / 1kg